Gönderen Konu: Yolun sonu drahthaar :D :D :D  (Okunma sayısı 7280 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hüseyin ÖZEN 35

• Müdavim Üyemiz
Yolun sonu drahthaar :D :D :D
« : 29 Aralık 2015, 19:46:06 »
Her zaman demişimdir.İyi av yapan köpek en iyi köpektir diye. Irk ayırımı çok yapmam. Bu video inatla Drhathaar ın rakibi başka drahthaar dır diye fanatiklik eden arkadaşlara gelsin.Bakın bakalım sizin sakallı ingilizlerin yanında ne yapıyor :D :D :D .Hele bir kare var orayı iyi seyredin. Bariz atlıyor kekliğin üzerinden.
https://www.youtube.com/watch?v=JyyJyOnVuGo&feature=youtu.be
Hüseyin ÖZEN
1983 İZMİR KEMALPAŞA
0 rh +

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Yolun sonu drahthaar :D :D :D
« Yanıtla #1 : 29 Aralık 2015, 19:53:58 »
Her zaman demişimdir.İyi av yapan köpek en iyi köpektir diye. Irk ayırımı çok yapmam. Bu video inatla Drhathaar ın rakibi başka drahthaar dır diye fanatiklik eden arkadaşlara gelsin.Bakın bakalım sizin sakallı ingilizlerin yanında ne yapıyor :D :D :D .Hele bir kare var orayı iyi seyredin. Bariz atlıyor kekliğin üzerinden.
  kaçıncı dakikada :)
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus armsan phenoma argentum, akkar churcıll 812, doxcarms sp, doxcarms mx2 , tuka çifte

Çevrimdışı İbrahim ÖZTÜRK 27

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 29 Aralık 2015, 19:57:26 »
19.dakıkada dedıgınız pozısyon poıntera jest yapmız olmasın :D
1976 gaziantep

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2015, 23:42:44 »
  kaçıncı dakikada :)

Özgür abi 6:00 ile 6:40  arasını dikkatle izlemeni tavsiye ederim :)
Hüseyin ÖZEN
1983 İZMİR KEMALPAŞA
0 rh +

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2015, 23:44:36 »
19.dakıkada dedıgınız pozısyon poıntera jest yapmız olmasın :D

ibrahim bey aynı pozisyon evet avın başında da var
Hüseyin ÖZEN
1983 İZMİR KEMALPAŞA
0 rh +

Çevrimdışı Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 30 Aralık 2015, 00:06:57 »
Hüseyin bey o köpek Pan vom Bründlfeld daha acemi erkek bir köpek tam emin olmamakla beraber 2 yaşında filan şeceresine bakmak lazım. Haluk Beyin Asyasını da biliyoruz aynı şekilde Emrah abinin Adoff ve Rita yada Turgay abini Bodo. Şunuda unutmamak lazım onlarda canlı bi günü bi gününe uymaz. Drahthaar bölümündeki abilerimiz zamanında yeterince küstürüldü, belki farkındasınız belki değilisiniz paylaşım  olmuyor sayfa kurudu tabiri caizse. Sizin videonuza  Emrah abinin affına sığınarak onun videosunla cevap veriyorum, madem yarıştırıyorsunuz ustaları yarıştırın.
! No longer available
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2015, 00:14:04 Gönderen: Gökhan AKDOĞAN »
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 30 Aralık 2015, 00:23:20 »
Hüseyin bey o köpek Pan vom Bründlfeld daha acemi erkek bir köpek tam emin olmamakla beraber 2 yaşında filan şeceresine bakmak lazım. Haluk Beyin Asyasını da biliyoruz aynı şekilde Emrah abinin Adoff ve Rita yada Turgay abini Bodo. Şunuda unutmamak lazım onlarda canlı bi günü bi gününe uymaz. Drahthaar bölümündeki abilerimiz zamanında yeterince küstürüldü, belki farkındasınız belki değilisiniz paylaşım  olmuyor sayfa kurudu tabiri caizse. Sizin videonuza  Emrah abinin affına sığınarak onun videosunla cevap veriyorum, madem yarıştırıyorsunuz ustaları yarıştırın.
! No longer available

