Gönderen Konu: 2013-14 AV SEZONU HAYIRLI OLSUN (B.KARADENİZ BLG. GEREDEDE AÇILIŞ YAPTIM  (Okunma sayısı 2703 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
   DEĞERLİ AVCI DOSTLARIM YENİ SEZON HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN. KAZASIZ, BELASIZ, GÜZEL AVLAR VE PAYLAŞIMLAR OLUR İNŞALLAH. BEN VE ARKADAŞIM ANKARA'DAN KALKTIK HER SENE OLDUĞU GİBİ, BOLU-GEREDE-DÖRTDİVAN MERALARINA AYAK BASTIK AMA MAALESEF BILDIRCIN YERİNE YAVRULARIYLA KARŞILAŞTIK, ANAÇ HİÇ BİR KUŞ GÖRMEDİK Kİ KÖPEĞİM ELİNDEN GELENİ YAPMASINA VE ONCA FERMA APORT VERMESİNE RAĞMEN.
   KUŞ HEM YOK, OLANLARDA UÇAMAYAN, AĞZI SARI YAVRULAR (D.D KÖPEĞİM APORT EDİP DUDAKLARININ ARASINDA CANLI, CANLI GETİRDİĞİ İÇİN BİLİYORUM) VEDE DAHA UÇARKEN BİLE ZORLANAN BİR KISIM YAVRU KUŞ.
   ACABA BİZEMİ DENK GELMEDİ DEDİK SABAH 9'A KADAR DOLAŞTIK, KARŞILAŞTIĞIMIZ AVCI DOSTLARLA KONUŞTUK, MAALESEF KUŞ BÜYÜYEMEMİŞ, "BU KUŞA TÜFEK ATILMAZ" DİYEREK AVI BIRAKIP, EVİMİZE DÖNDÜK.
   YARIN PAZAR GÜNÜ BOLU-DÖRTDİVAN MERALARINA GİDECEK DOSTLARIMIN BİLGİSİ OLSUN İSTEDİM. OTOBAN ÜZERİNDEKİ METRO TURİZMİN DİNLENME TESİSLERİNDEKİ GÖZLEME VE ÇAY KEYFİ HEPSİNDEN GÜZEL, HERKESE RASTGELE, SELAM VE SAYGILARIMLA.
1958-Ankara

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
Savaş bey bilgilendirme için teşekkürler,
Karadeniz ve bolu gibi karadeniz içi illlerde durum her sene hemen hemen aynı oluyor :( muhtemelen bunlar 2. posta yavrular... Siz erişkinleri bulamadığınıza göre sizden önce avlanmışlardır belki !!!!!!!
aynı durum üveyikler içinde geçerli :( biraz daha sabır etmek lazım, Karadeniz de Göç kuşunun düşmesini bekliyoruz... olanlarda yavru hala :(

Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
   TUNCAY BEY HAKLISINIZ, TAMAMEN KATILIYORUM SİZE, AMA MAALESEF O KÜÇÜCÜK KUŞA TÜFEK ATILIYOR, BUGÜNKİ GÖRDÜKLERİM, SELAMLAR.
1958-Ankara

Çevrimdışı Özkan KARA

• *
malesef ekınlerı erken kestıklerı ıcın kusun saklanacagı yerı yok olanlarda palaz bızde gerede avlandık ama kus yok usta kopek oldugu halde 3-5 kus
Özkan KARA
1983 ZONGULDAK

Çevrimdışı Kemal BOZKURT

• *
Durum heryerde aynı malesef
Kemal BOZKURT
     ^^RİZE^^
1987 İSTANBUL / Kartal

jpg upload

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
   TÜRKİYE GENELİNDE YENİ AV SEZONU BAŞLADI MALUM, HERKESE HAYIRLI UĞURLU OLSUN, KAZASIZ, BELASIZ GÜZEL AVLAR VE PAYLAŞIMLAR DİLERİM. AMA MAALESEF PAYLAŞIM YAPAMIYORUM ÇÜNKİ KUŞ YİNE YOK. ANKARA'NIN DİKİLİTAŞ, KARAGEDİK VE CİVARINDAKİ MERALARI AVIN İLK GÜNÜ DOLAŞTIK KÖPEKLERİMİZ VE 4 AVCI ARKADAŞIMLA, TOPLAM 12 BILDIRCIN VURDUK, GÖRDÜĞÜMÜZ KUŞ SAYISI İSE SAYMACA 15 ADETTİ. MAALESEF, DURUM BU. SELAM VE SAYGILARIMLA.
1958-Ankara