Gönderen Konu: KEÇİÖREN AVCILAR KULÜBÜ'NÜN YAPTIĞI YARIŞMA VE HAKSIZLIK, USULSÜZLÜK  (Okunma sayısı 10322 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Halil ARIK

• Müdavim Üyemiz
hakkınızı sonuna kadar arayın bence asker polis olsanız ne oluyor avcılık bu avcılarda en az asker polis kadar silahla tüfekle iç içe. yazık madem hediyelerin yeri belli milleti enayi yerine koymasınlar. 3 -5 kuruşluk rant için onun bunun hakkını yiyenlerede yazıklar olsun
halil arık
1984 afyonkarahisar
5464458072
Türk`ü,Türklüğü,Vatanı sevmek faşistlikse, Hitler yanımızda komünist kalır..

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
yıllardır söylüyoruz,çayır mera kupası dediğimiz bu tür yarışmalarda mümkün olduğunca klüp içi amatör+prof. misafir amatör+prof. kategorisi yapılması gerekmektedir..tüm avcı ve atıcıları tek kategoriye sokup böyle karma bir etkinlik düzenliyorlarsa sonucuna katlanacaklar..dernekler genelde bu tip etkinliklerde makbuz kesmeden para topluyorlar..buda suç teşkil ediyor..birde yarışma devam ederken çıkan sonuçlara göre türlü senaryolar hazırlanıyor,dernek içinde azcık kılıcı kesenler ne hikmetse bu tip yarışmalarda protokolde oturur ancak atış yapmaya gelince ben bu işi bilmem genç işi bu iş deyip sıyrılma moduna geçerler.bir beldede atmaya gittik,herkese 24 gr trap fişeği şartı koymuşlar,çok güzel dedik,dernek yönetiminden bir kişi oğluna 30 gram attırdı.bariz tüfek sesinden belli olunca yerden boş kovanıda aldık ispat olsun diye.tüm yönetim bir olup size yapılanı yaptı bize.bu şahış ilerleyen günlerde oğlu tüfek kazandı diye beldeye sığmaz oldu.bizde bir ilçedeki dernek başkanından rica ettik bu kişiyi yarışmaya çağırması için .yarışma günü bu genç geldi 30 gramları tüfeğe koydu,biz bu arada hiç ses çıkarmıyoruz,daha ilk atışını yaptı ve hakem yanına gelip boş kovanı istedi,30 gram görünce diskalifiye etti.bahsettiğim poligon profesyonel poligondu ve bu arkadaş orayı çayır mera kupası zannetmişti.Bahse konu Ankara daki bu dernekde böyle yaptığı sürecede çayır mera kupalarına çok talim eder.eşşeğin kuyruğu gibi ne uzar nede kısalır..99 yılından beri atıyorum,hatta geçtiğimiz pazar Lüleburgazda profesyonel attım..final yapamadım ancak güzel bir skor yakaladım..ben bu işin artık keyif kısmındayım..size tavsiyem hakkınızı arayın..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

The following users thanked this post: Ahmet KAYNUP

Çevrimdışı Ahmet KAYNUP

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Bu işler malesefki böyle oluyor. Kurallar davetiyelere yazılmıyor atış esnasında gidişata göre yeni kurallar üretilip insanlar madur ediliyor.
1979 ankara

Çevrimdışı Ümit TAŞER

• Müdavim Üyemiz
Keçiören avcılar klübü atış şenliğinde yapılanlar
« Yanıtla #28 : 29 Temmuz 2015, 17:25:31 »
Forumda konusu açılmış yeni gördüm. herkes sağolsun birde karşıyı dinleyelim acaba olayın aslı nesli, nedir diye soran olmamış, iş linç etmeye gelince herkes beraber iş hep beraber bişeyler yapalım deyince herkes klavyeci başı. neyse konuya dönelim konu sahibi arkadaş AHMET KAYNUP Bey, konuyu kitlemiş sanırım olay ortaya çıkacağı için herkese rezil ettim olay kapanmıştır zannetti. Yarışmaya girerken atış girişinde okuduğu bir kurallar listesi var. kurallar listesinde son 3 yılda hediye kazanmamış olması şartı aranıyor. ahmet beye sorun bakalım sisavın şenliklerinde hediye almışmı? kendi youtube kanalında huğludan aldığı bir hediye var yanılmıyorsam.

