Gönderen Konu: ''Oğuz Hocadan Av Hikayeleri'' TEŞEKKÜR EDERİM OĞUZ HOCAM..  (Okunma sayısı 5419 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
Av anılarını severek takip ettiğimiz Oğuz Babaçoğlu hocam şuana kadar yazdığı anılarını bir kitap altında toplamış ve basımına karar vermiş..Bence çok geç bile kalmıştı.
Sağolsun imzalı kitabının bir örneğini de bana göndermiş...Bugün elime ulaşan kitap için kendisine çok çok teşekkür ediyorum...
Okudukça anıların içerisinde buluyor insan kendini..
Ağzına sağlık hocam...

Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
Oğuz Hocam emeğine, kalemine sağlık. Avcılarımız adına güzel çalışma teşekkürler...
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Oğuz BABAÇOĞLU

• Müdavim Üyemiz
Ben de çok teşekkür ederim Burak. Zorlu bir süreçten sonra bir güzel söz işitmekle ne yorgunluk kalıyor ne de başka bir şey. Kendine iyi bak. Denizli'den selamlar...

Çevrimdışı Tarık ÖSTLÜER

• Onursal Üyemiz
  • zordur dağcı olmak
Hocam tebrik ederim mükemmel olduğundan eminim...
Tarık ÖSTLÜER
1982 MANİSA

Çevrimdışı Uğur ŞENLİK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Hocam bende isterim
Allah utandırmasın nasıl tedarik edebiliriz bilgi verebilirmisiniz.
  • Akkar 512 çifte
  • Akkar Altay
  • Armsan 620
Uğur ŞENLİK
1969 zonguldak

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
Ben de çok teşekkür ederim Burak. Zorlu bir süreçten sonra bir güzel söz işitmekle ne yorgunluk kalıyor ne de başka bir şey. Kendine iyi bak. Denizli'den selamlar...

Aleykum selam Oğuz hocam..
Bu kelimeler bile az kalır Oğuz hocam...Emek verilen birşey bana göre çok değildir..
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
1 ay evvel kitabınızı göndereceğinizi söylediğinizden beri dört gözle bekliyordum :) Çünkü kitap okumayı çok seviyorum. Özellikle de av ve doğa ile ilgili olanları. Nihayet dün kitabınız  adresime geldi. Beni avcı olarak yetiştiren ve geçen yıl 94 yaşında rahmetli olan Çankırı-Şabanözü lü  AVCI ÇAKIR lakaplı  MEHMET UTKU dayım ile yaptığımız avların benzerlerini sizin kaleme aldığınız av hatıralarınızda tekrar bizzat yaşadım.   Yöresel bir anlatımda olunca eserinizin güzelliği tamamen ortaya çıkmış. Bu yüzden size çok teşekkür ederim.  Elinize,yüreğinize ve emeğinize sağlık olsun.
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)

Çevrimdışı Güven SARI

• Müdavim Üyemiz
Oğuz bey çok teşekkürler kitap dün,verdiğim okul adresime ulaştı,harika bir eser olmuş,kaleminize sağlık.Ayrıca zamanlama harika tam da sezonun bittiği anda hızır gibi yetişti. :)
Güven SARI
1967 Ordu Fatsa 0 532 455 28 03

• Müdavim Üyemiz
1 ay evvel kitabınızı göndereceğinizi söylediğinizden beri dört gözle bekliyordum :) Çünkü kitap okumayı çok seviyorum. Özellikle de av ve doğa ile ilgili olanları. Nihayet dün kitabınız  adresime geldi. Beni avcı olarak yetiştiren ve geçen yıl 94 yaşında rahmetli olan Çankırı-Şabanözü lü  AVCI ÇAKIR lakaplı  MEHMET UTKU dayım ile yaptığımız avların benzerlerini sizin kaleme aldığınız av hatıralarınızda tekrar bizzat yaşadım.   Yöresel bir anlatımda olunca eserinizin güzelliği tamamen ortaya çıkmış. Bu yüzden size çok teşekkür ederim.  Elinize,yüreğinize ve emeğinize sağlık olsun.
Nazife Hanım, okuduğunuz için ben de çok teşekkür ederim. Levent Abi'ye de selamlar...
Oğuz bey çok teşekkürler kitap dün,verdiğim okul adresime ulaştı,harika bir eser olmuş,kaleminize sağlık.Ayrıca zamanlama harika tam da sezonun bittiği anda hızır gibi yetişti. :)
Güven Abi sezon bitince yıl içerisinde köpeklerin ferma duruşları, avcıların vuruşları, mankelenen kuşların kaçışları hep dillerde söylenir durur. Sezonun bitmesiyle anılarla devam edeceğiz inşallah. Denizli'den selamlar... 

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Hocam tebrik ederim mükemmel olduğundan eminim...
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

• Müdavim Üyemiz
Ynt: ''Oğuz Hocadan Av Hikayeleri'' TEŞEKKÜR EDERİM OĞUZ HOCAM..
« Yanıtla #10 : 08 Mart 2013, 08:39:35 »
Sınırlı sayıda bastırdığım kitabı elimden geldiği kadar tüm gönül dostlarına dağıtmaya çalıştım ama malesef kitap tükendi. Başlangıçta bu kadar kitabı kime dağıtırım inşallah elimizde kalmaz, diye düşünüyordum. Şimdi ise keşke biraz daha fazla bastırsaydım diyorum...

Gösterdiğiniz ilgiden dolayı hepinize yürekten teşekkür ediyorum...