Gönderen Konu: GÜVEN SARI ve TUNCAY KANDEMİR HOCAMIZ İLE TANIŞMA  (Okunma sayısı 4081 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
26.05.2013 pazar günü terme amazon avcılar derneği tarp ve tek kurşun atış yarışmasında değerli hocalarımız ile yüz yüze tanışma fırsatı yakaladık. güven sarı hocam olsun tuncay kandemir hocam olsun gerçekten mütevazi ve kişilikleri ile beni çok mutlu ettiler. onlarla tanışmak sohbet etmek gayet güzeldi. avlak  sitemiz sayesinde kendilerini buradan tanıyor ve sohbet ediyorduk ama amazon derneği vesilesi ile yüz yüze tanışmak nasip oldu
 hem dertleştik hem paylaştık  hemde anıla ve yaşanmışları yad ettik.
 her iki abimnize teşekkür ederim. saygıla sevgiler sunuyorum
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: GÜVEN SARI ve TUNCAY KANDEMİR HOCAMIZ İLE TANIŞMA
« Yanıtla #1 : 30 Mayıs 2013, 09:31:00 »
güven hocam ile tanışma anımzı çok değişik oldu. telefonda görüşmüş ve tanışmış idik. anca yüz yüze tanışma nasip olmamıştı. terme ike fotoğraf çekimi yaparken bşrden biri bu makine adem kocanınmı tarzıdnda bişi söytledi evet benim buyrun dedim. adem koca tanıdınmı beni maalesef dedim  az düşünüce güven hocam sizmisiniz deyince evet benim kardeşim dedi ve sohbetmiz başaldı. güven hocam fotoğraf makinesinden olayı bağlamıştı helal olsun . hangi meslekle uğraşştığımdan kaynaklı yorumu ile tanıomamız vesile oldu. gerçketen çok güzel bişr gündü.  dertleşmeye başlayınca dur tuncay hocayı çağırayım onunlada tanış dedi saolsun. geldi ıonunla da tanıştık dert döktüm ona güzel güldük sohbet ettik
 her ikş hocamada sevgi ve saygılar tekrfra yeni etlinlik avlrda görüşmek üzere inşallah diyorum
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 30 Mayıs 2013, 09:58:01 »
 güzel bir anı tablosu darısı her seneye yeni ve güzel dostluklara yelken açsın yürekleriniz. sağlıcakla kalınız avcı dostlar,...
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 30 Mayıs 2013, 10:04:45 »
güzel bir anı tablosu darısı her seneye yeni ve güzel dostluklara yelken açsın yürekleriniz. sağlıcakla kalınız avcı dostlar,...
eyvallah abicim güzel duygu ve düşünceler ,için çok teşekkürler. dilinden dökülen o güzel kelimler güzel dualar  hepimiz için kabul olsun inşallah
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Ahmet VURAL

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2013, 14:05:22 »
Allah dostluk ve muhabbetinizi daim etsin. Paylaşım için teşekkürler.
Ahmet VURAL
1954 Ankara

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 30 Mayıs 2013, 15:33:19 »
Allah dostluk ve muhabbetinizi daim etsin. Paylaşım için teşekkürler.
ahmet abicim eyvallah. allahım hepimizin muhabbetini daim kılsın sağlıklı bol sohbetli kazasız belasız avlar dilerim. saygılar
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Güven SARI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 30 Mayıs 2013, 19:11:42 »
Teşekkürler Adem kardeşim ben de senin gibi candan,samimi,pırlanta gibi bir avcı dost kazandığım için çok mutluyum.Aslında bir kez daha Tuncay hocama ufkumuzu açan,dostluklarımızı oluşturan ve pekiştiren bu siteyi kurduğu ve varlığını sürdürdüğü için teşekkür etmek lazım.Şu anda gerek sitenin faliyetleri ve gerekse avcılık faliyetlerimizde sürekli birlikte olduğumuz çok kıymetli dostluklar edindik.İyi ki varsın avlakforum.com.
Güven SARI
1967 Ordu Fatsa 0 532 455 28 03