Gökhan bey yazımın başını okumamışsınız.Ne yazdım en iyi köpek avı en iyi yapan köpektir.Yoksa drahthaar besleyen ve 10 numara av yapan abilerim arkadaşlarım var. Bunlara örnek Kütahya da Harun Dere İstanbul bölgesi Ufuk Durak abi bir çok örnek verebilirim.Benim derdim fanatikler ile.Drahthaar dan başkasını av köpeği olarak görmeyenler ile.Bu video da iyi bir cevap oldu zannımca.
Hüseyin ÖZEN
1983 İZMİR KEMALPAŞA
0 rh +

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 30 Aralık 2015, 00:48:16 »
Gökhan bey yazımın başını okumamışsınız.Ne yazdım en iyi köpek avı en iyi yapan köpektir.Yoksa drahthaar besleyen ve 10 numara av yapan abilerim arkadaşlarım var. Bunlara örnek Kütahya da Harun Dere İstanbul bölgesi Ufuk Durak abi bir çok örnek verebilirim.Benim derdim fanatikler ile.Drahthaar dan başkasını av köpeği olarak görmeyenler ile.Bu video da iyi bir cevap oldu zannımca.
Hüseyin bey sizin kimi yada kimleri kastetdiğinizi biliyoruz zaten o abilerin profillerine girip bakarsanız iki üç yıldan beri siteye uğramadıklarını anlarsınız, o yüzden size cevap vereceklerini sanmam.
     Hadi ben bide drahthaarı deneyeyim diyen ve  sürekli köpek değiştirenleri saymaz isen gercekten bu işe gönül verenlerin bu ırkın fanatiği olduğunu anlarsınız.Ben kendi adıma konusuyorum benim köpeğim bi Adoff kadar iyi değil ama yada diğer saydıklarım kadar suan bana gerçekten güzel bi pointer getirseniz ben köpeğimden vazgeçemem karakterimle uyumlu bi köpek. Allah korusun bu köpeğime birşey olsa yine drahthaar bakarım hatta yerim müsait olsa en az iki tane daha bakarım. Forumda paylaşılan çoğu köpeklerin anne ve babaları hakkında bilgim var bu ırka merakımdan dolayı.Bu sebebten ötürü bende bi fanatiğim ama hiç bir ırka karşı düşmanlığım yok.
     Daha öncede söylediğim gibi paylaşımınız iki yıl önce yapılmış olsaydı başlığınız çok ilgi çekerdi  ve kızdıracak kişileri bulmak daha kolay olurdu.Tekrar söylüyorum o acemi bir köpek ki acaba o videoda kuş kalmasa pointerin  kuşu geçmeyeceğinden emin misiniz?
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2015, 00:50:29 Gönderen: Gökhan AKDOĞAN »
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

The following users thanked this post: Selim UYGUN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 30 Aralık 2015, 01:00:10 »
Hüseyin bu DRAHTHAAR ugrasmalari ve verilen dersler kirginliklara neden oldu zamaninda sirf bu yüzden av paylasimlarimi sitede yapmiyorum face ten takip edenler çulluk avini Pars ile nasil yaptigmizi bilir.
Site yönetimi yol versin ingiliz irklarini rezil rüsva edecek 50 nin üzerinde videoyu arsivimden pay lasayim sitede çilacak karisiklikta beni baglamaz.
9yasina gelmis Pars ile nasil 3-4 yasindaki zehir gibi denilen ingiliz lerin basedemedihinide izleyin soguk havada arabanin altindan çikmayan ava girmeyen pointerinde büyükbas hayvana sürü köpekligi yapan seteride bu islerin sonu yok ben ve Pars yprulduk ders vermekten  B.Çekmece yetiyor bize artik halen insanlar ders almaktan sikilmadi utanmiyorda en acisida bu islerin sonu yok kirginlik darginlik hatta büyüyen tartismadan kavgaya dönen olaylara dek gitti
Birakin artik pesini sessiz kaliyor isek dokunmayin sessiz kalalim .
Asil Anlamadigim DRAHTHAAR nasil bir irkmiski insanlar ugrasmadan edemiyor ?
Heee yok öylede olmaz diyorsan bildigim kadari ile çulluk avini Parsçok övdügün bir pointerin var 9yasinda  Pars ta 9 yasinda buyur al gel misafirim ol bizim meralarimizda az çok herdaim çulluk olur bakalm bir videolu paylasim yapalim sonundada ama unutmaki gençlihine ve hizina güvendikleri av tecrübesi çok iyi olan seterlerle utanmadan yaris teklif edip boynunu çok bükúp giden oldu ben uyarayimda demeiydin olmasin .

