SİLAHLAR, MÜHİMMAT, EKİPMAN HAKKINDA HER ŞEY > İngiliz (British) Av ve Spor Tüfekleri

Bazıları Delikli Demir Sever, Bazıları İse Sadece Tüfek

(1/8) > >>

Fatih YAZICI:

İbrahim AYSU:
Muhteşem... Bu videoyu daha önce de izlemiştim ama paylaşım için teşekkürler.

Mağaza muhteşem... Londra'ya giden herkesin mutlaka uğraması gereken bir mağaza bence... İçeri girdiğinizde inanılmaz değişik otantik, eski bir kokusu var.. Eski deri ve mobilya ile, ahşap ve metal karışımı, değişik orijinal ve insanı etkisi altına alan bir koku...

Pratik, plastik, pvc, kaplama, bol kaplama, hep kaplama vs vs severlerin hoşuna gitmeyebilir :D

Tuncay KAHRAMAN:
Purdey ; Bir Grouse  giysi takımına bir Benelli parası vermek ..
Kalsın..😀

Emrah TUNCA 57:

--- Alıntı yapılan: Tuncay KAHRAMAN - 21 Eylül 2016, 21:56:26 ---Purdey ; Bir Grouse  giysi takımına bir Benelli parası vermek ..
Kalsın..😀

--- Alıntı sonu ---
İngiliz malı değil mi en iyi yaptıkları şey sömürmek.  :)

Fatih YAZICI:

--- Alıntı yapılan: İbrahim AYSU - 21 Eylül 2016, 21:41:56 ---Muhteşem... Bu videoyu daha önce de izlemiştim ama paylaşım için teşekkürler.

Mağaza muhteşem... Londra'ya giden herkesin mutlaka uğraması gereken bir mağaza bence... İçeri girdiğinizde inanılmaz değişik otantik, eski bir kokusu var.. Eski deri ve mobilya ile, ahşap ve metal karışımı, değişik orijinal ve insanı etkisi altına alan bir koku...

Pratik, plastik, pvc, kaplama, bol kaplama, hep kaplama vs vs severlerin hoşuna gitmeyebilir :D

--- Alıntı sonu ---

"muhteşem"
"eski bir koku"
"eski deri ve mobilya"
"Orijinal"
"insanı etkisi altına alan"

Orada bulunmayı ve bu hikayenin canlı tanığı olmayı çok isterdim. Ama daha çok memleketimde olmasını. Benim ülkemde eski kahvehane bile bırakmadılar. Keserle yontulmuş kaba bir sandalyeyi bile arar oldu gözlerimiz. Sanat, zanaat sararmış sözlüklerde kalan ölüler.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git