Gönderen Konu: FABARM ELOS C TRİBOR  (Okunma sayısı 10755 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hasan BAŞKARA

• Müdavim Üyemiz
FABARM ELOS C TRİBOR
« : 21 Şubat 2013, 12:11:14 »
2010 yılında ELOS B ile ilgili konu açılmış kullanan yorumu alınamamış (trap hariç) Bu zaman zarfında ELOS C ve B DOĞA SPOR tarafından getirildi satıldı fakat ne ikinci eli satılırken görüldü nede kullanan iyi-kötü yorumu okundu..TRİBOR sistemleri,1630 bar testli namluları ile bu tüfekle ilgili yorum olmaması ilginç.Elimdeki tüfekleri satıp almayı düşünüyorum..Değerli görüşleriniz önemli.Şimdiden teşekkürler..ELOS C sayfası ve TRİBOR sistem linklerinide ekliyorum.
http://www.fabarm.com/en/products-elos-c.htm
http://www.fabarm.com/en/hunting-shotguns-italy-exclusive-steel-shot.htm
  • Fabarm AXIS 71cm ,Remington 1187 Premier
  • 12ga Beretta urika 2, 20ga Beratta urika 2

Çevrimdışı Hasan BAŞKARA

• Müdavim Üyemiz
Ynt: FABARM ELOS C TRİBOR
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2013, 20:14:41 »
Bu tufegi alan kulanan veya kullan arkadaşı olan yok galiba.
 :-(

Çevrimdışı Levent PAZAR

• *
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2013, 22:22:26 »
Hasan bey, hiç düşünmeden alabilirsiniz pişman olmazsınız şuanda bendeki trap modelini beğenen çok kişi var fakat daha Türkiye ye 2. bir parti gelmedi biliyorsunuz bunun disbiritörü Mehmet Yavaşça dır onlardan daha iyi bilgi alabilirsiniz.otomatiklerini bilmiyorum ama çifte ve  süperpozelerine işçilik ve kullanımı süper.
Levent PAZAR 05334334386
1974 OSMANİYE

Çevrimdışı Hasan BAŞKARA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 04 Mart 2013, 10:20:17 »
Hasan bey, hiç düşünmeden alabilirsiniz pişman olmazsınız şuanda bendeki trap modelini beğenen çok kişi var fakat daha Türkiye ye 2. bir parti gelmedi biliyorsunuz bunun disbiritörü Mehmet Yavaşça dır onlardan daha iyi bilgi alabilirsiniz.otomatiklerini bilmiyorum ama çifte ve  süperpozelerine işçilik ve kullanımı süper.
Levent bey öncelikle tavsiyeniz için teşekkürler.Trap yorumunuzu başka bir konuda okumuştum.Sadece üreticinin satıcının gazıyla tüfek alma evresini atlattım Allaha şükür ;) Namlu içi genişletmekle düzeltilen grupman bir çok üreticide penetrasyon şikayetlerini beraberinde getirdi.Ben bunu ata neo mp bore da yaşadım,benelli kullanan arkadaşlarımdan da duydum.tüfekler kinetik otomatik zaten güçde bir kayıp oluyor geniş namlu güç kaybını dahada arttırıyor diye düşünüp ata neo mp poze düşündüm..fabarm dan haberim yoktu.Trap yorumunuz çok iyi fakat en azından bir iki av yorumuda almak istiyorum.hava şartları değişiminde durumu ve fişek seçimi durumları nedir? Cephanelik gibi fişek ve tüfek kolleksiyonu beslemekden bıktım.Bu arada al gövdemi çelik gövdemi orda da gelip gidiyorum.gönül çelik gövde den ama özel gravürlü modeller var elde rakam 7-8 lere çıkyor. elos c nin çelik kasalısı 5 civarı ama elde yok hazırda.Duyar gibiyim fabarma o paralar verilir mi dendiğini ;) Mehmet Beylerdende bilgi alacağım çok teşekkürler...
« Son Düzenleme: 04 Mart 2013, 13:00:07 Gönderen: Hasan BAŞKARA »

