Gönderen Konu: EY BENİM MEMLEKETİMİN ŞAMPİYON KÖPEKLERİ ŞUAN NERLERDESİNİZ!!!  (Okunma sayısı 41367 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
Ama sistem dünyada böyle işlemiyor.Sınavlar ve av yarışmalarında(testlerden)başarılı olan köpekler ürer ve ona göre yavruları alınır.Siz hiç avrupadan bi dünya şampiyonu pointerin av videolarını seyredebiliyormusunuz seyeredemezsiniz sadece fielt treal videosunu görürsün üz.Ha sunu derseniz tamam bizim ülkemizde yapılanla avrupalıının yaptıgı yarıştan veya sınavlar farklı bakın geçenlerde bi duyum aldım İstanbul Karlıköyde fielt treal yarışması vardı hakem Yunanisanlı imiş ve yarışmada bi çok pointer tabiri caizse dökülmüş yarışma sonunda yunanın dediği şu ''25 sene önceki halimizden daha kötüsünüz''. Köpekler avlatın videolarını atın böyle bi sistem yok fielt treal yapan bi köpek ava çıkmaz zaten trealde yaptıgı şey avla eş degerdir.

yunanın dediği şu ''25 sene önceki halimizden daha kötüsünüz''

Bende oradaydım böyle söylenmedi,bilakis köpeklerimizi çok beğendi bu işte daha yeni olduğumuzu ama çok kısa zamanda standartları yakalayacağımızı elimizdeki köpekleri av köpeği olarak ava soktuğumuzdan dolayı köpeklerin av arar gibi aradığını feild trail köpeklerinin kesinlikle ava gitmemesi gerektiğini bu iki tip köpeğin eğitiminin ayrı verildiğini ve feild trail de Türkiye ile Yunanistan birlikte hareket etmeliyiz tek temennim bu dedi ve karşılıklı birlikte çalışma sözü verildi.
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2011, 23:01:49 Gönderen: Özhan KELEŞ »
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Çevrimdışı Tanju ÜNEN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Bende oradaydım . Sevgili Özhan abicim ezberine hayranım bravo doğrusu , sanki avrupa ingiliz ırkları başkanı ve aynı zamanda hakem olan yunanlı fiturisin ağzından bu sözleri yeniden dinlemiş gibi oldum . Bu arada 27 Mehmet TEMEL'in 2 tane setterini yunanlı hıristo satın aldı bizim köpeklerimizi beğenmeseler niye boşuna para verip alsınlar öğle değilmi ?

Sevgiler .
Bursa 1973 BİRİLERİ ARKANIZDAN KONUŞUYORSA ONLARDAN ÖNDESİNİZ .

Çevrimdışı Mehmet KOYUNCU

• *

Mehmet Bey konu sanıyorum ki dünyada ki yarışma köpekleri için uygulanan sistem  değil; Yurdumun avcısının AVLANMAK İÇİN sahipleneceği köpeklerdir.

Bu konu hakkında düşüncelerinizi görmek isteriz...
Serkan bey ben size sistemi degil alacagınız yavrunun ana babasını av videolarıyla degil de av sınalarından geçmiş yada treal yapmış köpekler olacagını söylüyorum ha siz bu sistemden ben yavru almam avını görecem diyorsanız bakın buldan sarıları diye kırık bi cins var yada çatal burun var onlardada gayet güzel avlayan var.Ama ben deutsch kurzhaar alacam derseniz bu köpekler üremek için belli sınavlardan geçmek zorunda bu sınavı geçip birde köpekten av videosu isterseniz ozaman sapla saman karışır.Sizin istediğiniz sistem daha önceki sistemdi oda şuydu ya tamirci ahmetin erkek pointeri çok iyi avlıyor.diger taraftada marangoz osmanın dişi kurzhaarıda çok iyi avlıyor ee eşleştirelm ozaman oluyordu.Sonrada avcının eline kırık dökük köpekler geçiyordu.Şimdi sizin dediğiniz sistemde bu sistemle eş degerdir.Avlasında yeterki avlasın.Ha sizesu konuda katılırım şunun yavrusu bunun yavrusu diye köpek getirip kafesde sıgıra bakar gibi büyütüp köpek araziden bi haber elinde olta bi kaç afilli fotoyla köpek satanlara bende karşıyım ama üretici köpegi avda yetiştiremez bu iş için sınavlar vardır üretici orda olmalıdır.Bakın ben bi keresinde almanyadan bi köpek alacaktım almana sordurttum dedimki sor bakalım almana köpegi ava gidiyormuymuş Almanın verdiği cvp şu sen manyakmısın ben O köpeği KLEEMAN yapana kadar ne çektim ne kadar para harcadım ava götürdügümde hadi bi domuz çarpsa yada ayagı kırılsa ben ne yaparım dedi.Umarım anlatmak istedigimi anlatabimişimdir.
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2011, 15:12:32 Gönderen: Mehmet KOYUNCU »
1983/ KONYA

Çevrimdışı Ulvi ŞAFAK

• *
.Ha sizesu konuda katılırım şunun yavrusu bunun yavrusu diye köpek getirip kafesde sıgıra bakar gibi büyütüp köpek araziden bi haber elinde olta bi kaç afilli fotoyla köpek satanlara bende karşıyım

sayın koyuncu işi özü yaz sezonu boyunca bazı köpeklerini yere göğe sığdıramayanlar istinaden açılmıştır
herhalde bu köpeklerin av fotolarını videolarını böyle bir zamanda siz sevgili dostlarla izlemek isteriz ..
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2011, 17:47:46 Gönderen: Ulvi ŞAFAK »
Ulvi ŞAFAK
1965-Tekirdağ/Malkara   0545 4510569

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
sayın koyun işi özü yaz sezonu boyunca bazı köpeklerini yere göğe sığdıramayanlar istinaden açılmıştır
herhalde bu köpeklerin av fotolarını videolarını böyle bir zamanda siz sevgili dostlarla izlemek isteriz ..

KONUYU ANLAYANLAR BELLİ OLUYOR

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Ahmet ÖZKAN

• *
  • 05347677315 TOROS KARTALI
Yav arkadaşlar ne bu sitem ne bu hırs yahu,el alem köpeğinin videosunu burda paylaşmış ne paylaşmamış ne.Mahir abi doğru bi laf etmiş,Millet zaten dağda 3-5 kekliği zor buluyor,av mı yapacak çekimmi yapacak.Ben bulabilsem yanıma öyle sabahtan akşama kadar benimle dağ taş gezebilecek avara,bende çekim yaptırtırım ama nerdeee ;).
Lamı cimi yok kardeşim,oymuş buymuş demiyorum genel olarak söylüyorum,Köpeklerinin sürekli videolarını atanların bir çoğu,bunu ya köpek yada yavru satmak için yapıyor,bunu yapan bensem dahi inanın bu iş böyle.Onun için gerginliğe gerek yok,köpeğinin yavruları bir halt olmayan iki gün sonra burda belli olur,köpekleri sürekli iyi çıkan adamlarda bu piyasada ekol olur.Bu iş bu kadar basit,hepinize saygılar.
Ahmet ÖZKAN
1983 mersin mut

Çevrimdışı İsmail ÖZDEMİR

• Müdavim Üyemiz
  • http://www.facebook.com/pages/Kurzhaar-VOM-BAFRA-%
    • http://www.facebook.com/pages/Kurzhaar-VOM-BAFRA-%C3%96zdemir/325654497557412
tebrik ederim cengiz adeta içimi okumuşsun tebrikler
dogru söz

Çevrimdışı Serkan KESKİN

• Müdavim Üyemiz
Serkan bey ben size sistemi degil alacagınız yavrunun ana babasını av videolarıyla degil de av sınalarından geçmiş yada treal yapmış köpekler olacagını söylüyorum ha siz bu sistemden ben yavru almam avını görecem diyorsanız bakın buldan sarıları diye kırık bi cins var yada çatal burun var onlardada gayet güzel avlayan var.Ama ben deutsch kurzhaar alacam derseniz bu köpekler üremek için belli sınavlardan geçmek zorunda bu sınavı geçip birde köpekten av videosu isterseniz ozaman sapla saman karışır.Sizin istediğiniz sistem daha önceki sistemdi oda şuydu ya tamirci ahmetin erkek pointeri çok iyi avlıyor.diger taraftada marangoz osmanın dişi kurzhaarıda çok iyi avlıyor ee eşleştirelm ozaman oluyordu.Sonrada avcının eline kırık dökük köpekler geçiyordu.Şimdi sizin dediğiniz sistemde bu sistemle eş degerdir.Avlasında yeterki avlasın.Ha sizesu konuda katılırım şunun yavrusu bunun yavrusu diye köpek getirip kafesde sıgıra bakar gibi büyütüp köpek araziden bi haber elinde olta bi kaç afilli fotoyla köpek satanlara bende karşıyım ama üretici köpegi avda yetiştiremez bu iş için sınavlar vardır üretici orda olmalıdır.Bakın ben bi keresinde almanyadan bi köpek alacaktım almana sordurttum dedimki sor bakalım almana köpegi ava gidiyormuymuş Almanın verdiği cvp şu sen manyakmısın ben O köpeği KLEEMAN yapana kadar ne çektim ne kadar para harcadım ava götürdügümde hadi bi domuz çarpsa yada ayagı kırılsa ben ne yaparım dedi.Umarım anlatmak istedigimi anlatabimişimdir.

Serkan bey ben size sistemi degil alacagınız yavrunun ana babasını av videolarıyla degil de av sınalarından geçmiş yada treal yapmış köpekler olacagını söylüyorum.

Ne diyelim Mehmet Bey o zaman bahsettiğiniz yarışmalara katılan ve trial yapmış görüntüleri aktarsınlar. Biliyorum ve iddaa ediyorum ki bahsi geçen bu köpekler ülkem meralarında hiç bir iş yapamazlar....
Serkan KESKİN  1983 Senirkent / ISPARTA -  İKAMET GELİBOLU

Çevrimdışı Mehmet KOYUNCU

• *
Böyle dersen sana hak veririm, işte ozaman  haklısın sonuna kadar dediklerinde, bunu yapanlar sadece bu hayvanların üzerinden emek sarfetmeden para kazanan köpek tüccarlarıdır.Bu şahıslara itibar edilmemeli buda aslında avcının elinde
1983/ KONYA

Çevrimdışı Mahir İNCİ

• *
ne güzel söylemişsin ahmedim,paylaşımlar hep reklam içindir bunubende yapsam aynı başkasıda,artı dediğin gibi bu güne kadar yüzlerce enik verdim,köpeğini meraya çıkarıp avlananların enikleri çok güzl oldu alıp yuvaya kapatıp sezonda ava çıkaranlar hüsrana ugradı,yani bu iş birazda sahibiyle alakalı kanı güzel olduktan sonra av yapmıyacak diye bir şey yok eğer av yapmıyorsa şuç köpekte değil partnerindedir,allaha şükürler olsun verdiğim eniklerden yüzüm hiç kara çıkmadı,alnalar memnun,beş aylık eniklerinin önünde fermasında tüfek atan arkadaşlarım var ve teşekür ediyorlar bu da beni memnun ediyor,seceresi olan boy boy resimleri atılan köpeklerin enikleride mutlaka av yapacaktır,kendileride bırakalım bu gebe tartışmaları,isteyen istediğini beğenip beğenmemekte serbestir,herkesin köpeği kendine güzeldir.herkese selamlar.
Mahir İNCİ
1965 TAVŞANLI
KIF POİNTER IRK DERNEĞİ KÜTAHYA ŞUBE BAŞKANI
05308844198-05456215112

Çevrimdışı Bülent PEKPAK

• *
Bu konuda Mahir Abime katılıyorum Ben illaki safkan av köpeği eniğinin av yapacağına inanan biriyim.Köpek mera yı görmesse merada gezmez sadece av zamanı çıkarıp 1,2 hafta da köpekten olmadık şey bekleyen avcıları gördük ne yavruları heder ettiler.Neymiş yavru av yapmamış ne verdin yavruyada ne istiyorsun,oturu ,bekle , ayagını ver mamayı koy önüne HAYIR yeme yedeyince yiyo deyip övünen avcıları daha hala görüyoruz.Tabi bu eğitimler verilecek ama köpek merada av görecek yavru kuş kovalayacak,kelebeğe ,arıya tepki verecek en azından ayağına diken batacak .AV yapmayan av köpeği olmaz .
Bülent PEKPAK
1978 KÜTAHYA

Çevrimdışı Hüseyin SERTÇETİN

• Müdavim Üyemiz
Benim deneyimimde şu olmuştur; iyi köpek, iyi avcıda olur. Bunda cins fark etmez. İyi bir avcıdaki kırık köpek, acemi bir avcıdaki safkan köpeği çoğu zaman bozar. Lakin bu iyi avcıya birde safkan bir köpek denk gelirse işte o zaman çevresinde pek rakib tanımaz.
Video işine gelince, Türkiyede binlerce avcı var. Bunların içinden sadece çok az bir azınlık avda video çekiyor. Şimdi bu video çekenler içinde çekmeyenleri suçlamak haksızlık olur bence. Bu tamamen kişisel bir zevktir. Benim çevremde köpekleri şov yapan onlarca avcı var fakat değil video çekmek, bir kare fotoraf bile çekmiyorlar. İşin birde şu yanı var, örneğin ben geçen yıl iyi bir kamera aldım çekim yapmak için. Fakat ne hikmetse köpeğim kekliğe fermayı çakmışken avı bırakıpta çekim yapacak kadar hırsımı yenememişim demekki, aylarca kamerayı sırtımda bedeva taşıdım. Nasip olursa bu yıl arkadaşlarla anlaşıcaz yarımşar saat kamera nöbeti tutucaz :) belki bu şekilde güzel görüntüler yakalıya biliriz.
Neyse Cengizim aslında senin neye sitem ettiğini herkez gibi bende anladım ama boşver görünen köy kılavuz istemez, her kez zaten kimin ne olduğu görüyor. Biz bakalım avımıza, ağzımızın tadını bozmıyalım.. Rasgelsin..............
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2011, 11:43:42 Gönderen: Hüseyin SERTÇETİN »
Hüseyin SERTÇETİN 1978 AKHİSAR 0542 5328869

Çevrimdışı Ulvi ŞAFAK

• *
cengizin buradaki sitemi sezon açılmadan önce sitede çarşaf çarşaf satılık köpeklerini fotolarkan şimdi sezon sezon açılınca ortadan bir an kaybolmasınadır ..

yoksa işimiz safkan köpekmi  kırık köpekmi veya onun yavrusu bunun yavrusu değildir ..
Ulvi ŞAFAK
1965-Tekirdağ/Malkara   0545 4510569

Çevrimdışı Eser ÇÜM

• *
azına sağlık cengiz abi .bende köpeğimin fermasını yaptığı avları  fotolarını paylaşmak isterdim ama daha bu siteye yeni üye olduğum için tam kavrayamadım onun için paylaşamıyorum .RASGELE
Eser ÇÜM 1993 antalya kumluca adrasan.0534 240 6713

Çevrimdışı Emrah TATAR

• Müdavim Üyemiz
Arkadaşlar bu konuda ince bir ayrıntı var sanırım kimsenin dikkatini çekmemiş Özhan bey yunanlı hakemin fried trial köpeklerin ava çıkmaması gerektiğini söylediğini yazmış;ayrıca yarışmaya katılan köpeklerin av arar gibi davrandığını söylemiş,artık dünyada olduğu gibi bizim ülkemizde de yarışma işi bir sektör haline geldi.Burda önemli bir nokta var;DEMEKKİ AVRUPADAN GELEN VE SON YILLARDA ŞUNUN ŞAMPİYON TORUNU,YAVRUSU DİYE SATILAN KÖPEKLERİN ŞAMPİYON ANNE BABALARI YUNAN HAKEMİN DEDİĞİNE GÖRE AVA ÇIKMIYOR,YANİ AVA ÇIKMADIĞI İÇİNDE İYİ AV KÖPEĞİ OLURMU OLMAZMI YADA DEDESİ İYİ AVLANMIŞMI NİNESİ KEKLİKTE NE YAPMIŞ ÇULLUKTA NASILMIŞ BİLME ŞANSIMIZ YOK SANIRIM BİLMİYORUM HAKSIZMIYIM.Şöyle düşünmek istiyorum ben KANI ŞAMPİYONDAN GELEN KÖPEKLER ANNESİ BABASI AVA ÇIKMASADA SADECE YARIŞMA KÖPEĞİ OLSADA YAVRULARI MUTLAKA MERALARDA FIRTINA GİBİ ESER ;)ben böyle düşünüyorum Cengizim,Serkanım siz ne dersiniz.
Emrah TATAR
1973 - MANİSA

Çevrimdışı Emrah TATAR

• Müdavim Üyemiz
Bir köpek av arar gibi aramaması gerekiyorsa avda ne yapar arkadaşlar ;)bu ne yaman çelişki ...
Emrah TATAR
1973 - MANİSA

Çevrimdışı Ufuk BODUR

• *
Biz türk milletiyiz yarışma köpeğini ava , avlandığımız köpeği yarışmaya katarız bizim için fark etmez bide bunlardan başarı bekleriz. bu memlekete dışardan güzel kanlar gelmesi gurur verici birşey, getiren herkeze teşekkür ederim.. TÜM AVCI KARDEŞLERİME RASTGELE .
Ufuk BODUR
1987 antalya finike

Çevrimdışı D.Ali SÖNMEZ

• *
CENGİZ KARDEŞİM SENİN SİTEMİNİ ANLAYABİLİYORUM AMA ARADAKİ FARKI GÖRMEK LAZIM ONLAR DİYORKİ ŞAMPİYON BABANIN HAS KIZI;PEKİ BİZ NEDİYORUZ BİR AVCI OLARAK (BİR ZAMANLAR BİZİM OSMANIN BİR KÖPEĞİ VARDI ARKADAŞ KEKLİĞİ KÖPEK ELİYLE KOYMUŞ GİBİ BULUYORDU İŞTE BU KÖPEKTE ONUN YAVRUSU)BU FARKI ANLAYAN BENİM GÖZÜMDE AVCILARIN ŞAMPİYONUDUR.
Durmuş Ali SÖNMEZ
1983 ANTALYA

Çevrimdışı Arslan BOZKURT

• *
Yurt dışından büyük uğraşlarla show ve para kazanmak için değilde avlanmak amaçlı getirilen köpeklerin görüntülerini bizlerde merakla bekliyoruz...
Arslan BOZKURT
1980 Samsun/Havza

İyiye Değil En İyiye Sahip Olmak İçin İngiliz Pointer..

Çevrimdışı A.Ali CURA

• Müdavim Üyemiz
bence sorun köpeklerin av yapıp yapmadığındna ziyade ne kadar yaptığıdır .biz köpeklere hepsi eli kulağı kuyruğu vücudu hemen hemen aynı sonuçta bakınca hepsi safkann ayırd edici olan ne avcılar için neyi ne kadar yaptığı yoksa  herhalükarda bişeyler yapıyor köpekler..madem hepsi aynı neden bu kadar köpek..demekki değil fark var sülaleler arasında geldikleri kanlar arasında mademki çok kaliteli iddialarıyla geliyorlar..kaliteli iddasını lafta değl icraatleriyle ortaya koymalılar soruna burdan bakmak gereiyor..

hepsi ava çıkınca av yapar lafı lafu güzaftırr benim için. yapmadığını bunu diyenlerde iyi biliyor.ama artık görsellik ön planda olduğu için bu işler bilmem bilinçlimi değilmi geri plana bırakıldı.

İNSANLARA IRK STANDARTLARI HERŞEYE YETER ALGISI YERLEŞTİRİLDİ BİR DÖNEM VE HALA DEVAM EDİYOR BU
 KENDİ ADIMA HEM IRK STANDARTLARINA SAHİP HEM GÖZ ZEVKİME GÖRE YAKIŞIKLI HEMDE ÜSTÜN AV YETENEKLERİYLE DONATILMIŞ BİR KÖPEĞİ KULLANMAK İSTERİM..BUNU HERKEZ İSTER..KÖPEKLER YAKIŞIKLI STANDARTLARDA AMA YURDUM AVCISI ALIYOR BESLİYOR SONUÇ SONUÇ ÖNEMLİ İYİ OLDUĞUNU İDDİA EDENLER SANIRIM BUNU AZ BUÇUK İNSANLARA İSPAT ETMELİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM..

BİZE DÜŞEN ALDIĞIMIZ KÖPEĞİ EĞİTMEK VE BOL BOL AVA GÖTÜRMEKTİR AMA SONUÇTA YETENEKLERİ KADAR AVLANACAK KANINDA OLAN RUH  KADAR BU İŞİ YAPACAK BURNU NEKADAR DUYUYORSA O KADAR AVLANACAKTIR..

SELAMLAR..
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2011, 20:04:09 Gönderen: A.Ali CURA »
Abdullah Ali CURA
1978 Edincik BANDIRMA(ANKARA)
0 505 542 23 75

Çevrimdışı Rıdvan KOCATAŞ

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Vala hemşerim sen birilerine kızmışsın ama anlıyamadığım kime kızdığını. Bİliyorsun hem pointer hemde pointer camiası bana biraz uzak.  ;D ;D ;D

Bende de şampiyon oğlu kupalı madalyalı dereceli bi köpek var hemde sakallısından ama onunda av resim ve videolarını paylaşıyoruz zaten .Pointer konusunda açılan bir konu olunca demekki pointerlerle alakalı bir konu.  Etrafıma bakıyorum pointer konusunda şampiyonların transferlerini yapan, yavruları eurolarla satılan, Türkiyeye getirtilen ve yavrularını satan bir kişi var oda Murat Akgün. Beraber ava gideriz. Videolarıda beraber çekeriz. Ben çok videosunu çektim. Ya bu konuyu görmedi diyecemki görmemesi imkansız. Yada lafın kendisine dönüp dolaşmasını bekliyor. Eğerki kazara video yada foto isterseniz başa bela alırsınız gibime geliyor. Videoları youtube kaldırmaz resimleri sayfalar almaz. Bence fazla deşelememek lazım ;D ;D ;D

Rıdvan KOCATAŞ - 0545 464 4805
1980 Antalya - İkamet  ISPARTA

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
Vala hemşerim sen birilerine kızmışsın ama anlıyamadığım kime kızdığını. Bİliyorsun hem pointer hemde pointer camiası bana biraz uzak.  ;D ;D ;D

Bende de şampiyon oğlu kupalı madalyalı dereceli bi köpek var hemde sakallısından ama onunda av resim ve videolarını paylaşıyoruz zaten .Pointer konusunda açılan bir konu olunca demekki pointerlerle alakalı bir konu.  Etrafıma bakıyorum pointer konusunda şampiyonların transferlerini yapan, yavruları eurolarla satılan, Türkiyeye getirtilen ve yavrularını satan bir kişi var oda Murat Akgün. Beraber ava gideriz. Videolarıda beraber çekeriz. Ben çok videosunu çektim. Ya bu konuyu görmedi diyecemki görmemesi imkansız. Yada lafın kendisine dönüp dolaşmasını bekliyor. Eğerki kazara video yada foto isterseniz başa bela alırsınız gibime geliyor. Videoları youtube kaldırmaz resimleri sayfalar almaz. Bence fazla deşelememek lazım ;D ;D ;D

torpağım konuyu tekrar okumanı yeğlerim burada isim verilmedi ve her kimde olursa olsun varsa av videosu ister şampiyon olsun ister şampiyon oğlu keyifle izlemek isteriz.

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı H.İbrahim ŞİMŞEK

• *
cengiz abi hani en başta demiştim dogru söze ne denir  sende avcı sözü denir demiştin yapacagım yorumu kimse üstüne alınmasın benim köpegim yok ama arkadaslarımın köpekleri var secereli olup derece almışlarda var, seceresi olmayanda var. secerelide av yaptırıyor seceresizde işin özü kendi düsüncemdir benim için kupada,secerede,madalyada önemli degil köpegim ferma versin vurdugum avı getirsin bana itaat etsin yeterlidir banane secereden banane kupa almış köpekten, yavrusundan, ırkından.  SAYGILARIMLA AVINIZ BOL OLSUN
H.İbrahim ŞİMŞEK
1983 NEVŞEHİR

Çevrimdışı Engin GEDİK

• *
  • AVCI DEVLETİN KİRALIK KATİLİ DEĞİLDİR...
ÇOK GÜZEL BİR KONU AVCI AVCI GİBİ OLMALI VE SÜS KÖPEĞİ DEĞİL AV KÖPEĞİ BESLEMELİ...
Engin GEDİK
1980-Aydın/Bozdoğan
Gsm:0543 503 85 50

Çevrimdışı Rıdvan KOCATAŞ

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *

torpağım konuyu tekrar okumanı yeğlerim burada isim verilmedi ve her kimde olursa olsun varsa av videosu ister şampiyon olsun ister şampiyon oğlu keyifle izlemek isteriz.

Vala hemşerim işin aslına bakarsan bu konuyu sen değilde başkası açsa art niyet ararım ama senin iyi niyetini saf düşüncelerini ve temiz yüreğini bildiğim için sadelikle açılmış bir konu olduğuna inancım sonsuz. Ama sen yinede kızmışsın birilerine ;D ;D ;D ;D ;D
Ama konunun hem başlığına hemde biraz başlardaki içeriklerine bakılırsa biraz hodri meydan var gbi algılanıyor. Daha sonra gelen mesajlarda bunun hodri meydan değilde  av paylaşımlarına buyrun dediğin görülüyor ama yarası olan birisi gleir ilk meajı okur ve hemen arkasından polemikler başlar. Zaten Birol bey ve 1-2 kişide ilk başlarda öyle algılayıp mesajlayıp 3. kişiler tarafından da yanlış anlaşılmalara sebep olmuşlar. Güzel paylaşımlar ve videolar gelmesi temennisi ile.

Rıdvan KOCATAŞ - 0545 464 4805
1980 Antalya - İkamet  ISPARTA