FORUMA YENİ BAŞLAYANLAR ve FORUM YÖNETİMİ - AVLAKFORUM > TANIŞMA DAYANIŞMA KAYNAŞMA

Fahiş fisek fiyatları

(1/4) > >>

Kasım EKŞİ:
Arkadaşlar. Bildiğiniz gibi fisek fiyatları anormal yükseltildi. Dövizin yükselmesi ile hemen hergün zam yaptılar. Ihracat yapan karnı tok yerli firmalarda buna katıldı. 34 gram ortalama bir Avrupa av fişeği her zaman 10 euro civarında idi.su an euro 13 lira civarlarında fakat 34 gram pellagri bir fisegi 180 ile 230 lira arasında satıyorlar. Bizi yolacak keklik görüyorlar. Zaten senede 2 kutu fisek atamıyoruz gereksiz fazla fisek almayalım. Fahiş fiyatları protesto edelim.2.el satılan fahiş fisekleri de yönetim ilana almasın biz de bu gücümüzü kullanalım. Yayalım ki ses getirsin.herkese selâmlar.

Doğan ATEŞ:
Bu konuda haklısınız kur yükselirken hergün fiyat yükseltenler kur düştüğünde fiyatlara hiç dokunmuyorlar.Eminim toptan aldıkları fiyatlar için distribütör firma ile pazarlık yapıp kendi alış fiyatlarını düşürüyorlardır. Kimse almazsa. Bu fiyatlar rahatlıkla düşer ams bu fiyatlardan alıcı bulurlarsa aynı yüksek fiyatlardan satmaya devam ederler.Yapılacak şey çok basit

Hiç bir şey yapmamak fişek almazsak elbet çözülecekler.

Selamlar

Mehmet Ali YAŞAR:
Eminim pek çok avcı kardeşim bir kaç sene yetecek fişek stoguna zaten sahiptir.  Size katılıyorum ben fişek almayacağım bu sene  ancak avcı camiasının birlik olamamak gibi bir handikapı hep olmuştur.

Hüseyin İŞCEN:
Eskiden olduğunu  gibi mke yada devlete ait başka  bir kurum kendi imkanları dahilinde (çıkıpta bu barut olmaz ben f2 s4 tecna  barutlu fişek isterim diye protesto eden de olmayacağına  göre)yerli  barut saçma kapsül kovan vs. Üretsin  küçük bir kar marjı  ile piyasaya sunsun  isteyen istedıgı yerden alışveriş yapsın  yada uygun makul fiyatlı dolum malzemesi üretsin
Ben daha fiyatına zam yapılan bir ürünün  fiyatını geri çekılıgıne pek denk gelmedim  yada bana denk gelmedi

Veli TOKCAN:

--- Alıntı yapılan: Kasım EKŞİ - 23 Aralık 2021, 21:53:01 ---Arkadaşlar. Bildiğiniz gibi fisek fiyatları anormal yükseltildi. Dövizin yükselmesi ile hemen hergün zam yaptılar. Ihracat yapan karnı tok yerli firmalarda buna katıldı. 34 gram ortalama bir Avrupa av fişeği her zaman 10 euro civarında idi.su an euro 13 lira civarlarında fakat 34 gram pellagri bir fisegi 180 ile 230 lira arasında satıyorlar. Bizi yolacak keklik görüyorlar. Zaten senede 2 kutu fisek atamıyoruz gereksiz fazla fisek almayalım. Fahiş fiyatları protesto edelim.2.el satılan fahiş fisekleri de yönetim ilana almasın biz de bu gücümüzü kullanalım. Yayalım ki ses getirsin.herkese selâmlar.

--- Alıntı sonu ---

elimde 2 kutu bildircin 3 kutu da 5.6 no 30 32 gr fişek var bu sene ve gelecek senede yetireceğim  zamlar pretosto için

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git