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #7 : 30 Mayıs 2013, 23:04:28 »
Adem kardeşim sitemizin asıl amacı bu zaten dost olabilmek, dost kalabilmek, yüz yüze bakabilmek, gerisi teferruat.
bizde senin gibi arkadaşlarımızın aramıza katılmasını, dostluk halkasının büyümesini görmekten mutlu oluyoz teşekkürler selamlar...
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 31 Mayıs 2013, 08:38:25 »
Teşekkürler Adem kardeşim ben de senin gibi candan,samimi,pırlanta gibi bir avcı dost kazandığım için çok mutluyum.Aslında bir kez daha Tuncay hocama ufkumuzu açan,dostluklarımızı oluşturan ve pekiştiren bu siteyi kurduğu ve varlığını sürdürdüğü için teşekkür etmek lazım.Şu anda gerek sitenin faliyetleri ve gerekse avcılık faliyetlerimizde sürekli birlikte olduğumuz çok kıymetli dostluklar edindik.İyi ki varsın avlakforum.com.
güzel dikelerin duyguların için çok teşekkrüler abicim. aynen katılıyorum zahmet edipde bu siteye kurmayı başaran işlevleiğini koruyan ve elit bir site olması için önem ve zamannın katan tuncay hocama diğer yönetici arkadaşlar sevgi saygı  sağlık diliyorum.
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 31 Mayıs 2013, 08:40:57 »
Adem kardeşim sitemizin asıl amacı bu zaten dost olabilmek, dost kalabilmek, yüz yüze bakabilmek, gerisi teferruat.
bizde senin gibi arkadaşlarımızın aramıza katılmasını, dostluk halkasının büyümesini görmekten mutlu oluyoz teşekkürler selamlar...
tuncay hocam sitemizi eğer elimden bişiler geliyor ise yapmak çin elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz. dostluk kardeşlik arkadaşlığın önem kazandığı bu gtünlerde avlak ailesinin genişlemsi sizin için ne kadar önemli ise bizim içinde bi okadar sevinç veriici. gün geçt,ikçe sizin sorumluluk alanınız genişlesede bizimde imkanlarımız ile size yardımcı olacaığımızdan kuşkunuz olmasın. aranızda olmak bir onur ve gurur vesilesidir. saygılar hürmetler. nice daimi kalıcı  samimi dostluklara avcı dostları
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Emin VURAL

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #10 : 31 Mayıs 2013, 10:47:26 »
Dostluğunuz daim olsun Adem kardeşim reelde görüşmenin apayrı bir tadı var zaten hep söylüyorum amaç yeni dostlara dostluklara yelken açmak .
  • Le Fusil Darne Saint-Etienne V 19 Paris France

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #11 : 31 Mayıs 2013, 11:23:22 »
Dostluğunuz daim olsun Adem kardeşim reelde görüşmenin apayrı bir tadı var zaten hep söylüyorum amaç yeni dostlara dostluklara yelken açmak .
abicim kesinlikle hem fikiriz vede hem fikir olduğum kişilerin saysının  fazla olması vede sürekli yenilerin katılması beni ileriki aşam için mutlu ediyor. inanın avcı dünyamızın bu güne kadar yani avlak üye olana kadar ne kadar dar olduğu görmekteyim. biz hep aynı ortam ve aynı kişikler ile dönüp durmuşuz avcılık bu olmasa gerek düşüncesi ile sizin sitenize üye oldum vede çok mutluyum. heryerde arkadsaş abi dostlar edindi,m. en yakın örnek bu pazar günü sinop gerze avcılarını samsun çarşambada ağırladım vede bana gurur ve onur verdi hatta bu konu hakkında konu açtım fotoğrafları paylaştım. elimden geldiği kadarıyla ii ağırlamaya çalıştım onların yanımdan mutlu güleryüzlü gitmelri beni çok menmnun etti. inşallah misafirlerim artaar heryerden msafirleirm gelir herkerzi ağırlarım. zaten bu yeni sezonun çok güzel renkli gececeği şimideen hayali beni büyülüyor. yeni abiler dostluklar kardeşler ile çok güzel ortamlar olacağına eminim. kimsenin kimseden beklentisi olmadı bir düşünce i,le dostluklr baki ölümsüz kalacağı düşüncesini sizinle paylaşmaktayım. size ve sizin gibi avlak yönetici kurucu siz avlak ailesine sonsuz teşekkrüler . saygılar sevgiler
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82