Gönderen Konu: Sarsılmaz Hayallerimi Sarstı  (Okunma sayısı 9263 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmail BİLİR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Sarsılmaz Hayallerimi Sarstı
« Yanıtla #25 : 10 Ocak 2016, 23:46:55 »
O zaman en iyi namlulara sahip tüfeklerden Merkel veya B25 Browninglerde paslanır herhalde.Ne alaka iyi namlu pas yapar.Şehir efsanesi...
Paslanmanın,namluya atılan boya ile veya tüfeğin yaşı ve bakımı ile alakalı olması daha mantıklı

kadir abi merhaba :) bahsetmiş olduğunuz tüfekler demiblok yani ekstra üst sınıf  yani herşeyiyle sıradışı  bnm paslanırdan kastım aslında şu türkiyede dövme namlu av tüfeği yapan üretici tek firma sarsılmaz diye biliyorum bu dövme namlunun mat boyalı namlularda pas olayına çevremde defalarca şahit  oldum  ve çevremde çok duydum ama kendim tecrübe etmedim bnm aklıma yattığı için mantıkla karşılıyorum kaldıki bu mantıkla bakarsak holland&holland yada james purdey and sons  da nanlususun pas yapmasını bekleyemeyiz çünkü tüm işçiliği herşeyiyle ekstra rsatgele iyi akşamlar :)
  • Huğlu 202 B
  • Huğlu 201 A
1987 balıkesir

Çevrimdışı İdris MOĞOL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 11 Ocak 2016, 09:21:41 »
herkes bir markayı yada modeli kötülemek konusunda biraz aceleci davranıyor.halbuki kabahat tamamen bizde yani kullanıcıda aynı durumu bende yaşadım 20 yıllık tüfek nemli unuttuğum kılıfta 3 gün durdu ve hemen paslandı. herkes yerden yere vuruyor aman teneke çöp kutusu falan bunlar çok yanlış şeyler. tüfeğin canı yağdır bakımdır. bence
  • ARMSAN PHENOMA aura 20 ga
  • SARSILMAZ SÜPER VURUCU 0/U
  • GARANTİE CESKA TEK KIRMA
1986 KAYSERİ   / ADANA

Çevrimdışı Atıf BAŞARAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 11 Ocak 2016, 09:59:33 »
Abi fabrikadan cikan her tufek ayni olmuyor sen direk fabrikaya gonder tufegi emin ol kisa zamanda senin proplemini cozerler. Bu arada abi bizim arkadasin dag evine ava falan cikdimizdq bir gece kalalim evde tufekler sabaha kadar karincalaniyor evdeki rutubet tufekleri mahvediyor ama silince birsey kalmiyor:)
Padisahda olsan Er kisi niyetine...