Gönderen Konu: KASTAMONU TOSYA DA YILAN HİKAYESİNE DÖNEN ATIŞ POLİGONU İÇİN GENEL MÜDÜRDEN SÖZ  (Okunma sayısı 2765 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bahattin ÖRTÜKOĞLU

• Müdavim Üyemiz
GSM HAREKETLENİYOR
İlçemizde açık atış poligonu yapılması için yaklaşık ondört yıldır yapılan girişimler ve çalışmalar nihayet sonuçlanacak.
Trap-skeet atış poligonu için 15-11-2005 tarihinde GSM ye tahsis edilen ve altyapısı yerel yönetim tarafından tamamlanan arazi ile ilgili olarak,Kastamonu Gençlik Spor İl Müdürü Sn Remzi Arkaltı atıcılık Kastamonu İl Temsilcisi Metin Örtükoğlu nu arayarak GSM Müdürü Sn Yunus AKGÜL ün poligonun yapılması ile ilgili müjdesini verdi.
Konu ile ilgili yapılan açıklamada ; Değerli hemşehrimiz GSM Genel Müdürü Yunus Akgül ün Kastamonu atıcılık camiasına vermiş olduğu bu desteğinden dolayı kendilerine teşekkür eder tesisin bu yıl yapılması halinde atıcılarımızın ileri müsabakalara daha hazır halde mücadele edip bölgemizi bu güne kadar olduğundan daha iyi bi şekilde temsil edeceklerdir denildi.

• BROWNİNG
  • BERATTA
  • BAİKAL
Bahattin ÖRTÜKOĞLU
1970 KASTAMONU
05327153381

Çevrimdışı Erdal ÇİFTÇİ

• *
kastamonu dan son zamanlarda türkiye yarışmalarına çok atıcı katıldığını görüyorum böyle bir poligonun faaliyete geçmesi atıcılığa bir çok arkadaşımızın katılımını sağlayacaktır bu haber çok memnuniyet verici umarım gerçekleşir.

kastamonu ve yakın çevre atıcıları adına çok sevindim destekleyen tüm kurumları tebrik ederim
Erdal ÇİFTÇİ
1969 izmir 0 532 382 32 17

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
Hayırlı uğurlu olsun Bahattin abi....
Samsunda ikinci bir poligonu yapmak için bizde aynı sözü aldık...
İnş sözlerini tutarlar.... ;)
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN