Gönderen Konu: akkar otomatik almak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum  (Okunma sayısı 10893 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa ŞALCIOĞLU

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
herkese selamlar çarşamba günü muhtemelen silah satın alma belgem çıkıyor ve perşembe günü inşallah ilk av tüfeğimi alıcam şu an kafam çok karışık Ankara da birçok av bayiini gezdim birçok internet sitesine baktım fiyatlar müthiş farklılık gösteriyor her bayi kendi markasını övüyor benim ilk hedefim AKKAR ALTAY SILVER PLS R222 YARI OTOMATİK AV TÜFEĞİ 12/71 plastik dipçik ve kundakda sıkıntı yaşarmıyım yoksa aksine daha uzun ömürlü mü kullanırım? diğer baktığım markada öncü jaguar otomatik duyan kullanan varmı internette araştırdım pek yorum bulamadım ama av bayii 24 gr fişek at tutukluk yaparsa atmazsa sorun olursa tüfeği parçala getir dıyor birde birkaç tane süper pozeye baktım torun ve kral gibi üst limitim 650 otomatik veya superpoze tavsiyelerinizi bekliyorum site içerisinden temiz bir ikinci elde olur herkese teşekkürler
1985 ANKARA

Çevrimdışı Ersin ORBAY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: akkar otomatik almak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum
« Yanıtla #1 : 16 Şubat 2013, 17:04:33 »
herkese selamlar çarşamba günü muhtemelen silah satın alma belgem çıkıyor ve perşembe günü inşallah ilk av tüfeğimi alıcam şu an kafam çok karışık Ankara da birçok av bayiini gezdim birçok internet sitesine baktım fiyatlar müthiş farklılık gösteriyor her bayi kendi markasını övüyor benim ilk hedefim AKKAR ALTAY SILVER PLS R222 YARI OTOMATİK AV TÜFEĞİ 12/71 plastik dipçik ve kundakda sıkıntı yaşarmıyım yoksa aksine daha uzun ömürlü mü kullanırım? diğer baktığım markada öncü jaguar otomatik duyan kullanan varmı internette araştırdım pek yorum bulamadım ama av bayii 24 gr fişek at tutukluk yaparsa atmazsa sorun olursa tüfeği parçala getir dıyor birde birkaç tane süper pozeye baktım torun ve kral gibi üst limitim 650 otomatik veya superpoze tavsiyelerinizi bekliyorum site içerisinden temiz bir ikinci elde olur herkese teşekkürler
mustafa kardeşim sen bırak o av bayinin övdüğü jaguarıfalan...AKKAR altay silver sentetik bende yeni aldım sayılır..Fiyat performans ve özellikle SERVİS AĞI bakımından akkarı al geriye bakma...fiyatıda çok makul tam senin limite göre..vede o fiyata böyle bir kalite bulamazsın...sentetik dipçiktede hiçbir sorun yaşamazsın...oturaklı kaliteli bir tüfek...olaki sorun yaşadın ara fabrikayı gönder tek kuruş bile talep etmeden yapar gönderirler sana..Grupmanıda süper silahın..Sana naçizane tavsiyem 66 namlu al...Selametle kal..
  • BENELLİ CRİO COMFORT 71
  • YILDIZ SPZ ME 66
  • ÖZKANLAR FX017 66
ERSİN ORBAY-ADANA-HATAY ..SAĞLIKÇI..1978..
GERÇEK AVCI AVA DA ŞANS TANIYANDIR..

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 16 Şubat 2013, 18:11:31 »
ersin abi büyük ihtimalle akkar dan yana kullanacam tercihimi sizin gibi tecrübeli görüşlere ihtiyacım var çünkü ilk av tüfeğim olacak hata yapıp bir hevesle girmek istediğim avcılıktan soğumak istemıyorum
1985 ANKARA

Çevrimdışı Mehmet GÖNEL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2013, 18:27:35 »
Akkar çok iyi bir markadır.Alırsan memnun kalırsın.
Mehmet GÖNEL
1973 ÇANAKKALE/ LAPSEKİ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 19 Şubat 2013, 00:38:18 »
bir arkadaşımda castelloyu önerdi sanırım üzümlüde üretilen bir tüfek ama karar vermekte zorlaanıyorum
1985 ANKARA

