Gönderen Konu: DRAHTHAAR ADOFF'LA BILDIRCIN SEZONU KAPANIŞI ve FERMA VİDEOLARI  (Okunma sayısı 16063 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer AKKAYA

• *
adofun fermasında tüfek atmış bir insan olarak ve yan yana avlanan bırısı olarak soyluyorum adoff annesi ritayı falan gecmeye basladı gördüğüm en mükemmel köpek adoff.Emrah abi adoffla uzun yıllar av yapmanız dileğiyle tüyü kadar ömrü olur inşallah..MAŞALLAH ADOFF"a.....
Ömer AKKAYA
1986 / ANKARA  
0544 580 88 99

Çevrimdışı Mustafa KURU

• *
Emrah abi adoff adı gibi çok zalım bir köpek olmuş hiç affetmiyor maşallah. estetik fermalarında bol avlar vurman dileğiyle...
Mustafa KURU
1985 ADANA   0535 921 38 85

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
eline emeğine sağlık emrah.....

keyifle izledim.....

bu dd ler ah birde çirkin olmasalar.... :)

rastgele dostum keklik sezonundada...

Serkan bu drahthaar konusunda kıvıra kıvıra sende drahthaarcı olacaksın gibime geliyor. :D

Keklik sezonunda eminim sizden de çok güzel videolar izleriz.

Şimdiden rastgele...

Emrahım müthiş çekimler olmuş. Video kaliteleride yüksek. Sende bu işi dayın gibi profesyonelleştiriyorsun ;D ;D Demekki keklikte iyi videolar izlicez. Sinyalleri geldi ;D Hem kamera çekimi hemde Adoff bizi izlemeye devam edin demiş

Rıdvanım teşekkür ederim. Benim fotoğraf makinası full hd video çekiyor ama bir türlü denem fırsatı bulamamıştık. Boyut yüzünden biraz sıkıntılı oluyor ama Selçuk'u bu işe alıştırabilirsem çok daha güzel çekimler çıkacağına eminim. Ben amatörüm kardeşim, profesyönellik ne haddimize. Zaten onun kullandığı ekipmanı benim almam şimdilik hayal falan gibi birşey. :) Ama keklik sezonunda elimizden geldiği kadar düzgün videolar çekmeye gayret edeceğiz. Adoff işi öğrenmeye başladı iyice ama çok heyecanlı ve hırslı bir köpek. Daha bu köpeğin olması için bu sezonu atlatması lazım. :)

Senden de keklik avında güzel video çekimleri bekliyorum kardeşim. Şimdiden keyifli avlar yapmanı diliyorum..

Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Birol TURAN

• *
Selam Emrah bey ,

Şu dişi siyah Drahthaarın son durumu nedır acaba ?  Hani Bedava verilecek olan
Birol TURAN
Gayrimenkul
Remax Kom - Bahçeşehir

Çevrimdışı Rıdvan KOCATAŞ

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *

Senden de keklik avında güzel video çekimleri bekliyorum kardeşim. Şimdiden keyifli avlar yapmanı diliyorum..

İnşallah kardeşim inşallah. Bu sene bende keklik ve ördek  videolarını çekmeye odaklanmış durumdayım.  ;D ;D Sağ salim bir sezonu açalım inş.

Rıdvan KOCATAŞ - 0545 464 4805
1980 Antalya - İkamet  ISPARTA

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
adofun fermasında tüfek atmış bir insan olarak ve yan yana avlanan bırısı olarak soyluyorum adoff annesi ritayı falan gecmeye basladı gördüğüm en mükemmel köpek adoff.Emrah abi adoffla uzun yıllar av yapmanız dileğiyle tüyü kadar ömrü olur inşallah..MAŞALLAH ADOFF"a.....

Ömer daha ne mükemmel köpekler var kardeşim, bizim ki de bizi idare ediyor. Allah nasip ederse sende, bende onunla birlikte nice güzel avlar yaparız.

Emrah abi adoff adı gibi çok zalım bir köpek olmuş hiç affetmiyor maşallah. estetik fermalarında bol avlar vurman dileğiyle...

Mustafa kardeşim Rita'ya gösterdiğim ilginin yarısını dahi Adoff'a gösteremediğim halde o kanından gelen özellikleri en iyi şekilde ortaya koyuyor. Allah nasip ederse daha güzel avlar yapar buradan da dostlarımızla paylaşırız...
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
İnşallah kardeşim inşallah. Bu sene bende keklik ve ördek  videolarını çekmeye odaklanmış durumdayım.  ;D ;D Sağ salim bir sezonu açalım inş.

Hayırlısı kardeşim şurada kaldı 3 günümüz. :)
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
Selam Emrah bey ,

Şu dişi siyah Drahthaarın son durumu nedır acaba ?  Hani Bedava verilecek olan

Siyah dişi drahthaar sahiplendirilmiştir Birol bey. Diğer konuyada cevabı yazarak kilitledim.
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Soner EKER

• *

Maaşallah Emrah bey; eskiden çirkin drahthaarlar çoğunlukta idi,drahthaar deyince çirkinlikleri gelirdi akla ama şimdi hem tüyüyle hem sakalıyla yakışıklı hemde avıyla ,kanıyla boyu ve posuyla çok güzel drahthaarlar görmeye izlemeye başladık.Adoff ve diğer kardeşleride  DRAHTHAAR adını sonuna kadar hakediyor.Bu fermalar da yapacaklarının işareti daha , bol fermalı ,zevkli avlar diliyorum.Kırklareli'den selamlar.

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
       Maaşallah Emrah bey; eskiden çirkin drahthaarlar çoğunlukta idi,drahthaar deyince çirkinlikleri gelirdi akla ama şimdi hem tüyüyle hem sakalıyla yakışıklı hemde avıyla ,kanıyla boyu ve posuyla çok güzel drahthaarlar görmeye izlemeye başladık.Adoff ve diğer kardeşleride  DRAHTHAAR adını sonuna kadar hakediyor.Bu fermalar da yapacaklarının işareti daha , bol fermalı ,zevkli avlar diliyorum.Kırklareli'den selamlar.

Soner abi güzel yorumların için çok teşekkür ederim. Sanırım nazar deyirdik kerataya. Arka ayağına hiç basmıyor Cumartesi'den beri. Cuma günü veteriner arkadaşımla Ankara'ya getireceğiz.
Emrah ERDAL
1980-Ankara