Gönderen Konu: Hüğlu SR112KE Gravür sorunu Düzgün tesviye edilmemiş cevabı.  (Okunma sayısı 8078 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şevki MİRZA

• Müdavim Üyemiz
  • PARTRİDGE HUNTER
Ynt: Hüğlu SR112KE Gravür sorunu Düzgün tesviye edilmemiş cevabı.
« Yanıtla #25 : 06 Temmuz 2016, 20:37:27 »
Zamanım olunca yayınlayacam. Aldigimdan bu güne hor kullandım.
dayadaim yüksek gramlari.Enjektör alt çalişmiyo.arada çalişiyo.
dipçik iyi bit çizildi boyasi. Boyamak gerek ama nasıl
Kenan bey bende aynı tüfekten almayı düşünüyorum.. sıkıntı yaşamıssınız son durumu nedir aceb gravürlerin
  • Huğlu 103 Ce Süper poze
  • Huğlu Renova
  • Canik 55 shark fc
  • Huğlu 200AC
1985 - Ankara

asadas74

• Ziyaretçi
Ynt: Hüğlu SR112KE Gravür sorunu Düzgün tesviye edilmemiş cevabı.
« Yanıtla #26 : 06 Temmuz 2016, 22:39:56 »
Aşırı zorladim. Yüksek gr fişeklerle. Tek kurşundan tut aklınıza gelebilecek her türlü fişekle.
Vurma konusunda skinti yok. Enjektör alt çalişmiyordu. Arada takılıyordu. Söktüm. Kaliplara sürülen gaz taşi ile çapak aldim düzeldi. El kundagi tam oturmuyordu. Onuda hafif bir çapak varmiş onuda çözdüm. Ben kızarak 2. Defa servise göndermedim. Kendi imkanlarimla halletim. Şu an için skinti yok. 1000 adet 24 gr ile 40 gr araliginda fişek attim saçma olarak. 250 adet bp big game attim. Son olarakta dün flochi trio pala dün akrabalarimla 3 kutu attim. Namlu içinde çizilme yok denileccek kadar az. Şoklarda hafif çizikler oluşmüş o kadar fişeğe normal. Şok bulunabilen parça. Anlayacaniz çok hor kullandim. Kundak yerine tam oturmuyordu servisten geldiginde emanet gibi idi. Kargoda mi oldu orda mi oldu bilmiyorum . Gaz taşi ile biraz dürteledim. Sorun giti. Bunlarin hariçinde bir tek skintim dipçik ve kundak  çabuk cizilmekte. Kendi kayişi gelişiyle çöpe atiniz. Metal kancasi çok çiziyor. Herkezin tüfeğinin kundaği o kadar çiziliyormu bilmiyorum.
Bendeki tüfek tek kurşun atişinda 100 metre 150 metre 5 kg  su petini vurabiliyorum. 2 namlu arasinda çok fark yok. Mesafe 50 metrelere indiginde 3 ila 5 cm arasi sapma olmakta desteksiz atişlar  normal.

Bp fişekleri seviyor. Ceddide leri de çok sevmekte özelikle delicilik.

32 gr geçersen haliyle omuzda çürükler bırakıyor.
İlk başlarda tüfek yaptigini farkedememiştim.
Nerden geliyor bu çürükler derken sicakliğin artmasi ile atletli atişlardan sonra çaktim.

Tek dikkat etmeniz gereken.
Gelen tüfeğin yada alacaginşz yerden
Sağini solunu bokunu çikarana kadar incelemeniz.
Ben gibi adamlar gönderdiği gibi alip ruhsata işletmeyin.

Özelikle parçalayin tekrar takin.

Birde arkadaşim aldi onun tüfeği de aynı.

Ama 100 metrede 2 namlu arasi fark var 15 cm fark atabiliyor. Trio pala gibi isabeti yüksek kurşunda.

İlk önce lazeri olan fişekler var alin 2 tane takin namluyu kontrol edin.

Bunlarin dişinda ağır ama sağlam.

Sp lerle kimse 32 üstü tavsiye etmiyor.

42 ye kadar dayadim .

Bana misin demedi çürük omuz dişinda.

Enjektör 42 lerde fişek kovaninda şişme yapıyo arada çalişmiyo malüm basinçç.

1 adet de yikim kutşunu atacaktim cesaret edemedim.

3 inç fişek yataği var benim aldiğimda.

3 inç 42 gr semi magnum dayadim.

Skinti yok.

Tetik tertibati kurulunca  tetiği çekip kurmadan kapatma gibi olasilik da icat olsa süper olur.

Boşa çok tetik düşürdüm kırılmadi daha.

Sadece 3 no şok alicam 2 sini 3 yapacam yada carlons denilen şoklar uyuyorsa onşardan alıcam.

10 üzerinden 8. Eksi 2 kundak çizilmesi.

Gravür ana vide sorunum görselde skinti vardi resimlerde görüldüğü gibi.

2475 liste fiyati.

O fiyatan aldim.

Daha düşüğe satanlar da oluyor.

Ben indirime bakmadim.

Faturaya 2 yazmiş.

Ona bile bakmadim

Hayırlı olsun

The following users thanked this post: Suat ÇALIŞKAN, Şevki MİRZA, Arda TAŞDİZEN