Çevrimdışı Ersin ORBAY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 19 Şubat 2013, 10:47:47 »
bir arkadaşımda castelloyu önerdi sanırım üzümlüde üretilen bir tüfek ama karar vermekte zorlaanıyorum
şimdi mustafa kardeş önce sana şunu belirteyim..ilk tüfeğin olacakmış madem öncelikle ve öncelikle eğer civarda inceleyebileceğin bayi varsa git tüfeği bi omuzla..marka arayışını girme...benelli de olsa aldığın tüfek vücut ölçülerine uymazsa boş...seni avdan soğutur...Akkar gerçekten kaliteli bir tüfek..vücut ölçülerini bilmiyorum ama ben sana akkarın ölçülerini yazayım...
tetik çekme mesafesi 35 cm...dipçik eğimi 7 cm...görüş hattı 4,5 cm... bu ölçüler bana uyduğu için tüfek cuk diye oturdu yüzüme...bu sene birde stoeger aldım fakat ölçüleri bana uymadığı için verimli av yapamadım...herkes tüfeği över fakat o tüfek o kişinin ölçülerine uygun olduğu içindir...
Bence git bi akkarı gör omuzla..fiyat-performans ve özellikle satış sonrası servis ağı mükemmel...yanılmazsın...bu arada ben akkar bayisi değilim haaa :D :D
  • YILDIZ SPZ ME 66
  • ÖZKANLAR FX017 66

Çevrimdışı Mehmet AKKUŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 19 Şubat 2013, 10:57:42 »
Akkar çok iyi bir markadır.Fiyat performans ve özellikle SERVİS AĞI bakımından Akkarı al geriye bakma...fiyatıda çok makul tam senin limite göre..vede o fiyata böyle bir kalite bulamazsın...sentetik dipçiktede hiçbir sorun yaşamazsın.Akkar ın tek sorunu reklam eksikliği.İlk aldığım marka tüfek Akkar dır hemde solak(mekanizma solda) model 24 g fişeklerle şıkır şıkır çalışır düşünmene gerek yok
  • Webley Scott (AKUS) SxS 20/66
  • Akus SxS 12/66
  • Özkanlar FX017 12/66
Mehmet AKKUŞ
1973 Kemaliye-ERZİNCAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 19 Şubat 2013, 22:24:01 »
abilerim teşekkür ederim biraz önce akkar altay silver sentetik 12/71 aldım cumartesi inşallah tüfeği deneyeceğim herkese teşekkürler inşallah benim için iyi bir tercih olur ersin abi tüfek oturdu bakalım birde deneyim sonuçları burdan paylaşırım
1985 ANKARA

Çevrimdışı Ersin ORBAY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 19 Şubat 2013, 22:52:58 »
abilerim teşekkür ederim biraz önce akkar altay silver sentetik 12/71 aldım cumartesi inşallah tüfeği deneyeceğim herkese teşekkürler inşallah benim için iyi bir tercih olur ersin abi tüfek oturdu bakalım birde deneyim sonuçları burdan paylaşırım
Hayırlı uğurlu olsun mustafa kardeşim...Rabbim kazasız belasız kullanmak nasip etsin..Çok iyi bir tercih yaptığını sende zamanla anlayacaksın..Selametle kal..
  • YILDIZ SPZ ME 66
  • ÖZKANLAR FX017 66

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 20 Şubat 2013, 18:41:23 »
eyvallah abi sağolasın cumartesi denıyorum inşallah
1985 ANKARA

Çevrimdışı Ersin ORBAY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 21 Şubat 2013, 00:03:37 »
eyvallah abi sağolasın cumartesi denıyorum inşallah
sonuçları paylaşmanı bekliyorum mustafa...bu arada en verimli şoku akkarın mod(***) şoktur...gramaj olarakta 32 gr da güzel grupmanı var..sende bi dene bakalım..sonrada paylaş bizde görelim..selametle kal...
  • YILDIZ SPZ ME 66
  • ÖZKANLAR FX017 66

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #11 : 24 Şubat 2013, 16:54:40 »
tüfeğimi dün denedim 34 gram attım tüm şokları denedim ben şimdi çok anlamasamda yanımdaki tecrübeli avcı abim tüfeğin grupmanının çok iyi olduğunu söyledi bu arada havaya atılan şişeleride vurabiliyorum  :D  ;D  :D
1985 ANKARA