Gönderen Konu: Yaban TV Dijitürkten ayrıldı artık seyredemiyoruz!çözüm bulan varmı?  (Okunma sayısı 4698 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İhsan AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
Arkadaşlar yaban tv ve dijitürk anlaşamadığı için yayına son verildi.Sözleşmemde 5 aylık  iptal edemiyorum 12 ay'ı doldurmam gerekiyor, bana yol göstericek kimse varmı,segi ve saygılar.
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

İhsan AYDIN-1969-İZMİR

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • POİNTER HERZAMAN :)
sımdı sız dedınız actım ama benımkınde calısıyorr sızın ayarlarda sorun olmasın
ESREF YILDIZ SAMSUN CARSAMBA 1987

resim yülke

Çevrimdışı İhsan AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
Eşref bey ben dün gece daha dijitürk ü aradım iptal etmek istedim yaban tv yayından kalktığı için,bana verilen cevap anlaşma sağlanamamış parasal bir durum sanırım o yüzden yayından kalkmış,yaban tv yede bildirdim anlaşmamız sona erdi dediler durum bundan ibaret.
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

İhsan AYDIN-1969-İZMİR

sadikkir

• Ziyaretçi
Bu konu ile ilgli yaban tv de seyircilere bilgi verildi..digitürkle anlaşmaları çok kısa sürdü..kanımca parasal nedenlerden dolayı..çözüm türksat  uydusunda..

Çevrimdışı İhsan AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
Eskiye dönücez demekki herkesin dini imanı para olmuş,halbuki orta bir yol bulunması lazımdı,sonuçta her iki tarafta kaybediyor,sözleşmem biter bitmez dijitürk kapatçam.teşekkürler.   
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

İhsan AYDIN-1969-İZMİR

sadikkir

• Ziyaretçi
İhsan bey, digitürkten bende memnun değilim, ama ilk kuruluşundna bu yana hep kapatacağım diyorum, ama başaramıyorum..fakat burda digitürkten çok yaban tv nin eksikliği olduğunu düşünüyorum, çünkü bu para merakı onları tamamen ticari bir tv haline getirdi..reklamlar arası sadece birşeyler seyrediyoruz, oysa yayın arası olur reklamlar, tersi değil..

Çevrimdışı Cemil ÖZTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
  • Barakla domuz avı ayrıcalıktır
artık yaban tv olmuş reklam tv birde yabandan kalkmış digiturk sözleşmem bittiği gün kapatıyorum tursat belgeleride var digide paralı kanallarda belgeseller yabanda yok
Cemil ÖZTÜRK
1979-Ordu

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
alternatif arayanlara ve internete baglı olanlara tvbu yu öneriyorum..yabantv de var,tüm yerli kanallallarla birlikte ikide belgesel kanalı mevcut,ve sadece ayda 1 tl ye....tv de pc girişi olsun yeterli,ara kabloyla pc yi tv ye baglıyorsunuz ve tv de izliyorsunuz,bilgisayardanda izleniyor...eşim televizyonu bende bilgisayarı seyrediyorum :))
her ilde bu hizmet varmı bilmiyorum...
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Doğukan OKTAY

• AvlakForum Üye
  • *
  • ''hayatta çaresi olmayan tek hastalık avcılıktır''
''sayın ihsan abi eğer çok izlemek istiyorsan kendine yeni bir televizyon ve uydu alman gerekecek bulabildiğim tek çare bu:))saygılar
>>55<<DoĞuKaN>>55<<