Gönderen Konu: ----THE BEST POİNTER LEYDİ---(video) CENGİZ AKKIN  (Okunma sayısı 107950 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: ----THE BEST POİNTER LEYDİ---(video) CENGİZ AKKIN
« Yanıtla #150 : 29 Mart 2011, 19:20:49 »
nedir bu fesatlıklar anlayamadım gittim bu millet neden çekemezki bir birini her kez bende olsun iyisidiyor her kez kendi köpeyini övüyor benim köpeyimi ben öveceyime başkaları övsün herkez kendi malını övmesine gerek yok ben leydinin avını görmüş birisi olarak ava nasıl başladıysa o şekilde bitiriyor avı olmaz böyle enerji dolu bir köpek ALLAH  sahibinle uzun yılllar av yapmak nasip etsin çeken var çekemeyenlerde var cengizim sen milletin dediğine kulak asma aynı yoluna devam et durmak yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

bu sitede çekemeyenin olacağını sanmıyorum uğurcum.çünki herkesin köpeği kendine göre güzel ve avcı köpekleri var.

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #151 : 29 Mart 2011, 19:34:04 »
helaaaaaalll  cengiz maşallah..  bayadır girmiyorum siteye ...  ben çok begendim ...

teşekkür ederim abi senin kupaları biz rüyalarımzda görürüz heralde.beğenmene sevindim.senin gibi bu işlere gönül vermiş birisinin beğenmesi beni onore eder.sevgi ve saygılarımla.

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #152 : 29 Mart 2011, 19:43:55 »

uğur bu tarz yazı yakışık almamış lütfen yazını silermisin.

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #153 : 29 Mart 2011, 19:45:30 »
burası er meydanıdır...orayaburaya şuraya gerek yok...açarsınız bir konu paylaşırsınız...yapılan yorumlar aksaçı karasaçı herkese gösterir....daha iyisi çekilip burda paylaşılana kadar arion ve leydi 1 ve 2 numaradır kısa sürede yapılan yorumlarda bunun göstergesidir...laf kalabalıgına gerek yok.......
isteyen üzerine alınabilir.....
« Son Düzenleme: 29 Mart 2011, 19:54:16 Gönderen: M.Birol DEMİRTAŞ »
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Salih CANDIR

• *
« Yanıtla #154 : 29 Mart 2011, 20:02:46 »
SALİH BEY BEN İÇİMDEN GELENLERİ YAZDIM SİZE NE OLUYO DA PARLIYOSUNUZ SİZİNLE BENİM BİR MUHATAPLIĞIM YOK SİZ BENİM YAZDIKLARIMI NEDEN ÜSTÜNÜZE ALINIYOSUZ BİZ HER ZAMAN MALIMIZIN ARKASINDAYIZ BİZDE HER ŞEY DEN ÖNCE DOSTLUK ARKADAŞLIK GELİR ADAM GİBİ ADAM OLANA HER ZAMAN KAPIMIZ AÇIK

laf kalabalıklığı yapma
Salih CANDIR 1984 ANTALYA

DİA

Çevrimdışı Uğur MENCİK

• *
« Yanıtla #155 : 29 Mart 2011, 20:14:11 »
burası er meydanıdır...orayaburaya şuraya gerek yok...açarsınız bir konu paylaşırsınız...yapılan yorumlar aksaçı karasaçı herkese gösterir....daha iyisi çekilip burda paylaşılana kadar arion ve leydi 1 ve 2 numaradır kısa sürede yapılan yorumlarda bunun göstergesidir...laf kalabalıgına gerek yok.......
M BİROL DEMİRTAŞ ABİ DOĞRU SÖYLÜYOSUN MALINA GÜVENEN ÇEKSİN VİDOSUNU PAYLAŞIN BİZDE YAPALIM YORUMUMUZU SAYGILAR,,,
Uğur MENCİK
1982-Antalya

Çevrimdışı Uğur MENCİK

• *
« Yanıtla #156 : 29 Mart 2011, 20:16:12 »
uğur bu tarz yazı yakışık almamış lütfen yazını silermisin.
CENGİZİM BİR HATAM VARSA HER KEZDEN ÖZÜR DİLLERİM ,,,HERKEZİ ALMIŞ BİR COF COF GİDİYOR NEREYE KADAR BAKALIM...
Uğur MENCİK
1982-Antalya

Çevrimdışı Hasan BACAKSIZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #157 : 29 Mart 2011, 20:26:44 »

mavikent beykonak kumluca sahilken finike turunç ovada 1 numara idda eden varsa ben imzamı atarım her şeyine   

« Son Düzenleme: 29 Mart 2011, 18:16:19 Gönderen: Cemal SOYDEMİR »  Moderatöre Bildir    Logged 

--------------------------------------------------------------------------------
Cemal SOYDEMİR
1978 ANTALYA
cemal abi benim bu yazdığımda bir yanlışlıkmı var ?
Hasan BACAKSIZ
1985 ANTALYA KUMLUCA

KAHPEDEN DOSTUN OLACAĞINA DELİ KANLIDAN DÜŞMANIN OLSUNNNNNN

Çevrimdışı Salih CANDIR

• *
« Yanıtla #158 : 29 Mart 2011, 20:35:37 »
arkadaşlar bakın uzatmayın pravakötörlük yapmayıda bırakın. biz cengizle konuştuk muhabbetmizi yaptık sizin dedığınız video işlerini ben 3 yıl önce yaptım bizi tanıyan iyi tanır.
Salih CANDIR 1984 ANTALYA

DİA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #159 : 29 Mart 2011, 20:38:27 »
M BİROL DEMİRTAŞ ABİ DOĞRU SÖYLÜYOSUN MALINA GÜVENEN ÇEKSİN VİDOSUNU PAYLAŞIN BİZDE YAPALIM YORUMUMUZU SAYGILAR,,,
ugur benimki 10 aylık düz yolda yürüyemiyor  böyle video çekmem imkansız...ama canlı bıldırcın alıp !!!  merada birkaç video çekmeye çalışacagım.....bu videolardan gaza geldim :))....olur olmaz orasını bilemem....
« Son Düzenleme: 29 Mart 2011, 20:40:05 Gönderen: M.Birol DEMİRTAŞ »

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Uğur MENCİK

• *
« Yanıtla #160 : 29 Mart 2011, 20:46:58 »
ugur benimki 10 aylık düz yolda yürüyemiyor  böyle video çekmem imkansız...ama canlı bıldırcın alıp !!!  merada birkaç video çekmeye çalışacagım.....bu videolardan gaza geldim :))....olur olmaz orasını bilemem....

BİROL ABİ OLDUĞU KADAR OLSUN BURASI PAYLAŞIM  SİTESİ ELİMİZDEN GELDİĞİ KADARIYLA BÖYLE ETKİNLİKLER YAPILSINKİ HER KEZ KEYİFLE İZLESİN SAYGILAR,,,
Uğur MENCİK
1982-Antalya

Çevrimdışı Taylan UĞUR

• *
« Yanıtla #161 : 29 Mart 2011, 21:35:45 »
Ben anlamadığım neden ermeydanı arıyonuz anlamış deilim 3 kişiye diyorum eğer böyle bi durumunuz vvarsa koyun köpeklerinizin vidiolarını görelim başka arkadaşların köpeğiyle at  koşturmak başkasının arabasıyla hava atmaya benzemedimi şimdi ilk önce pointerin neye göre yarıştırılacağını,neye göre güzel olması gerektiğini,ne olursa eksik ne olursa tam onları öğrenip er meydanına davet edersiniz bilmeden ahkam kesmek le bu iş olmaz.Şunu söyleyeyim benim köpeklerim akdenizin en kötü köpekleri bunu duymak isteyen olursa koşamaz burun yok bacaklar çarpık maske yok döş yok kuyruk yok kalça çıkık dişler çarpık yani ortalıkta öyle geziyo yetermi eğer iddaa eden arkadaşlar  isteyen varsa yaparız bi toplantı salarız köpekleri kuşları bakarız hem eğlenir hem sohbet ederiz.  Bide yüz yüze bakıyoz olmaz yazdığımızı bilelim yakışmaz.
Taylan UĞUR
1982-Kumluca/ANTALYA

Çevrimdışı Hasan BACAKSIZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #162 : 29 Mart 2011, 22:01:59 »
taylan bey kardeşim ben köpek beslemekten   soğudum neden  diye sorarsan millet te bir artislik ukalalık kimse kabulenemiyo başkasında iyinin olmasını ben isterim her kezde iyinin olmasını adam emek sarf etmiş bir şeyler paylaşmış konu ta nerelere vardı şuna bak ben kimsenin bir şeyinle derdeğe girmem  DOLU TENEKEDEN ASLA SES GELMEZ AMA BOŞ TENEKEDEN HİÇ DURMADAN TINGIR TINGIR SES GELİR  HAYIRLISI NEYSE O OLSUN,,,
« Son Düzenleme: 29 Mart 2011, 22:04:38 Gönderen: Hasan BACAKSIZ »
Hasan BACAKSIZ
1985 ANTALYA KUMLUCA