• Akkar altay 61slug, 66 seritsiz, 71 seritli
  • Huglu 104A 76cm super poze

The following users thanked this post: Ahmet YILDIZ 34

Çevrimdışı Ahmet KAYNUP

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
2860 Sayılı Yardım Toplama Kanunu
Yardım toplama şekilleri:
Madde 5 – Bu Kanuna göre; makbuzla, belirli yerlere kutu koyarak, bankalarda hesap açtırarak, yardım pulu çıkararak, eşya piyangosu düzenleyerek, kültürel gösteriler ve sergiler yoluyla, spor gösterileri, gezi ve eğlenceler düzenlemek veya bilgileri otomatik ya da elektronik olarak işleme tâbi tutmuş sistemler kullanmak suretiyle yardım toplanabilir.(1)

İzin alma zorunluğu:
Madde 6 – Kişiler ve kuruluşlar, yetkili makamdan izin almadan yardım toplayamazlar. Ancak, kamu yararına çalışan dernek, kurum ve vakıflardan hangilerinin izin almadan yardım toplayabilecekleri, İçişleri Bakanlığının önerisi üzerine Bakanlar Kurulunca belirlenip ilan edilir.
İzin alınmadan girişilen yardım toplama faaliyetleri güvenlik kuvvetlerince derhal menedilir ve sorumlular hakkında kovuşturma yapılır.

Madde 29 – (Değişik: 23/1/2008-5728/407 md.)
Bu Kanun hükümlerine aykırı olarak izinsiz yardım toplayanlara....... (2015 yılı için 1171 TL)idarî para cezası verilir. İzin verilen yer dışında yardım toplayanlara beşyüz Türk Lirası idarî para cezası verilir.
Bu Kanunun diğer hükümlerine aykırı davranışta bulunanlara, fiilleri suç oluşturmadığı takdirde, ikiyüz Türk Lirası idarî para cezası verilir.
Bu maddede yazılı olan idarî yaptırımlara karar vermeye mahallî mülkî amir yetkilidir.
Yukarıdaki fıkralara aykırı davranış sonucu izinsiz toplanan mal ve paralara elkonularak  mülkiyetinin kamuya geçirilmesine karar verilir.

Yapılan terbiyesizliğin yanı sıra, hiç bir dernek idari amirden izin almadan gelir getirici faaliyette bulunamaz(bağış,aidat ve dernek adına kurulan şirket gelirleri, ve taşınmaz kira gelirleri hariç). Bu tür paralı yarışmalarda Yardım Toplama izni alınmak zorunda, eğer izinleri yoksa jandarma veya emniyete ihbar ederek giriş paralarına el koydurtabilir ve sorumlulara ceza kestirebilirsiniz. Şuan Ankara Dernekler İl Müdürlüğü'ne, paralı yarışma düzenlendiğini, yardım toplama izinlerinin olup olmadığını yoksa gerekli işlemlerin yapılmasını talep eden bi dilekçe yazarsanız(ekine duyuru ilanlarını eklerseniz daha iyi olur) dernek başkanına 1.171 TL idari para cezası kesilir.. Hatta toplanan paraların dernek başkanı tarafından cebe atıldığını ve dernek hesabına hiç girmediğini düşünüyorum diye beyanda bulunursanız dernek kapsamlı bir denetime alınır ve sonucunda iş dolandırıcılıktan savcılığa kadar gidebilir.. Bu işlerin şakası yok bence yapılan terbiyesizliğe karşı az bile kalır

bu konuyu özelden biraz daha açarsanız sevinirim cuma günü aynen dediğinizi yapıp diğer şikayetimle birlikte bu şikayetide yapacağım inşallah.
1979 ankara

