TRAP-SKEET ATICILIĞI > TRAP

TRAP Lisansı Çıkarmak isteyenler ( Güncel )

<< < (2/3) > >>

Cemal MADEN:

--- Alıntı yapılan: Mustafa AKŞİT - 15 Mart 2015, 14:36:22 ---Bugün bi poligona gittim oraya sonradan sporcular geldi italyan bazli tufekleri insanı hor görmeleri ben ilk defa trap attim 25 te 5 vurdum bi abi sagolsun acamiligimden dolayı yardim etti diğerleri yildiz marka pozemi yerden yere vurdular baya bi alay konusu olduk haa bi dahami asla gitmem anladimki bu trap olayı golf gibi zengin sporumus

--- Alıntı sonu ---

Poze niz ile dalga geçen pezocuları : ) kınıyorum.Hor görmelerini de iyi pezocu olmalarına bağlıyorum..Bence pezoculara kızıp pozenizden vaz geçmeyin.Değmez üç bez pezocuya :)

Mustafa AKŞİT:
Şaşırdım ilk defa başıma geldi aman neyse ahmet Gültekin ve Cemal maden ve hakan atasoy koptum moralim bozuktu hiçbişey kalmadı unuttum gitti saolun

Salih KURT:
Mutlaka çürük yumurtalar çıkmıştır ve çıkacaktır da.ama trap atanların çoğu av kültüründen gelme .Avcılar birbirlerine yardımcıdırlar ve sporculukta Yardımlaşma gerektirir.ben de İtalyan tüfek kullanıyorum ve huglu kullanan bir arkadaşıma asla yetişemedim Trapta. Mutlaka tüfek önemli dir ama çok az bir etkisi var. Bu işin Vitrini biraz ekonomiye bakar.eger merakınız kabiliyetiniz ve fişek alacak imkanınız varsa başkalarına bakıp bırakmayın derim.

Ş.Burak SEZER:
Paylaşım için teşekkürler Hulusi kardeşim...

Emre SOYKAN:

--- Alıntı yapılan: Mustafa AKŞİT - 15 Mart 2015, 14:36:22 ---Bugün bi poligona gittim oraya sonradan sporcular geldi italyan bazli tufekleri insanı hor görmeleri ben ilk defa trap attim 25 te 5 vurdum bi abi sagolsun acamiligimden dolayı yardim etti diğerleri yildiz marka pozemi yerden yere vurdular baya bi alay konusu olduk haa bi dahami asla gitmem anladimki bu trap olayı golf gibi zengin sporumus

--- Alıntı sonu ---

abi takma kafana bende sürekli trap atarım şükür gittiğim poligonda öyle bir olay olmadı

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git