Abi keşke öyle bir imkanım olsa.Seve seve isterdim.Hem senin parsı görmek nasib olurdu sende tommy i görürdün abi. Haziranda 11 yaşına giriyor tommy . Zamanım oldukca paylaşıyorum videoları sende görüyorsun.Dostluk herdaim baki ben benim kocaoğlana güveniyorum.Senin pars da aşağı kalmaz.Derdim işi iddaa ya bindirmek değil sen abimsin. Ama tommy in yanında da daha ne kurzhaar drahthaar pointer sahipleri maşallah çekip gittiler.Bence senin bölgendeki köpeklerde değil de bu köpekleri besleyen arkadaşlarda biraz sıkıntı var sanırım :) Yarın için rasgele abi
Hüseyin ÖZEN
1983 İZMİR KEMALPAŞA
0 rh +

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 30 Aralık 2015, 01:16:26 »
Hüseyin bey sizin kimi yada kimleri kastetdiğinizi biliyoruz zaten o abilerin profillerine girip bakarsanız iki üç yıldan beri siteye uğramadıklarını anlarsınız, o yüzden size cevap vereceklerini sanmam.
     Hadi ben bide drahthaarı deneyeyim diyen ve  sürekli köpek değiştirenleri saymaz isen gercekten bu işe gönül verenlerin bu ırkın fanatiği olduğunu anlarsınız.Ben kendi adıma konusuyorum benim köpeğim bi Adoff kadar iyi değil ama yada diğer saydıklarım kadar suan bana gerçekten güzel bi pointer getirseniz ben köpeğimden vazgeçemem karakterimle uyumlu bi köpek. Allah korusun bu köpeğime birşey olsa yine drahthaar bakarım hatta yerim müsait olsa en az iki tane daha bakarım. Forumda paylaşılan çoğu köpeklerin anne ve babaları hakkında bilgim var bu ırka merakımdan dolayı.Bu sebebten ötürü bende bi fanatiğim ama hiç bir ırka karşı düşmanlığım yok.
     Daha öncede söylediğim gibi paylaşımınız iki yıl önce yapılmış olsaydı başlığınız çok ilgi çekerdi  ve kızdıracak kişileri bulmak daha kolay olurdu.Tekrar söylüyorum o acemi bir köpek ki acaba o videoda kuş kalmasa pointerin  kuşu geçmeyeceğinden emin misiniz?

Gökhan bey yazdığınız her şeye saygım var.Bu bir tür tercih meselesi.Benim köpeğim 10 yaşında ve şu an seneye besleyeceğim ingiliz pointeri  arayışı içerisindeyim. inanın Drahthaar,Kurzhaar vs. aklımın ucundan dahi geçmiyor.Bölgemizde av haddinden fazla azaldı.Keklik bitme derecesine geldi çulluksa nadir bulunuyor.Ben sizin gibi ırk fanatiği de değilim. İyi av yapan her köpeği severim. Ama o kadar Kurzhaar Drahthaar larla ava gitmişliğim var 1 tane kurzhaar hariç bu avı ingilizlerden (Seter ve Pointer) daha çabuk ve çok bulan bir köpeğe ben denk gelmedim.  Video için de şöyle söylüyeyim o kuş uçmasa o pointer o kuşu yakalayacaktı bence .
Hüseyin ÖZEN
1983 İZMİR KEMALPAŞA
0 rh +

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 30 Aralık 2015, 01:25:55 »
bıde bu ata team fermadakı kopegın kaldırdıgı keklıge ıkı mermı atıyolar dragtardan cok onları konusmak lazım bence

1976 gaziantep

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #11 : 30 Aralık 2015, 01:31:17 »
Gökhan bey yazdığınız her şeye saygım var.Bu bir tür tercih meselesi.Benim köpeğim 10 yaşında ve şu an seneye besleyeceğim ingiliz pointeri  arayışı içerisindeyim. inanın Drahthaar,Kurzhaar vs. aklımın ucundan dahi geçmiyor.Bölgemizde av haddinden fazla azaldı.Keklik bitme derecesine geldi çulluksa nadir bulunuyor.Ben sizin gibi ırk fanatiği de değilim. İyi av yapan her köpeği severim. Ama o kadar Kurzhaar Drahthaar larla ava gitmişliğim var 1 tane kurzhaar hariç bu avı ingilizlerden (Seter ve Pointer) daha çabuk ve çok bulan bir köpeğe ben denk gelmedim.  Video için de şöyle söylüyeyim o kuş uçmasa o pointer o kuşu yakalayacaktı bence .
Umarım istediğiniz gibi bir av arkadaşı bulursunuz. İyi köpek denk he rzaman denk gelmiyor rastgele.
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı Muhammet DÖNMEZ

