Gönderen Konu: İzmirde elinde kaliteli ikinci el otomatik bulunan av bayii ariyorum  (Okunma sayısı 1752 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alp TEKİN

• *
Merhabalar
Kişisel nedenlerimden dolayı önümüzdeki cuma gününe sıkışık olarak tüfeğimi alıp ruhsatıma işletmem gerektiğinden daha önceden belirlediğim av bayiinden bir ikinci el otomatik tüfeği almak istiyorum.. bu konuda bana yardımcı olabilecek var mıdır acaba? Tercihim Armsan, Stoeger, huğlu, vursan(çok temiz) ve bir derece huğlu(veya sıfır wizard arms) varsa bana iletişim bilgilerini gönderirse sevinirim...
(bir de 71+slug namlu için yardımcı olursanız çok sevinirim)
Teşekkürler
1983 izmir

Çevrimdışı Engin MAKAS

• *
Merhabalar
Kişisel nedenlerimden dolayı önümüzdeki cuma gününe sıkışık olarak tüfeğimi alıp ruhsatıma işletmem gerektiğinden daha önceden belirlediğim av bayiinden bir ikinci el otomatik tüfeği almak istiyorum.. bu konuda bana yardımcı olabilecek var mıdır acaba? Tercihim Armsan, Stoeger, huğlu, vursan(çok temiz) ve bir derece huğlu(veya sıfır wizard arms) varsa bana iletişim bilgilerini gönderirse sevinirim...
(bir de 71+slug namlu için yardımcı olursanız çok sevinirim)
Teşekkürler

http://www.karadenizavmarket.com/index.php
Burayı arayın, elinde bir tane Hatsan oacak. Ben vermiştim, hiç kullanılmamış sayılır.
Bu
Torungil
İzmir / Kemalpaşa. 1979
arh +
KALİTE KONTROL AUDATÖR
Bazı tüfekler fişek seçmez. Bazı avcılar tüfek seçmez.