Gönderen Konu: HUĞLU RELATİ DİYE BİR KONU VARDI. NE OLDU......  (Okunma sayısı 1386 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ümit ÇAGLAR

• *
  • Herkese rastgele
HUĞLU RELATİ DİYE BİR KONU VARDI. NE OLDU......
« : 08 Haziran 2015, 10:55:37 »
Ne oldu AHMET BEY neden bu konuda böyle değişime gittiniz.

Merhaba  arkadaşlar,

Bilindiği üzere HUĞLU Av Tüfekleri Kooperatifi’ nin Facebook sayfasında yapmış olduğu video yarışmasında birinci olup GX modeli  yarı otomatik av tüfeğini hediye olarak almıştım. Videomu almaya gittiğimde HUĞLU Av Tüfekleri Kooperatifi tarafından Başkanlık düzeyinde karşılanmış hediye tüfeğimi  bizzat Başkan Bey den almıştım. Bu süreçte hem satış personeli arkadaşlar hem yönetim düzeyindeki kişiler bizzat benimle ilgilenmişti.
   Bu görüşmede daha önce kendime ait bir Huğlu marka süperpozem olduğunu belirltmiştim. Benimle beraber gelen arkadaşımın Huğlu poze tüfeğinde atışlarda bir sıkıntı yaşadığını hedefi vuramadığını belirttiğimde, stanttaki bir tüfeği arkadaşıma verip, arpacığı mı, yoksa bantı mı gördüğünü sordular. Arkadaşım da bantı gördüğünü belirtince, dipçik ölçülerinin farklı olduğunu bu yüzden tüfek ile doğru nişan alamadığını belirttiler. Nitro ile ilgili olarak tüfekteki sorunu kabul etmişlerdir, tüfeği iade alacaklar. Ayrıca Nitro ile ilgili arge çalışması devam ediyormuş. Yayınlamış olduğum GX videosunda  tüfeğin sola attığını, ayrıca diğer süperpoze tüfeklerin de sola attığını belirtmiştim. Fakat bu atışların benim kundak ölçülerimin standart kundak ölçüsünden  farklı olmasından kaynaklandığını öğrendim. Yetkililerle telefon ile yaptığım görüşmede, ölçülerimden kaynaklanan bir atış hatası olduğunu kabul ettim.
   Bu konu ile ilgili yapmış olduğum tüm yayınların GX model yarı otomatik ve süperpoze av tüfeklerinin kundak ölçülerinin kendime uymaması ile alakalı olduğunu siz değerli dostlarımın bilmesini istiyorum.

Ahmet beyden alıntı.

Ayrıca sorunun kundak ölçüsü olmadığını sizde bende herkes biliyor.

« Son Düzenleme: 08 Haziran 2015, 10:59:41 Gönderen: Ümit ÇAGLAR »
  • Fabarm xlr 5
Ümit ÇAGLAR
1977 KARS

Çevrimdışı Cüneyt ESMER

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Ynt: HUĞLU RELATİ DİYE BİR KONU VARDI. NE OLDU......
« Yanıtla #1 : 08 Haziran 2015, 11:25:27 »
Evet bende merak ediyordum neden böyle bir değişiklik oldu diye..  Zaten kundak ölçülerini hesap edecek bilgiye sahip olduğunuz aynı başlık altındaki ilk mesajdan belli oluyor..
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2015, 11:29:33 Gönderen: Cüneyt ESMER »
  • Yan-yana Patlar
  • Alt-üst Patlar
  • Sıralı Patlar

Çevrimdışı Ahmet KAYNUP

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 18 Haziran 2015, 00:01:13 »
Firma sonunda üstüne düşeni yaptı. Tüfeğin sorunu kalmadı.
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2015, 15:15:58 Gönderen: Ahmet KAYNUP »
1979 ankara

Çevrimdışı Ümit ÇAGLAR

• *
  • Herkese rastgele
« Yanıtla #3 : 23 Haziran 2015, 14:28:53 »
 HAYIRLISI OLSUN.........  :-X
  • Fabarm xlr 5
Ümit ÇAGLAR
1977 KARS