Gönderen Konu: KÖPEKLERİMİZİN KENNEL LERİ YANİ BARINAKLARI İÇİN LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT  (Okunma sayısı 7969 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Recep İLGİN

• fethiyeli avcı
  • *
  • www.kayraconstruction.com
    • KAYRA İNŞAAT FETHİYE
      Sevgili dostlarım özellikle satılık ilanlarında yada köpeklerimizi tanıttığımız fotoraflarda dikkatimi çeken hatta geçenlerdede bir konunun altında yazıları okuduğum barınaklardaki eksiklerimize deyinmek istiyorum lütfen biraz daha duyarlı olalım hatta güzel barınakları olan dostlarımız atarsa belki imrendirip diğer dostlarımızıda teşfik etmiş oluruz

işte havalar ısınınca ölüdenizde bulunan köpek barınağıma getirdiğim köpeklerim ve koyu çam gölgesinde rahatlarına diyecek yok :)
bu arada dişi köpeğim hamile 1 haftası kaldı aşağı yukarı burada yavrulayacak çok raat olacak onun için gölge ve serin olması

6 köpek kapesitesi var alt zemin beton rahatlıkla suyla temizleniyor ayrıca dışarıda büyük bir çöp kovası günlük dışkılarını içerisine atıyorum koku yok ayıca günde ikikez yemlerini verirken geniş su kaplarındaki sularını yeniliyorum
Recep İLGİN Cep Tel:05327779355
1978 Fethiye - MUGLA  ''Beni Öldürmeyen Darbe Herdefasında dahada ÖLÜMSÜZLEŞTİRECEKTİR''

Çevrimdışı Mehmet ÖZASLAN

• Free Üye
  • *
Recebim sen bu camia için çok yararlı bir insansın ellerine sağlık köpeklerininde keyfi yerine grüldüğü kadarıyle maşallah

Çevrimdışı Mesut KONYA

• *
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.
recep abi tebrik ederim böyle olmalı saygılar
MESUT B. KARACİHAN
1985 KONYA/MERKEZ 
[email protected] 0535 259 44 61

• Free Üye
  • *
Bu ilk resim yavru bekleyenler için çok önemli yenidoğan yavruların ezilmemesi için doğum sandığı sistemi uygulanmış üşümemeleri içinde lambayla ısıtma sağlanmış.

Çevrimdışı Recep İLGİN

• fethiyeli avcı
  • *
    • KAYRA İNŞAAT FETHİYE
mehmet abicim harika resimler tesekkürler ederim tabi bunlar çok profosyonelce yapılmış olanlar ama imkansız değiller denenmeli sevgiler saygılar
1978 Fethiye - MUGLA  ''Beni Öldürmeyen Darbe Herdefasında dahada ÖLÜMSÜZLEŞTİRECEKTİR''

• Free Üye
  • *

Çevrimdışı Erol DURSUN

• Free Üye
  • *
sevgili recep avcının en büyük dostu köpegidir.onlara iyi bakmak bizim boynumuzun borcu.sonucda köpeklerimizin agzı var dili yok onların bütün ihtiyaclarını en iyi şekilde karşılamak zorundayız.
 RESİMDEKİ KULUBELER KÖPEKLERİM İÇİN YENİ YAPTIRDIKLARIM.

VE KÖPEKLERİME BAKDIGIM BARINAK ÖZEL BAKICILARI TARAFINDAN SABAH AKŞAM ALTLARI YIKANMAKTADIR.

Erol DURSUN
1973 KÜTAHYA,kocak kurzhaar kennel
www.kurzhaaarci.com
0536.2676257-

Çevrimdışı Recep İLGİN

• fethiyeli avcı
  • *
    • KAYRA İNŞAAT FETHİYE
EROL abi tebrikler harika temiz ve kullanışlı barınak ve kulubeler zaten sen ve senin gibi profosyoneller sayesinde
türkiyede üretim gelişmektedir.  konuda hassas davrandığın için ayrıca tesekkürler

Çevrimdışı Necati ERYILMAZ

• *
Tebrikler Recep,
Süper bir konu. Biz kendimiz rahat ve temiz ortamda yasamak icin elimizden geleni yapiyoruz, elbette avci köpegine ayni sekilde davranmali. Normalinda 1 köpek icin 6 metrekare kafes olmasi sarttir köpegin büyüklügüne bagli 8 metrekarede olabilir.
Ben Fethiyede evinde Baronu ziyarete gittigimde bunu sana söylemistim, senin av arkadasi icin bahcendeki alan cok güzel ve genis avci köpegini seviyorsa sade bu kekil olabilir gerisi hayvanlara eziyettir.
Saygilar
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2009, 19:34:19 Gönderen: Necati ERYILMAZ »
Necati ERYILMAZ
1970 KÜTAHYA / Almanya  www.kurzhaarci.com

Çevrimdışı Mustafa ORDU

• Free Üye
  • *
  • ORDULU AV MARKET
Bunlarda benden olsun Recep abicim... Belki örnek alıpta yaptıranlar olabilir...

Kendimize ait olan barınaklarıda ilerleyen günlerde atacagım...
ORDULU AV MARKET - Mustafa ORDU -1984-
Elmalı / Antalya 0544 356 6252

Çevrimdışı Recep İLGİN

• fethiyeli avcı
  • *
    • KAYRA İNŞAAT FETHİYE
harika görüntüler vallahi insan imreniyor tesekkürler

Çevrimdışı Suat MERT

• *
Benim bile girip yatasım geldi yaa :::))))))))))
Suat MERT
B Rh + 1978 Gölbaşı ANKARA

ANKETE KATILALIM http://www.avlakforum.com/anket
 AVCILIK BENİM İÇİN  UĞRAŞ DEĞİL; BİR KÜLTÜR BİR YAŞAM TARZIDIR YANİ HAYATIN BAŞLADIĞI  YERDİR.

Çevrimdışı Kadir MEMİŞ

• *
Recep kardes cok guzel olmus tebrik ederim ornekler mukemel 
Recep kardes 3gun once konu  acmisdim BIR METRELIK ZENCIR KULTURUNDEN VAZGECELIM DIYE AYNI KONULARA DAYANIYORUZ TEBRIK EDERIM
Kadir MEMİŞ
1964-Greece/Kos

Çevrimdışı Onur CANDAN

• *
kış geliyor dostlarımıza sıcak rahat ortam hazırlamak lazım işte örnekleri
  Onur Candan
 Salihli/MANİSA
        1984
 0 545 532 0 532
      a RH(+)

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
  • POİNTER HERZAMAN :)
valla cok guzell hepsıde kopeklerımız ıcın deger ınsallah her avcıya nasıp olur
ESREF YILDIZ SAMSUN CARSAMBA 1987

resim yülke

Çevrimdışı Recep İLGİN

• fethiyeli avcı
  • *
    • KAYRA İNŞAAT FETHİYE
AVRUPADA BAZI KÖPEK ÇİFTLİKLERİNDEN RESİMLER

« Son Düzenleme: 06 Ocak 2010, 02:38:21 Gönderen: Recep İLGİN »

Çevrimdışı Hasan CAN

• Müdavim Üyemiz
RECEP BEY ELLİRİNE SAĞLIK  BEN KÖPEKLERİMİ  KENDİMİN  GİBİ YERDE YATMASINI ÇOK İSTERİM ADAMLARIN İMKANLARI VAR TÜRKİYEDE ÇOK İNSANLARIMIZDAN YATTIKLARI YER  DAHA GÜZEL İMKAN  İMKAN İMKANLAR

Hasan CAN
1962 ANKARA