• Müdavim Üyemiz
  • "Eğitimin gerçek amacı uyandırmaktır."
« Yanıtla #12 : 30 Aralık 2015, 01:51:19 »
ata team in butun videolarını daha önce izlemişdim.8 bölümden oluşuyor diye biliyorum.bir videolarında butun köpeklerinin geçtiği yerden çullukda kalkdı. Pointerlerinin ferma verip sonrasında bozdugu yere drahtar geldi çakıldı ve kekliği kaldırdı.Butun videolarından anladıgımkadarı ile pointerleri usta drahtarı yeni yetiştiriyorlar.Her avcının attıgını vuramadıgı gibi her köpeğin gunu ve anı birbirini tutmuyor.
  • Ataneo 12
  • Stoeger m2000
  • Pointer & Drahtaar
Muhammed DÖNMEZ
1986 KÜTAHYA-İZMİR
laboratuvar teknikeri

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 30 Aralık 2015, 02:00:02 »
ata team in butun videolarını daha önce izlemişdim.8 bölümden oluşuyor diye biliyorum.bir videolarında butun köpeklerinin geçtiği yerden çullukda kalkdı. Pointerlerinin ferma verip sonrasında bozdugu yere drahtar geldi çakıldı ve kekliği kaldırdı.Butun videolarından anladıgımkadarı ile pointerleri usta drahtarı yeni yetiştiriyorlar.Her avcının attıgını vuramadıgı gibi her köpeğin gunu ve anı birbirini tutmuyor.
avcılıgın ozetı olmus bu
1976 gaziantep

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 34

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #14 : 30 Aralık 2015, 09:28:38 »
Yarin sabah 5;30 da kalkip hazirlik yapacahim ve mesafeli bir meraya gidecegim ah Hüseyin uykumu kaçirdin bugün avbiste yalik köpekle ava giren dangalaklar zaten günümü rezil etti yarin uyanamaz geç kalirsam sana eksiyecehim ona göre  ;)

Ah be Ufuk abi uyandigima pisman oldum berden girdim avlaga elim ayagim titredi sabah sabah haram oldu calisma valla. kulaklarim beeper sesi ariyor valla.
Abilerim kardeslerim cok uzun sureli olmasada Ufuk abiyle ava gidip gelmekteyiz. Pars bize cok av yaptirdi. cogu zaman Biz parsa ayip ettik ampul gibi kuslar manke. artik kopegin icinden kufur ettigini dusunmeye basladik ama biz boyle yaptikca kopek cildiriyor hirsindan. 9 yasinda bir kopekle 3gun ust uste sabah 8 30 aksam 3 av yaptik. birazda yorul be. Pars sanki hic bisey yokmus gibi aynen ava devam etti ve 3 gunde bize 29 tane kus cikartti. vurduk vuramadik ayri konu. ama benim nazarimda (parslada avlandiktan sonra) iyi bir drahthaar ozellikle iz surulmesi gereken avlarda dragthaarin uzerine kopek tanimiyorum. Drahthaar isvicre cakisi gibi kopektir her fonksiyonu vardir bunlari iyi yapar ve saglamdir.
1990 İstanbul tuzla

Çevrimdışı Ahmet VURAL

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #15 : 30 Aralık 2015, 10:14:08 »
       ''İstisnalar kaideyi bozmaz'', birinin hatası tüm ırkın kötü olduğunun ölçüsü olmamalı. Şuda inkar edilemez bir gerçektir''her ırktan süper avcılar çıkar''. Aynı batından kardeşlerin arasında bile farklılıklar oluyor.
         Çok güzel görüntüler, zevkle izledim. Paylaşım için teşekkürler.
Ahmet VURAL
1954 Ankara

Çevrimdışı Ali GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #16 : 30 Aralık 2015, 11:09:06 »
Kim ne ırk köpek besliyosa onun fanatiğidir ırklarında birbirlerine göre illaki handikapı vardır bu tür tartışmalar biraz saçma geliyo bana o ırk çok iyi bu ırk çok iyi diye
  • Baikal ij 58 MA
  • simson sulh
  • sarsılmaz camo 61 namlu