Çevrimdışı Ümit TAŞER

• Müdavim Üyemiz
Ahmet bey konunun kilidini kaldırdığınız iyi olmuş.
http://avlakforum.com/forum/kisisel-sikayetler-tartismalar-bolumu/kecioren-avcilar-klubu-atis-senliginde-yapilanlar/
 şimdi bide askere polise karşıymışız gibi bir algı yaratmaya, cephe oluşturmaya çalışıyorsunuz zaten sonuçları mahkemede görüşeceğiz. Siz kendiniz orduda olduğunuzu söylemedinizmi? ordunun poligonlarında çok rahat atışlar yapıp (hatta ordu takımındaysanız bu konuyu ayrıca araştıracağım) haftada bizim 1 sezonda atamadığımız fişeği atıyomusunuz atmıyomusunuz?  senin bu şekilde gariban avcının haftada 1 kutu fişeği zor atan milletin yarışmasına girip burdan payelenmeye çalışman senin ayıbın. senin gibilere hem suçlu hem güçlü deniyor.ayrıca yapılan etkinliklerde yardım toplama diye bir şey yok atış yaptığın fişeğin parasını veriyosun sponsor olan firmanında tüfekleri reklam amaçlı hediye ediliyor. ama bu karalama kampanyasının arkasında kimlerin olduğunu da çok iyi biliyorum bakalım neler olacak...

Çevrimdışı Mustafa GÜRHAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ahmet bey gecmis olsun.sacma bir is olmus bu dernegin yaptigi.gelismeleri takipteyiz.

+1
Mustafa GÜRHAN
1980 istanbul / ataşehir

Çevrimdışı Ümit TAŞER

• Müdavim Üyemiz
http://avlakforum.com/forum/satilik-av-tufekleri-yerli-av-tufekleri/sifir-asil-rex-41-71-cm-av-tufegi/msg1283831/#msg1283831
bu linkte kazandığını açık açık yazmışsın zaten halen millete kendini haklı göstermeye çalışıyosun.. Bide mesajlarına baktım bu forumdaki hepsi bi şikayet bi karalama bi prim yapmaya çalışmalar, arkadaş her kötüde bir senmi iyisin?
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2015, 23:06:34 Gönderen: Ümit TAŞER »

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
http://avlakforum.com/forum/satilik-av-tufekleri-yerli-av-tufekleri/sifir-asil-rex-41-71-cm-av-tufegi/msg1283831/#msg1283831
bu linkte kazandığını açık açık yazmışsın zaten halen millete kendini haklı göstermeye çalışıyosun..
başka yarışmalardan kazanılan tüfek sizin derneğimizi neden ilgilendiriyor ki,burada atıciya sadece lisans tesbiti yapabilirsiniz TC nosundan..amatöre katılmışsa şayet..
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
bu linkte kazandığını açık açık yazmışsın zaten halen millete kendini haklı göstermeye çalışıyosun..
Bu tüfek 14 haziranda kazanıldığı yazılmış. Burada bahsi geçen kupa 14 haziranda yapılıp yapılmadığını, yoksa 26,07 tarihinde mi yapılıp yapılmadığını inceleyerek biz de bilgi verirseniz seviniriz. aksi halde çok ucuz ve şaçma bir savunma yapmış olacaksınız.
  • Charles Daly otomatik,
  • Cesa otomatik, Mertmak Mx5 otomatik
  • Akkar Karatay Pompalı, Hatsan Pompalı
Düzce  1985

Çevrimdışı Ahmet KAYNUP

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
1. Ben askerim evet ama ne poligonda nede başka bir yerde tek bir atış yapmadım yapmıyorumda. Bizde silah yok kalem var isterseniz size kutu kutu mermi yerine kalem getireyim. Araştırmak isterseniz tabiki araştırın sizin deyiminizle bende bir gariban avcıyım.
2. Yarışma afişlerini bakın oraya ekledim. Reklamlarınızda Asker polis katılamaz diye birşey varmı? YOK   /// Reklamlarınızda il dışından gelen katılamaz diye bir madde varmı? YOK  /// Reklamlarınızda dernek üyesi haricine ödülü verimez diye bir madde varmı? YOK  /// Reklamarınızda başka dernekten atış yapıp tüfek kazananlar tüfek alamaz diye bir madde varmı? YOOOKK 

Eeee neyin kafası arkadaşım bu bir organizasyon yapacaksan kuralları önceden bellidir. Atış esnasında veya şenlik alanına gidince durup durup kural çıkaramazsınız. Yazarsınız reklamınızın altına kuralları işine gelen gelir, işine gelmeyen gelmez. Sizde biliyorsunuz ki bu kuralları yazacak olsanız oraya adam veya para toplayamazsınız. Ankara haricinde ben hiçbir yerde bu tip olayları görmedim.
1979 ankara