Çevrimdışı Hasan BAŞKARA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 04 Mart 2013, 16:24:32 »
Şimdi telefonu kapattım  yavaşçalar dan adını bile lütfetmeyen müşteriye karşı çok ilgili (!) bir kişiyle görüştüm.FİELD Elos c için Doğa av ile anlaştım ne kadar zamanda gelir dedim.  gelemeyecekmiş bakanlığın izin listesinde yokmuş :( niye koyuyorsunuz internet sitesine cevap tanıtım amaçlı.satamayacağın ürünü bana niye tanıtıyosun ????? bu zihniyete sahip bir ithalatcıdan alınan tüfeğimin başına bir iş gelse neler yaşayabileceğim bu telefon görüşmesiyle ortaya çıktı  bu tüfek kuşu vursa tüyünü yolsa çantama koysa yine almam...Bende esnafım uslup çok önemli okurken ne var bunda gibi ama öyle değil...Neyse tüfek defterini kapatıp köpeçiklerimizle ilgilenelim ;)

Çevrimdışı Ümit ÇAGLAR

• *
  • Herkese rastgele
« Yanıtla #5 : 04 Mart 2013, 23:41:07 »
Hasan bey doğru söylüyor. Ama Fabarmın otomatiğini elime alma şansım oldu . Güzel tüfek, bore sighter la baktım nişan hattıda düzgün. 61 namlu olduğu için almadım 71 veya daha uzun namlusuna sıradayım ama ne gelen var nede giden.
  • Fabarm xlr 5
Ümit ÇAGLAR
1977 KARS

Çevrimdışı Hasan BAŞKARA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 24 Mart 2013, 10:05:52 »
Hasan bey doğru söylüyor. Ama Fabarmın otomatiğini elime alma şansım oldu . Güzel tüfek, bore sighter la baktım nişan hattıda düzgün. 61 namlu olduğu için almadım 71 veya daha uzun namlusuna sıradayım ama ne gelen var nede giden.
Ümit bey DOĞA AV la beraber getiriliyormuş Fabarm.Hafta sonu Murat beyle muhabbet ettik baya bu konu üzerine.Tekrar bir U dönüşü yaptım gibi ;) 67 kısa gelmesse ikinci elde bu var ellerinde http://www.dogaavsan.com/FABARM-XLR-5-(-2-EL-)_u_r_n_406.htm
sıfır olarak da tüfekler var mesela
http://www.dogaavsan.com/FABARM-H-38-LION-LUXE_u_r_n_289.htm
sitenin Fabarm bölümünü bir inceleyin isterseniz.
http://www.dogaavsan.com/FABARM_k_t_g_000__lol__aa__aa__.htm
Ben taktım bu tüfeğe :(

Çevrimdışı Ümit ÇAGLAR

• *
  • Herkese rastgele
« Yanıtla #7 : 24 Mart 2013, 19:12:04 »
Hasan Bey ben Bursada Bozkurtavdan alıcam orda yakın tanıdıklarım var. Ama 67 cm istemiyorum 71 veya 76 cm namlu istiyorum. çok sağolun
  • Fabarm xlr 5
Ümit ÇAGLAR
1977 KARS

Çevrimdışı Hasan BAŞKARA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 24 Mart 2013, 19:22:26 »
Ümit Bey inşallah sezona yetiştiriler tüfeğinizi.Bu arada bu konuyu okumadıysanız tavsiye ediyorum.. http://avlakforum.com/forum/av-anilariniz-hikayeleriniz-dersleriniz/fabarm-xlr5/msg1099477/

Çevrimdışı İsmail TUNCER

• *
« Yanıtla #9 : 24 Mart 2013, 20:54:34 »
Fabarm marka av tüfeklerini,İtalya'dan ithal eden firma Balıkesir yavaşça av firmasıdır.Ama perakende satıcısı ankara av doğa firmasıdır.Fabarmlar zaten mükemmel av tüfekleridir.Üstelik saf kan italyanlardır.(Diğer italyan firmaları gibi ispanya'da,portekizde,brezilya'da belçika'da,Rusya'da,hintistanda ürettirilmemektedir.)Ben sahsen fabarmın eski modellerini uzun yıllar kullandım.1 yıldır H-38 otomatiğini kullanıyorum.Vuruş gücü yüksek ve çok dengeli hafif bir tüfek.Süper poze ve otomatiklerin modellerini ankara doğa av Rıfat Sivaslı'dan temin edebilirsiniz.Sevgiler,Selamlar.
ismail tuncer
 (butik)

1952 Biga-Çanakkale-İstanbul

The following users thanked this post: İsmail ÇINAR 10

Çevrimdışı Hasan BAŞKARA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 26 Mart 2013, 20:14:22 »

« Son Düzenleme: 26 Mart 2013, 20:30:49 Gönderen: Hasan BAŞKARA »