Gönderen Konu: HREKETLİ NAMLU FRANCHİ TAVSİYE YARDIM  (Okunma sayısı 1417 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hasan ERKOÇ

• *
HREKETLİ NAMLU FRANCHİ TAVSİYE YARDIM
« : 10 Nisan 2015, 02:35:27 »
18.40 iç çaplı 71 namlu 3 şoklu eskilerden aldım izlenimim çok hafif olması oldu bu önemli bir artı benim için eski bir sarsılmaz kullanıcısı olarak terfi oldu uzun zamandır peşindeydim hiç grupmana gelan denemeyeceğim grupmanını denediğim çok beğendiğim ama hiç av vuramadığım vurduklarımıda kovaladığım için ki(Rus,simson,rubust,vursan92a,steoger,huğlu 401 vs)içlerinde sadece sarsılmaz concorde kaynaşlı 71 namlu ayrı tutarım o yüzden bu tüfekle ilgili ffişek marka gramaj numara kışın ördek keklik ve tavşan için tavsiyelerinizi bekliyorum bu sene av boldu vurdumda ama o 401 ile kaçırdığım tavşan ve keklikler anlatamam sarsılmazı son haftalarda geri aldımda kurtardık durumu neden franki diye sorarsanız hastasıyız ayrıca sarsılmazın atası neyse konu dağıldı arkadaşlar bu tüfeğin. Yaz kış ayarı gramaj gibi konularda yardımlar  ve tavsiye bekliyorum teşekkürler
Hasan ERKOÇ
1976 ANAMUR

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: HREKETLİ NAMLU FRANCHİ TAVSİYE YARDIM
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2015, 08:17:08 »
Bu kullanmış olduğunuz tüfeklerin kundak ölçüleri size uygun muydu ?siz bu kadar tüfeği av kaçırdığız yada yaralı bırakıyor diye değiştirdiyseniz başka bir yerde sıkıntı vardır......
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

The following users thanked this post: Onur ORAL

Çevrimdışı Hasan ERKOÇ

• *
Ynt: HREKETLİ NAMLU FRANCHİ TAVSİYE YARDIM
« Yanıtla #2 : 10 Nisan 2015, 11:12:34 »
Onuda denedim Suat bey mesela benim boy uzun huğluyu sarsılmazla aynı ölçüye getirdim gene olmadı çok güzel tüfekti o mekanizması her fişeği atması grupmanı vs elden çıkarmayın diye çok uğraştım birde şunu belirteyim duran hedef karatavuk üveyik vs eskiden Kırıkkale çifteyle attığım mesafelerden daha yakın mesafeleri bile vuramazdım aynı mesafelerde hedef dikip atsan manyak saçma varıyordu gibi ama sarsılmazla vuruyordum sattığım çocukta kundak felan ayarlamadan oda vuruyordu
Hasan ERKOÇ
1976 ANAMUR