Gönderen Konu: acil yardım lütfen.köpeğimin ön ayakaları yamuldu  (Okunma sayısı 4484 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uğur ABACI

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI

Selam arkadaşlar köpeğmn ön ayakları yamuldu.vet götürdüm balık yağı kullan bır haftaya düzelır dedı fakat bır ay gectı düzelmedı.hastalık hakkında bılgısı olan veya bu hastalığı gecırmıs arkadaşlardan yardım edebılırlerse cok sevınırım.fotoları yükledim yardımınıza ıhtıyacım var...

1987 EDİRNE

Çevrimdışı Ali GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: acil yardım lütfen.köpeğimin ön ayakaları yamuldu
« Yanıtla #1 : 16 Aralık 2014, 21:22:56 »
Edirne merkezde oturuyosan acar parkında altında petpark var emre ona götür biran önce sıkıntılı bi durum gibi gözüküyo
  • Baikal ij 58 MA
  • simson sulh
  • sarsılmaz camo 61 namlu

Ali GİRGİN / EDİRNE 1986

Çevrimdışı Uğur ABACI

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
acil yardım lütfen.köpeğimin ön ayakaları yamuldu
« Yanıtla #2 : 16 Aralık 2014, 21:25:55 »

Selam arkadaşlar köpeğmn ön ayakları yamuldu.vet götürdüm balık yağı kullan bır haftaya düzelır dedı fakat bır ay gectı düzelmedı.hastalık hakkında bılgısı olan veya bu hastalığı gecırmıs arkadaşlardan yardım edebılırlerse cok sevınırım.fotoları yükledim yardımınıza ıhtıyacım var...

1987 EDİRNE

Çevrimdışı Uğur ABACI

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 16 Aralık 2014, 21:33:55 »
Saol ustam tavsiyen için.işin ustasının bi bakması lazım bencede fakat pek etrafı tanımadığımdan kime getirsem bilemedim.ukoprüde köpeğim en kısa zamanda tavsiye ettiğin vet göstericem.inşalh düzelirdir tekrardan teşekkürler...
1987 EDİRNE

Çevrimdışı Vet.Hek. Hakan ÖZDEMİR

• *
« Yanıtla #4 : 16 Aralık 2014, 21:59:02 »
Geçmiş olsun köpeğiniz gençlik hastalığı atlattı yada raşitizm gibi gözüküyor röntgenle muayene ile teşhisiniz konur daha kapsamlı bir hekime gidin
Hakan ÖZDEMİR
1983 KIRŞEHİR

Çevrimdışı Uğur ABACI

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 17 Aralık 2014, 00:56:17 »
Saolun peki düzelmeme ihtimali varmıdır.
1987 EDİRNE

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 17 Aralık 2014, 02:44:15 »
D 3 vitamin eksiklikligi ve yetersiz beslenmr,,güneşli havalarda bolbol dışarı çıkarın,,d3  damlayı eczanelerden bulursunuz..5-10 lira birşeydir..geçmişolsun en iyisini. Veterinerlerimiz bilir...
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Akif ARSLAN

• *
« Yanıtla #7 : 17 Aralık 2014, 08:50:31 »
Kendi köpeğime fazla vitamin yüklemesi yapınca yamulmuştu. Vitaminleri kesince bir kaç haftada düzelmişti.
Akif ARSLAN
1980 KARAMAN

• *
« Yanıtla #8 : 17 Aralık 2014, 18:31:54 »
yorumumu kim neden sildi
Hakan ÖZDEMİR
1983 KIRŞEHİR

Çevrimdışı Uğur ABACI

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 17 Aralık 2014, 19:05:56 »
Arkadaslar ılgınızden dolayı teşekkür edrm. Devıt3 kullanıyorum. Yanında calcavit-d de kullanıyorum.ıkısı ağırmı geldi acaba.
1987 EDİRNE

Çevrimdışı Akif ARSLAN

• *
« Yanıtla #10 : 18 Aralık 2014, 09:57:11 »
Arkadaslar ılgınızden dolayı teşekkür edrm. Devıt3 kullanıyorum. Yanında calcavit-d de kullanıyorum.ıkısı ağırmı geldi acaba.
Bence durum aynen öyle olduğu için direk o yorumu yaptım zaten. Kes kardeş sen vitamini bacaklar düzelene kadar. Vitamin de olsa fazlası zarar. Sonra yine daha düşük dozlarda başlarsın takviyeye.
Akif ARSLAN
1980 KARAMAN

• *
« Yanıtla #11 : 18 Aralık 2014, 12:10:09 »
arkadaşım fazla d vitamini verdin diyelim eklemlerde ca birikimine sebep olur yani kireçlenme ozaman işin zor yavru yetiştirmek anne karnında başlar dengeli besleyin tecrübeli köpek yetiştiricilerinden ve veteriner hekimlerinize danışarak yapın
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2014, 22:11:31 Gönderen: Hakan ÖZDEMİR 40 »
Hakan ÖZDEMİR
1983 KIRŞEHİR

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #12 : 21 Aralık 2014, 19:39:02 »
Hakan bey sakin olun lütfen :( bu tip sorunlarınızı konu altındaki moderatöre rapor et linkine tıklayıp cevap alabilirsiniz ben yorumunuzu tesadüf olarak gördüm ve cevap yazdım yürek meselesi değil yani :(
konuyu açan arkadaş ( Uğur ABACI) aynı konudan iki tane açmış mod arkadaşlar da birisini silmişler sizin mesajınız da silinen konuda olunca sadece size ait mesajınızın silindiğini düşünmüşsünüz silinen diğer konu ile birleştirdim,
Not: niyetiniz için teşekkür ederiz

yorumunu silen yazıları okuyor bana msjla dönüş yapsın herhalde o kadarda yüreği vardır bende Veteriner hekimin burada arkadaşlar durumlarını yazıyor gerekli uyarıyı yapıyorum elimden geldiğince herkes soru soruyor bir tane cvp yok ve yanlış uygulamalarını yazıyorlar ben bunları gördükçe üzülüyorum herşey para değil .arkadaşım fazla d vitamini verdin diyelim eklemlerde ca birikimine sebep olur yani kireçlenme ozaman işin zor yavru yetiştirmek anne karnında başlar dengeli besleyin tecrübeli köpek yetiştiricilerinden ve veteriner hekimlerinize danışarak yapın
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

• *
« Yanıtla #13 : 21 Aralık 2014, 22:09:56 »
tuncay bey sizde kusura bakmayın konuyla alakalı neden silindiğini ilk msjımda sordum. ilk başta msj atılsaydı sorun olmazdı msjlar geldikçe ne kadar doğru bilinen yanlışlar olduğu gözleniyor fazla verilen d vitamini gibi onun için ara ara bakarım  ilginiz  içinde ayrıca teşekkür ederim
Hakan ÖZDEMİR
1983 KIRŞEHİR