Çevrimdışı Ümit TAŞER

• Müdavim Üyemiz
AHMET KAYNUP
« Yanıtla #36 : 29 Temmuz 2015, 23:16:37 »
http://avlakforum.com/forum/kisisel-sikayetler-tartismalar-bolumu/kecioren-avcilar-kulubu'nun-yaptigi-yarisma-ve-haksizlik-usulsuzluk/msg1287487/#msg1287487
konuyu kilitleyip durmada delikanlı ol cevap hakkı tanı, tek başına karşında savunma yokken attığın gibi olmaz bu işler..
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2015, 23:19:18 Gönderen: Ümit TAŞER »

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
Ynt: AHMET KAYNUP
« Yanıtla #37 : 29 Temmuz 2015, 23:21:43 »
Ahmet bey bu durumdada Ümit bey haklı..Ümit bey dernek olarak bir orta yol bulunmazmı
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK

Çevrimdışı Ümit TAŞER

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #38 : 29 Temmuz 2015, 23:25:07 »
Ahmet öztürk bey orta yolu buluruz bulmasınada  arkadaş başkalarının goygoyuyla iş yapıyo kendisi kötü oluyo onu ortaya atanlar sütten çıkmış akkaşık. Kaynup bey Her ilde atışlara katılıp tüfek ödüllerini alan sonrada yarı fiyatına satan bir şahıs bakmayın ben garibanım kalem tutuyorum falan dediğine..

The following users thanked this post: Ahmet ÖZTÜRK

Çevrimdışı Ahmet KAYNUP

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
bu linkte kazandığını açık açık yazmışsın zaten halen millete kendini haklı göstermeye çalışıyosun.. Bide mesajlarına baktım bu forumdaki hepsi bi şikayet bi karalama bi prim yapmaya çalışmalar, arkadaş her kötüde bir senmi iyisin?

Arkadaşım sen neyin peşindesin anlamadım. Mesajlarıma baktıysan haksızlık karşısında dayanamayıp hakkımı savunduğumu görmüşsündür. Ben haksız olduğum konu hakkında şikayet veya konu açmam. O konulardaki problemlerrimi uğraşarak ve haklılığımı ispatlayarak hallettim özür dilettim. Ve hatta herkese bu yönde örnek olup tüfeklerinin sorunlarını görmelerini sağladım. İade etmelerini sağladım. Haksa hak ben hakkımı arar kim olursa olsun uğraşırım arkadaş. Videolar yeterli değilse başkanla ve diğer arkadaşlarla olan konuşmalarımızın olduğu videolarıda koyayım. Ancak o kadar ileri gidip onlarıda afişe etmek istemiyorum zira hiç hoş videolar değiller.
1979 ankara

Çevrimdışı Ümit TAŞER

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #40 : 30 Temmuz 2015, 00:09:57 »
Sen zaten kendi başına konuşup konuyu kilitlediğin için senin ne olduğunu herkes gördü, gerek yok hak savunmana falan...

Çevrimdışı Selim ARSLANOĞLU

• *
  • Ancak durgun su, yıldızları yansıtır.
« Yanıtla #41 : 30 Temmuz 2015, 00:14:27 »
ben diğer açılan ve kitlenen kısımdaki yazılanlarıda okudum siz haklı olduğunuz halde haksız duruma düşmüşsünüz bende bi tür yarışmalara askeri personel ve polis teşkilatımızın üyelerinin yarışma sıralamasında yarışmasına karşıyım ancak kendi dallarında yarışmaları dahilinde olabilir LAKİN görünen örneklerde sizin herhangi bir uyarı yapmadığınız ve kimlerin katılıp katılamayacağı hakkında yeterli bilgi vermediğiniz anlaşılıyor o yüzden yarışma sonucunda kural beyan etmek etik olmaz kişinin yarışmalardan tüfek kazanıp yarı fiyatına satması ise kimseyi ırgalamaz kendi keyfidir
Yürüyen bir aptal, oturan iki akıllıdan daha çok yol alır.