KAHPEDEN DOSTUN OLACAĞINA DELİ KANLIDAN DÜŞMANIN OLSUNNNNNN

Çevrimdışı Ahmet YARAR

• *
« Yanıtla #163 : 29 Mart 2011, 22:12:10 »
nedir bu hazımsızlıklar anlamış değilim zenginin malı fakırin ağzını yorar bırakın bu işleri  bu site paylaşım sitesi herkez birşeyler paylaşıyo yorumlar yazılıyor gelin güzel güzel muhabbetimize devam edelim,,,
Ahmet YARAR
1987 ANTALYA-MAVİKENT

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #164 : 29 Mart 2011, 22:41:08 »
övünce elarabası oluyorda yerince atarabasımı oluyor...
fikri olan bilgisi olan paylaşsın...onunbunun yazdıgı mesajı referans alarak kimse cevap yazmasın....yoruma yorum yazmak beleşçiliktir,bilgin becerin tecrüben varsa yazacaksınki okuyanlarda istifade edebilsinler....milletin gazıyla yola çıkan yarı yolda kalır..o gazı verenler kendileri ortaya birşey koysunda görelim.....
usta ögrencisine bu yaptıgın resmi sen begeniyormusun der
ögrenci evet hocam der...
ozaman götür başka insanlarada göster ve begenmedikleri yerleri sana söylesinler,sende o yerleri işaretle der...
ögrenci çıkar çarşıya önüne gelene sorar kimi şurası olmamış,kimisi renkler olmamış,kimisi agaçlar göller derken resim işaretlerle dolmuş....
hocasına gelmiş moreller bozuk hocası üzülme der insan böyledir agzı olan konuşur....işaretleri temizle yarın eline birde fırca ve boya al çık ve insanlara begenmediginiz yerleri düzeltebilirsiniz işte fırça işte boya der....
akşam olup döndügünde hariçten tek fırça darbesi yoktur resmin üzerinde......
arkadaş resmi yapmış iyi güzelde ama .. tamam iyi köpekte ama...hızlı farması güzel ama....diye söze başlayanlar resimde kusur bulanlardır.....
eger hata kusur buluyorsan al eline fırçayı begenmedigin yerleri düzelt..nasıl yaparsın bunu daha iyi bir resim yaparak.....
bizde resmi kötülemiş eleştirmiş olsaydık daha iyisini yapmak için çaba sarfederdik...biz zaten bu iş iyi diyoruz,güzel diyoruz resmi işaretlemeye gerek yok diyoruz elimizede fırça almaya gerek kalmıyor,resmi begenmeyenler kendilerine fırça bulup resim yapmaya başlasınlar.....

hoca ögrenci hikayesini aklımda kaldıgı kadarıyla aktardım.........
« Son Düzenleme: 30 Mart 2011, 02:29:51 Gönderen: M.Birol DEMİRTAŞ »

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı E.Özkan DEMİR

• *
« Yanıtla #165 : 30 Mart 2011, 00:33:18 »
Alıntı
abi yarışma modunda eğitim almadığı için yarışmada bir derece alacağını sanmıyorum en basiti uçan kuşu kovalama gibi bir huyu var.güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim.

yarışmaya hazırlamak çok zor bi iş değil uçan kuşu kovalamasıda 1 veya 2 ay içinde herşey öğretilir önemli olan anteraman köpek yeterki ben koşmak istiyorum desin

kendime yetiştirmek için yavru aldım yeni almamış olsaydım bu köpeğe talip olurdum
Erdinç Özkan DEMİR
1975 ANKARA
05306036855

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #166 : 30 Mart 2011, 01:50:21 »

ABİ BİZİM 1 İNCİLİKTE 2 GÖZÜMÜZ YOK.BİZİMKİ sadece dostlara keyifli dakikalar geçirmekti.murat akgün arkadaşımız bu işin öncüsü olmuş ve çok keyif verici bir paylaşım olduğuna inandığım için ve beğendiğim için dedik birde biz deneyelim ortaya ne çıkacak diye.her hangi bir alt yapısı ve çalışması olmadığı halde güzel bir şey çıktığına inandığımız için paylaşımda bulunduk.inşallah daha güzelleri çıkacaktır ve bizlerde keyifle izleyip güzel yorumlarda bulunacağız.

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #167 : 30 Mart 2011, 01:56:59 »

yarışmaya hazırlamak çok zor bi iş değil uçan kuşu kovalamasıda 1 veya 2 ay içinde herşey öğretilir önemli olan anteraman köpek yeterki ben koşmak istiyorum desin

kendime yetiştirmek için yavru aldım yeni almamış olsaydım bu köpeğe talip olurdum
    teşekkür ederim abi.inşallah yeni aldığın yavru ile bundan dahada güzellerini RABBİM yaşamak nasip eder.ANKARAYA SELAMLAR.

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Hüseyin GÜRCAN

• *
  • TEDAVİSİ OLMAYAN BİR HASTALIĞA YAKALANMIŞIZ
« Yanıtla #168 : 30 Mart 2011, 12:42:19 »
güzel pointer güzel koku maşallah cengiz bey avı bol olsun :)
Hüseyin GÜRCAN
PAZARKÖY-YENİCE/ÇANAKKALE

Çevrimdışı Yusuf ÇOBAN

• *
« Yanıtla #169 : 30 Mart 2011, 18:07:28 »
her izleyişimde ayrı bir keyif alıyorum.izlemek kadar videoyu çekmeside çok keyifli idi.ben de pointerle avlanan birisiyim ama bu kadar çok zevk vereceğini sanmıyorum.gerçekler açıdır ama gerçek bu.leydi gibi bir pointere sahip olduğun için seni kutluyorum abi.
Yusuf ÇOBAN
1985 antalya /kumluca /mavikent

Çevrimdışı Ali DAĞDELEN

• *
« Yanıtla #170 : 30 Mart 2011, 19:30:56 »
HAY MAŞALLAH AKSARAYDAN CENGİZ KARDEŞİME SAYGILAR SEVGİLER BUNLARI YABANCI LARDAN SEYRETMEK BANA BUKADAR ZEVK VERMEZDİ ÇOK KEZ İZLEDİM 10 NUMARA RABBİMDEN  TÜĞ BAŞINA HAYRINI GÖR ...
Ali DAĞDELEN
1971 AKSARAY

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #171 : 30 Mart 2011, 19:53:38 »
halde güzel bir şey çıktığına inandığımız için paylaşımda bulunduk.inşallah daha güzelleri çıkacaktır ve bizlerde keyifle izleyip güzel yorumlarda bulunacağız.....
-----------------------------------------------------------------------

yeni  çok güzel bir video izledim cengiz hakkatende bu tür çekimler hızlanmış...:))çekim kalitesi iyi olmadıgı için burada paylaşmamış arkadaş...çok yakında üçüncü bombada patlayabilir....

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #172 : 30 Mart 2011, 21:25:22 »

halde güzel bir şey çıktığına inandığımız için paylaşımda bulunduk.inşallah daha güzelleri çıkacaktır ve bizlerde keyifle izleyip güzel yorumlarda bulunacağız.....
-----------------------------------------------------------------------

yeni  çok güzel bir video izledim cengiz hakkatende bu tür çekimler hızlanmış...:))çekim kalitesi iyi olmadıgı için burada paylaşmamış arkadaş...çok yakında üçüncü bombada patlayabilir....

inşallah abi. bu tür güzelliklerin paylaşılması güzel bir şey ve keyif verici  ama can sıkıcı olaylarında yaşanması insanı üzüyor.daha nice güzellikler ortaya çıkacağına inanıyorum.

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #173 : 30 Mart 2011, 21:52:33 »
HAY MAŞALLAH AKSARAYDAN CENGİZ KARDEŞİME SAYGILAR SEVGİLER BUNLARI YABANCI LARDAN SEYRETMEK BANA BUKADAR ZEVK VERMEZDİ ÇOK KEZ İZLEDİM 10 NUMARA RABBİMDEN  TÜĞ BAŞINA HAYRINI GÖR ...

saygı ve sevgi bizden olsun beğenmenize sevindim. amin hepimiz hayrını görelim inşallah.
« Son Düzenleme: 30 Mart 2011, 22:04:19 Gönderen: Cengiz AKKIN »

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Nusret KAYA

• Free Üye
  • *
    • www.avkopeklerim.com
« Yanıtla #174 : 01 Nisan 2011, 11:30:19 »
           Cengiz çalışmalarının devamını dilerim güzel görüntüler,Leydiyi bu yıl yarışma meraların da da izleme fırsatımız olacak heralde başarılar.Selamlar...
Nusret KAYA
1968 DÜZCE
05357693054