Ali GİRGİN / EDİRNE 1986

Çevrimdışı Uğur CAMUZCU

• Müdavim Üyemiz
    • http://www.loftyberg.com
« Yanıtla #17 : 30 Aralık 2015, 14:18:53 »
:D :D :D İnsanlar tüfek reklamı için paylaşımda bulunuyor Hüseyin arkadaşımızda konuyu almış ucundan yakalamış Drahthaar, Pointer tartışmasına çevirmiş. :D :D :D ben bu videoyu izlediğimde sadece reklam görüyorum ve hedefinede ulaşmamış bir reklam. İbrahim Öztürk arkadaşımızada katılıyorum ATA TEAM i neden vuramadığını sorunun tüfektenmi fişektenmi kaynaklandığını tartışmak lazım neticede reklam videosu bu av köpeklerinin birbirinden üstün olup olmadığının ispatlandığı bir video değil. . Hüseyin arkadaşımın gözünden bakıncada Drathaarın kekliği atlayıp gitmesinden ziyade, artık klasikleşmiş boş fermalar veren Pointerlerin yanında bu boş fermalara aldırış etmeyen köpek sahiplerinin köpeklerini arkada bırakıp tüfek bile doğrulmadan yürüdüklerini görüyorum. bunların yanında gördüğüm Drahthaarıda, eğitimsiz merada aramayı bilmeyen spor olsun diye dolaşmaya çıkartılmış bir köpek olarak değerlendiriyorum. Bir DRAHTHAAR meraklısı olarak herkese tavsiyem asla DRAHTHAAR BESLEMEYİN DRAHTHAAR DÜNYANIN EN KÖTÜ AV YAPAN KÖPEĞİDİR KAPINAZA SOKMAYIN, EN İYİ FERMALI KÖPEK POİNTER dir, LÜTFEN POİNTER BESLEYİN.
Uğur CAMUZCU
1970  BURSA

The following users thanked this post: Ali ÖZTÜRK 34

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #18 : 30 Aralık 2015, 16:19:19 »
Arkadaşlar ben bu köpek tartışmalarını gerçekten hiçmi hiç anlamıyorum,bu zevk meselesidir,herkes hangi ırkı beğeniyorsa onunla avlanır,herkesin köpeği tüfeği kendine güzeldir.Neyi kime ispat etmeye çalışıyoruz,anlayan birileri varsa birzahmet banada anlatsın.Buyüzden kalp kırmaya,kırılmaya,üzülmeye değermi ? Şunun şurasında bu sanal alemde hoşça vakit geçirmeye,dostluklar kurmaya çalışıyoruz.Birtek benim bildiğim AVLAK COM. kaldı bu alemde doğru düzgün paylaşım yapılabilen,neolur kıymetini bilelim.Herkese selamlar,rast gele.
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

The following users thanked this post: Kamil ÜNLÜTÜRK

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #19 : 30 Aralık 2015, 17:30:17 »
:D :D :D İnsanlar tüfek reklamı için paylaşımda bulunuyor Hüseyin arkadaşımızda konuyu almış ucundan yakalamış Drahthaar, Pointer tartışmasına çevirmiş. :D :D :D ben bu videoyu izlediğimde sadece reklam görüyorum ve hedefinede ulaşmamış bir reklam. İbrahim Öztürk arkadaşımızada katılıyorum ATA TEAM i neden vuramadığını sorunun tüfektenmi fişektenmi kaynaklandığını tartışmak lazım neticede reklam videosu bu av köpeklerinin birbirinden üstün olup olmadığının ispatlandığı bir video değil. . Hüseyin arkadaşımın gözünden bakıncada Drathaarın kekliği atlayıp gitmesinden ziyade, artık klasikleşmiş boş fermalar veren Pointerlerin yanında bu boş fermalara aldırış etmeyen köpek sahiplerinin köpeklerini arkada bırakıp tüfek bile doğrulmadan yürüdüklerini görüyorum. bunların yanında gördüğüm Drahthaarıda, eğitimsiz merada aramayı bilmeyen spor olsun diye dolaşmaya çıkartılmış bir köpek olarak değerlendiriyorum. Bir DRAHTHAAR meraklısı olarak herkese tavsiyem asla DRAHTHAAR BESLEMEYİN DRAHTHAAR DÜNYANIN EN KÖTÜ AV YAPAN KÖPEĞİDİR KAPINAZA SOKMAYIN, EN İYİ FERMALI KÖPEK POİNTER dir, LÜTFEN POİNTER BESLEYİN.
bır arkadasımızın dedıgı gıbı bazen grubumuzdakı en tecrubelı en ıyı vurus yapanlar bıle gun gelıyor ayagının altından kalkan tavsana 3 fısek atıp vuramadıkları yada en acemımızın yıldızdan kus aldıgını hepımızın basına gelmıstır avcı nasıl gununde oluyorsa kopekler ıcınde gecerlıdır bu...
herkesın kendınce sebeblerınden dolayı bır ırka daha cok sempatısı oluyor ve onu beslıyor buna saygı duymak lazım...ben mesela dunyanın en ıyı dragtaraını verseler beslemezdım cunku tıpı goruntusu benı cezb etmıyor bu bıle benım ıcın bır secım nedenı...
artık neden vuramadıkları fısekten mı tufekten mı namlunun ardındakınden mı onuda bılemıyorum....