1980-Elazığ

Çevrimdışı Ümit TAŞER

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #42 : 30 Temmuz 2015, 00:21:10 »
Selim bey biz asker polis katılmasın gibi bişey söylemedik söylemeyiz, ancak arkadaş ne kadar inkar ederse etsin progfesyonel bir atıcıdır, gittiği her yarışmadan ödül almıştır, ben satmasına da karşı de ğilim ama ne olduğunu görün istedim. 1000den fazla üyesi olan, sürekli çalışan ayhafın ve iç anadolu federasyonunun yönetim kurullarında bulunan 2 üniversite bitirmiş, aklı başında bir adamı karalamaktan başka bişey değildir bu yapılan. o kişiye video çek herşeyi kayıt altına al herkese rezil edelim diyenide biliyorum ama elimde delil olmadığı için açıklayamıyorum. ayrıca kurallar en son değil atış alanına giderken kurallar kocaman bir panoya asıldı. atış kurallarınr açtığım başka bir konuda gösterdim kurallardan birisinde son 3 senede hediye kazanmamış olmak şartı var..
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=988269471204067&set=a.988269061204108.1073742332.100000630696087&type=1&theater
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2015, 00:26:09 Gönderen: Ümit TAŞER »

• *
« Yanıtla #43 : 30 Temmuz 2015, 00:28:13 »
sizin dernekten son 3 yıl içinde kazandığı bir tüfek varmıydı çünkü farklı illerde kazandığı olabilir

1980-Elazığ

Çevrimdışı Ümit TAŞER

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #44 : 30 Temmuz 2015, 00:30:53 »
Selim bey orda bizimkilerin imla hatası olmuş ne yazıkki. bizim dernek yanlış değilsem 3 veya 4 yıldır kendi başına organizasyon yapmıyordu ve herkesin bunu bileceğini düşünerek bir cümle kurulmuş ancak o kuraldaki  kasıt herhangi bir yarışma.

• *
« Yanıtla #45 : 30 Temmuz 2015, 00:39:54 »
abi işte o yüzden biraz sıkıntı var bu olayda, keşke hiç buralara gelmeseydi olay çünkü hem şehrin itibarı hem yarışmadaki kazanılan hakkın neticesi hem dernek saygınlığı hemde yarışmacı söylevleri bu olaydaki tüm hatalar bize geliyor bizim insanımıza geliyor bizim derneğimize geliyor ve diğer yarışmacıların üzerinde kalıyor keşke hiç bu mercilere taşınmadan bir orta yol bulunabilseydi

1980-Elazığ

Çevrimdışı Ümit TAŞER

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #46 : 30 Temmuz 2015, 00:44:32 »
Bu mercilere taşınmak zorundaydı çünkü ahmet beyi bu konuya yönlendirenler bunu istediler. adam herşeyi video ile kayıt altına almış bide beni kendi konusu altında tehdit ediyo her konuşmayı yayınlarım diye. oraya bu tip bir olay çıkacağını veya çıkartacağını bilmeyen birisi arkadaşının eline kamerayı veripde herşeyi çek dermi?

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
Arkadaşlar konunun benzeri açılmış konuları birleştirdik lütfen bu konu dışında benzer başka konu açmayın, ;KONU KİLİTLİDİR
Ahmet Kaynup bey isterse konuya bir cevap hakkı vardır. ( gerçi kendisi cevabını da yazmış konunun uzaması gereksiz, her şey yazılmış durumda.

AHMET KAYNUP BEYİN ÜMİT BEYİN YAZILARINA CEVABIDIR, BUNDAN SONRA SADECE DERNEK LUZUM GÖRÜRSE DERNEĞİN MESAJI KONUYA EKLENECEKTİR BAŞKA MESAJ EKLENTİSİ V.S YAPILMAYACAKTIR.

