Gönderen Konu: Kullanılmış Fişekler Hakkında  (Okunma sayısı 1043 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şener CANKAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1983 / ANTALYA
Kullanılmış Fişekler Hakkında
« : 11 Ocak 2016, 13:49:36 »
Kral süper poze kullanıyorum.Kullanılmış fişeklerin doğada kalmasını istemiyorum. Özellikle bozlak avında çok fişek atıyorum av sonrası geçit avı yaptıysam boşları toplamam kolay oluyor ama yürüyüş avında sık çalılıkta boşu bulamıyorum tüfeğin enjektörünü basit bir şekilde tekrar eski haline getirilebilecek şekilde nasıl iptal edebilirim?

Birde 12 numara fişek yatağını dönüştürücü ile 20 yada 6-9mm pipete çevirip kullananlar var mı? Varsa adaptör tavsiyesi alabilir miyim?
Şimdiden teşekkürler.
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2016, 14:10:25 Gönderen: Şener CANKAT »
1983 - Antalya

Çevrimdışı Yaşar KÖKÇEN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
1980-Antalya

The following users thanked this post: Şener CANKAT

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Ynt: Kullanılmış Fişekler Hakkında
« Yanıtla #2 : 11 Ocak 2016, 22:55:15 »
Kral süper poze kullanıyorum.Kullanılmış fişeklerin doğada kalmasını istemiyorum. Özellikle bozlak avında çok fişek atıyorum av sonrası geçit avı yaptıysam boşları toplamam kolay oluyor ama yürüyüş avında sık çalılıkta boşu bulamıyorum tüfeğin enjektörünü basit bir şekilde tekrar eski haline getirilebilecek şekilde nasıl iptal edebilirim?
..........

http://avlakforum.com/forum/avcilarimizin-kendi-projeleri-cozumleri-ve-pratik-bilgileri/superpoze-ejektor-iptali/
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

The following users thanked this post: Şener CANKAT

Çevrimdışı Şener CANKAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1983 / ANTALYA
1983 - Antalya