Gönderen Konu: Ata Müşteri Memnuniyeti Hk.  (Okunma sayısı 1403 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muzaffer KOÇ

• AvlakForum Üye
  • *
Ata Müşteri Memnuniyeti Hk.
« : 28 Ağustos 2013, 13:49:26 »
Bir abimin tavsiyesi üzerine Ata Neo 12 siparişi vermiştim. Yaşadıklarım sonrasında bu kararımda ne kadar isabetli bir davranış yaptığıma karar verdim.

61 slug ve 71 namlu seçeneği ile almıştım tüfeği.

Tüfeğimi 2011 senesinden bu güne sorunsuz kullandım. (Halende kullanıyorum.)

Geçen sene av sezonunun kapanışında küfek kılıfının fermuarını tam kapamamamdan ötürü tüfek düştü çizildi. İstanbul av silah fuarında sorunu anlatmam üzerine Devrim bey hemen göndermemi ve ilgileneceklerini söylediler.

Gönderdim gereken yapıldı. Ellerine sağlık...

Ayrıca forumlarda yazılan çizilen ve hep söylenen bir konuya değinmek istiyorum. Tüfekle 24 gram dahil bütün fişekleri sorunsuz attım en ufak takılma veya başka bir sorun meydana gelmedi.

Bu tüfeğimin üzerinde numaralı ceviz var diye ördek avına götürmeyi çok istemiyordum.

Bu memnuniyetimi desteklemek adına ördek avında kullanmak için sentetik Ata Neo siparişi verdim.

Bu tüfeği 66 ve 76 namlu seçeneği ile aldım. Tüfekte istediğim bir kaç özel istek vardı bunlarıda sorunsuz bir şekilde yapıp teslim ettiler.

2011 senesinde başlayan tanışmamız yaşanan memuniyet ve iyi niyet karşısında  iki otomatik ve bir süper poze ile hızla devam etmekte.

Gösterdikleri ilgi alaka için Ata silah'tan İrfan Aydın'a ve Devrim Deveci'ye çok teşekkür ederim.

Selamlar.

Muzaffer KOÇ / İstanbul / 1973 - S.AD Üyesi
Ata Neo 12 Combo 61-71 Namlu 5 No Ceviz Kundak
Ata Süper Poze  Combo 61-66 Namlu  3 No  Ceviz Kundak
Ata Neo Sentetik Combo 66-76 Namlu
Akkar Karatay 47 Namlu Pompalı