obur arkadasımızın dedıgıde cok dogru avcılar ııcın en ıyı form burası en ıyı secıkde faydalanmak gerekıyor...

1976 gaziantep

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #20 : 30 Aralık 2015, 19:32:25 »

Evet okuma yazma bilmeyen arkadaşlar var aramızda.Okuduğunu anlama sıkıntısı çekiliyor bariz belli oluyor.Ufuk abi yukarıdaki yazı için özür dilememi istiyorsan dileyeyim!...Yoksa özür dilenecek hiç bir şey yapmadım.Video daki köpek kendininizinmiş gibi feryat etmeyin.Gereksiz bence...
Hüseyin ÖZEN
1983 İZMİR KEMALPAŞA
0 rh +

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #21 : 30 Aralık 2015, 19:36:56 »
Arkadaşlar ben bu köpek tartışmalarını gerçekten hiçmi hiç anlamıyorum,bu zevk meselesidir,herkes hangi ırkı beğeniyorsa onunla avlanır,herkesin köpeği tüfeği kendine güzeldir.Neyi kime ispat etmeye çalışıyoruz,anlayan birileri varsa birzahmet banada anlatsın.Buyüzden kalp kırmaya,kırılmaya,üzülmeye değermi ? Şunun şurasında bu sanal alemde hoşça vakit geçirmeye,dostluklar kurmaya çalışıyoruz.Birtek benim bildiğim AVLAK COM. kaldı bu alemde doğru düzgün paylaşım yapılabilen,neolur kıymetini bilelim.Herkese selamlar,rast gele.

Erol bey kimsenin köpeğine birşey dediğimiz yok.Okumadan konunun özünü anlamadan galayana gelmeyin.Video daki ingilizler Drahthaar dan üstün işte bu video da öyle görünüyor.Sizin neden zorunuza gidiyor ben anlamadım yahu.
Hüseyin ÖZEN
1983 İZMİR KEMALPAŞA
0 rh +

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #22 : 30 Aralık 2015, 19:40:05 »
abıcım son cumlen buyuk harflerle yazılı olanlar sıkayet konusu olmus forumda yanlıs anlasılmıs olabılırsınız bı acıklama yapın bence
1976 gaziantep

Çevrimdışı Mustafa AYDIN 54

• Müdavim Üyemiz
  • avcılık özgürlüktür.
« Yanıtla #23 : 30 Aralık 2015, 19:40:26 »

GT-S6810P cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Franchi Affinity y.oto. 71
  • carizma y.oto. 61-71
  • D. D. Panda
Mustafa AYDIN  1973 SAKARYA

The following users thanked this post: Erol ÖZTÜRK

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #24 : 30 Aralık 2015, 19:47:24 »
Hüseyin Bey, Erol Beyin zoruna gidecek bir durum olduğunu sanmıyorum.
Ancak, sizin bu paylaşımınızdan rahatsızlık duyan üyelerimiz var. Doğrusu ne sizin böyle bir paylaşım la ne amaçladığınızı, ne de diğer üyelerin bundan neden rahatsızlık duyduğunu anlamış değilim. Doğrusu buna kafa yoracak zamanım da yok.
Görünen o ki bu konu iyiye gitmeyecek.  Bu nedenle konuyu silmek üzere kilitliyorum. Devam ettirilmesini, ben dahil kimseyle polemiğe girilmemesini rica ediyorum.
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

The following users thanked this post: Erol ÖZTÜRK