Gönderen Konu: AVCI ÜSTADLARIMA VE ARKADAŞLARA SELAM OLSUN  (Okunma sayısı 879 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ramazan KARAKAYA

• *
  • AVINA SAYGILI OL Kİ AVLAYABİLESİN.
AVCI ÜSTADLARIMA VE ARKADAŞLARA SELAM OLSUN
« : 15 Nisan 2014, 08:45:12 »
Cümleten Selamün Aleyküm,

Öncelikle beni böyle bir aile kabul ettiğiniz için teşekkür ederim, Konya da ikamet etmekteyim. 33 yaşındayım. Un fabrikasında muhasebecilik görevini yapmaktayım. Rabbim bağışlasın ellerinizden öper 2 çocuk babasıyım, kurallar çerçevesinde yaklaşık 7-8 yıldır su ürünleri avcılığı yapmaktayım (bohçacılara deli olurum, sırf bu yüzden yasak dönemde avlandığı için kendi kayınımı şikayet etmişimdir), avcılığı et yemek veya ticari amaçla yapmadım hiç bir zaman. Öyle anlar denk geldi ki av yapmayıp izlemek le keyif aldım. O yüzden av zamanı av yasak zamanı yasaktır. Kurallar neyi gerektiriyorsa ona uyacaksın her ne sebepten olursa olsun. Neyse Allah izin verirse kazasız belasız bu sezon kara avcılığına başlıyorum huğlu 103D süperpoze tüfeğimi aldım ve bütün evrak işlerimi hallettim sadece yardımcı personel olacak, avlakta can yoldaşlığı yapacak yavru pointer bulma işi kaldı artık onuda inşallah buradaki üstadlarım, abilerim veya arkadaşlar yardımcı olacaktır. Ailedeki herkese aranızda olmaktan onur duydum, hepinize tekrar teşekkür ederim. Herkese Rabbim kazasız belasız limitler çerçevesinde avlanmalar nasip etsin.         
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2014, 14:11:30 Gönderen: Ramazan KARAKAYA »
AVINA SAYGILI OL Kİ, AVLAYABİLESİN. (1980 Konya)

Çevrimdışı Serkan KESKİN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: AVCI ÜSTADLARIMA VE ARKADAŞLARA SELAM OLSUN
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2014, 10:28:56 »

Hoşgeldiniz, keyifli paylaşımlar dilerim...
Serkan KESKİN  1983 Senirkent / ISPARTA -  İKAMET GELİBOLU