KARA AVCILIĞI:---TÜRÜNE GÖRE AVLAR VE AVCILARI--- > ÖRDEK, KAZ AVI VE AVCILARI

DAHA ÖNCE BAŞINIZA BÖYLE BİR OLAY GELDİ Mİ?

<< < (2/4) > >>

Fehmi TAŞKIN:
Yıllar evvel ipsala da vurduğum bir yeşil ,doğrudan kalın buzun üstüne çakılmış , yere vurur vurmaz havalanıp kaçıp gitmişti  :D
Böyle olaylar bu işin tuzu biberi.  Vurduğunuz her hayvanı hatırlamazsınız belki ama bu durumu hiç unutmayacaksınız.

Özhan ARIKAN:
Arkadaşlar merhaba,geçen sene ipsala da bu yeşil babaya 34 gr 5 no   3 şok  huğlu otm.ile  en fazla 25mt  atış yaptım tabir caizse paket düştü suya 5 dakka sonra baktım ördek tam gaz gidiyor hemen suya peşinden 15 dakka sonra falan bir kaçdalma girişimi yaptı ama sononda teslim oldu .Bu arada suda ikinci atışı yapmadım çünkü çok temiz ve net vuruşta bu ördek neden ölmemişti av sonu yapılan otopsi bu şekilde.

Cihat KESKİN:
Soğuk havalarda şoklama yeterli gelmiyor ve can alıcı nokta değilse kalkması normal benim başıma da birkaç kez  geldi özellikle soğuk havalarda heleki akşam çağmalarında saçma yiyip giden çulluklar ama bir şok aşağı düşürdüğümde sorun ortadan kalkıyordu

Çağrı ECE:
Benim arkadaş vurduğu üveyiği kesmek için kuşu yere koyup cebinden bıçağı alırken üveyik uçup gitmişti :D

Suat ÇALIŞKAN:

--- Alıntı yapılan: Çağrı ECE - 31 Ocak 2021, 00:18:58 ---Benim arkadaş vurduğu üveyiği kesmek için kuşu yere koyup cebinden bıçağı alırken üveyik uçup gitmişti :D

--- Alıntı sonu ---
🤭🤭

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git