Gönderen Konu: 2.EL HELİKOPTER FİYATLARI HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI?  (Okunma sayısı 14973 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet ŞAKİROĞLU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
Ynt: 2.EL HELİKOPTER FİYATLARI HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI?
« Yanıtla #25 : 14 Ocak 2013, 20:33:30 »
dostum....batığı çıkarırken dertte.....çıkardıktan sonra hatırlamak keyifli oluyor.....

Avcılığın her anı ayrı bir heyecan, bizi ancak bizden olan biri anlar.

Kayseriden Başkent Ekibine Selamlar
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
Kayseri Merkez Avcılar ve Atıcılık Kulubü
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Sezer İNAN

• *
« Yanıtla #26 : 14 Ocak 2013, 21:33:04 »
Selam arkadaşlar,
 Hacı Necmettin gardsşımın l200 canavar aslında helikopter felan yanında hikaye .Orda kalmasını tek sebebi tipi nedeniyle üzeri kapanmış 2 tümsek yığın üzerinde askıda kalması oldu.yoksa oraya gidene kadar 1 metre tipilemiş karlı yolları ,tarlaları yardı geçti.Zaten çamurlu arazi bu arabaya asfalt. Allahın emriyle orda kaldık ki yoksa orda kekliklerin hali haraptı .Neyse seneye yatırım yapmış olduk yani.
Sezer İNAN
1975-Kayseri

Çevrimdışı Rıdvan KOCATAŞ

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #27 : 14 Ocak 2013, 23:06:38 »
Rıdvan bu süpermiş yahu,ben karda kışta benim 4x8 DACİA LOGAN 1.6 benzinli arabayla her yere girip çıktım bide böyle birşey taksak Allah diyorum başka birşey demiyorum.Kar lastiklerimde son yılını yaşarken önümüzdeki yıl için böyle bir yatırım iyi olur.

Valla abi bu teknoloji yeni çıkmış ama fiyatları hakkında bilgi alamadım. Bu setten bi tane getirtmek lazım ama şimdi sorsan 2. el 4x4 fiyatınadır bunlar şimdi.

Rıdvan KOCATAŞ - 0545 464 4805
1980 Antalya - İkamet  ISPARTA

Çevrimdışı Necmettin TACETTİN

• Müdavim Üyemiz
  • BU DA BİZİM SEVDAMIZ
« Yanıtla #28 : 15 Ocak 2013, 09:14:18 »
Selam arkadaşlar,
 Hacı Necmettin gardsşımın l200 canavar aslında helikopter felan yanında hikaye .Orda kalmasını tek sebebi tipi nedeniyle üzeri kapanmış 2 tümsek yığın üzerinde askıda kalması oldu.yoksa oraya gidene kadar 1 metre tipilemiş karlı yolları ,tarlaları yardı geçti.Zaten çamurlu arazi bu arabaya asfalt. Allahın emriyle orda kaldık ki yoksa orda kekliklerin hali haraptı .Neyse seneye yatırım yapmış olduk yani.
sezer aslında düz yolumuzdan gitseydik öncekiler gibi 1 mt lik yerleri geçtiğimiz gibi burdan da geçerdik. Tarlada kar yok diye oraya sürdünüz beni, tarladan da tekrar yola çıktığımızda askıda kaldık. Yoksa L200 ü her avcıya nasip etsin Allah.
Dediğin gibi bu da hakkımızda hayırlısı oldu. Bu seneki son kekliklerimiz seneye kısmet olursa çoğalarak bizi bekler.
Beretta 426-12cal
Beratta 391 urika 12cal
Beretta 391urika gold-20cal
Beretta S56-20 cal
Çatus 36 cal otomatik

Çevrimdışı Ahmet ŞAKİROĞLU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #29 : 15 Ocak 2013, 09:25:26 »
sezer aslında düz yolumuzdan gitseydik öncekiler gibi 1 mt lik yerleri geçtiğimiz gibi burdan da geçerdik. Tarlada kar yok diye oraya sürdünüz beni, tarladan da tekrar yola çıktığımızda askıda kaldık. Yoksa L200 ü her avcıya nasip etsin Allah.
Dediğin gibi bu da hakkımızda hayırlısı oldu. Bu seneki son kekliklerimiz seneye kısmet olursa çoğalarak bizi bekler.

Abi karda kısa şase olucak araba birde hafif olucak...Kar zaten geceden ayazla buza çekmiş,aslında kısa motoru kuvvetli jeepler bi ihtimal geçer diye düşünüyorum...DOTGE RAM 2800kğ,birde içinde biz varız 400 kğ 3200 kğ.Direk ağırlıkla oturdu :( Senin alette çamur lastikleri varki hızlı girdiğinde seninki nasıl geçmedi hayret  ??? ??? ???
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
Kayseri Merkez Avcılar ve Atıcılık Kulubü
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Taşkın GESİLİ

• Taşkın GESİLİ
  • Müdavim Üyemiz
  • Taşkın GESİLİ
« Yanıtla #30 : 15 Ocak 2013, 09:51:47 »

Abi karda kısa şase olucak araba birde hafif olucak...Kar zaten geceden ayazla buza çekmiş,aslında kısa motoru kuvvetli jeepler bi ihtimal geçer diye düşünüyorum...DOTGE RAM 2800kğ,birde içinde biz varız 400 kğ 3200 kğ.Direk ağırlıkla oturdu :( Senin alette çamur lastikleri varki hızlı girdiğinde seninki nasıl geçmedi hayret  ??? ??? ???

Hayret etmeye gerek yok Ahmedim....! Rabbimin kısmeti ve inisiyatifinden sual olunmaz... O gün o kuşlar demekki kısmetinizde değilmiş.... Yan nasip diyip önümüzdeki maçlara bakalım inşallah.... ;) 
Taşkın GESİLİ
1976 KAYSERI
BLUE PICARDY SPANIEL