Merhabalar ümit bey. Dernekte yetkiniz, sıfatınız nedir bilmiyorum ama böyle konuşabildiğinize göre yetkili birisiniz. Şimdi ben profosyonel bir atıcı değilim ömrümde trap atışını 2. defa yapıyorum. Ben askerim evet ama topla tüfekle işim olmaz. Çalıştığım birim belli ve 15 yıldır masabaşında görev yaparım. Ben sadece iyi bir atıcı ve iyi bir avcıyım kendime göre. Demişsiniz ki bu adam ortalık karıştırıyor ve kamera ile gelmiş. Benim kamerasız yaptığım hiçbir atışım yoktur. Her attığım fişeği av da dahil kameraya çeker yayınlarım. Arkadaşım ödül alacağım diye çekmeye başladı ancak bilmeden tüm rezaleti çekti. İkincisi profosyonel atıcı diye büyük konuşmuşsunuz bunu (profosyenel atıcı görülecek kadar iyi olmak ta ayırca hoşuma gitt:) sağolun) varsa ispatınız görelim. Demişsiniz ki birileri bu adamı oraya karışıklık çıkarmak için gönderdi arkasında başkaları var. Varsa ispatınız gösterin boşu boşuna gereksiz iftiralar atmayın. Bu güne kadar kimsenin lafıyla hareket etmedim ve hiçbir dernek veya kuruluşla alakam yok. Belki farkında değilsiniz ama  Sırf bu yaptığınız ve ispatlayamayacağınız hitamlar için başınız derde girebilir uyarmakta fayda görüyorum.

Olayın neresinden bakılırsa bakılsın dernek hatalı ve sırf reklamlarının altına kuralları yazmadı diye sıkıntı çekiyor iki üniversite okumuş dernek başkanınız. Konuya birisi kurallar yapıştırmış aklınca:) Benim sorunum o değil ki sorun önce lisanlısın demleri, sonra askersin demeleri, sonra il dışından geldin demeleri, en son kulüp üyesi değilsin demeleri. Yani bahane üstüne bahane. Videolarla tehtid etmiyorum ben. Kötü niyetli olsam diğer videolarıda koyar rezaletin daniskasını çıkartırım. Ama yaşını başını almış okumuş öğretmen abimize ayıp olsun istemiyorum.

Şimdi gelelim çözüm olayına. Başkanımız dedi ki buraya gelsin lisansını çıkartayım ve lisanslı atıcı yapayım. Lisansımı çıkarmayı ben biliyorum zaten ve maliyetinin olmadığınıda. Onu geçin bir defa. Bu olayın çözümü belli beni çağırırsınız özrünüzü dilersiniz, plaketimi verirsiniz, hediyemi verirsiniz çözülür. Ancak bu olaydan da çıkarılması gereken dersi çıkarmanız önemlidir tabiki. Bu konu üzerine Andırın ve safranboludaki dernekler telefonla ulaşarak buraya gelin bizde öyle bir şart kural vede belirsizlik yok diye davette bulundular. Koskoca Ankaranın büyük bir derneğine yakışmıyor bu olay.

Forumdaki diğer konularıma bakmışsınız evet şikayet ederim ben. Huğlu firması ilede çok mücadele ettim ve en son karşılığını aldım. Samsung, Genpa dolandırıcılık yapan birkaç kişi ilede uğraştım ve hepsininde gereği yapıldı. Yani ortalıkta bir haksızlık varsa ben dayanamıyorum ve çözülene kadar peşini bırakmıyorum.

Ben bugün nöbetteyim ve yarın gerekli yerlere gerekli şikayetleri yapacağım ve muhtemel derneğiniz denetlenecek ve hatta Dernekler dairesi başkanlığına kadar gidecek olay büyüyecek. Daha fazla üzülmemek yıpranmamak istemiyorsak hatanızı bir an önce görüp orta yol dediğiniz yolu bulalım sayfalarda kalıp kapansın silinsin bu olay. SAYGILARIMLA....

ÜMİT beyin dernek adına mesajı;
Ahmet bey merhaba. Dernekte evet yetkiliyim kisisel sebeplerden dolayi o gun atista bulunamadim. Hatalarimiz var evet yok degil. Baskanimla bu konuyu gorustum su an pullaein satisina baslamdigindan dolayi yogun oldugunu onumuzdeki hafta hatamizi telafi etmek acisindan biseyler dusundugunu soyledi. Eger telefon numaranizi bana iletirseniz sizinle bu konuyla alakali irtibata gecerim.
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2015, 00:34:30 Gönderen: Tuncay KANDEMiR »
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara