Gönderen Konu: ATA ARMS NEO 12  (Okunma sayısı 4522 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hüseyin DAŞKIRAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
ATA ARMS NEO 12
« : 13 Ekim 2014, 17:14:54 »
MRB AVCI DOSTLAR ATA AMRS NEO 12 KULLANANLARDAN BİLGİ ALMAK İSTİYORUM
1984-Manisa/Salihli

alperen Tigin

• Ziyaretçi
Ynt: ATA ARMS NEO 12
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2014, 18:27:52 »
hüseyin bey ata neo 12 izlenimlerde benim bir takım yazdıklarım var onları okuyun galiba sayfa 5

Çevrimdışı Elver ENGİN

• *
  • Amaç spor
« Yanıtla #2 : 15 Ekim 2014, 21:14:31 »
yıldız çiftemi satarken gelen takas tekliflkerine bakarak bu tüfekten öyle soğudumki anlatamam
Kinetik olarak hatsan bakacagım dynova çıktı fiyatı makul ama acelem yok dynamic ve rv12 yi bekliyecegim
Yunanistan sitelerinde rv 12 hakkında yazılanlar tatmin edici ( Yunanca bilmiyorum google çeviri)
  • YILDIZ SPZ-ME
  • ÖZKANLAR FX17
1976 İZMİR KARŞIYAKA ÖRNEK AVCILAR DERNEĞİ

Çevrimiçi B.Ulaş EREN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2014, 09:40:22 »
MRB AVCI DOSTLAR ATA AMRS NEO 12 KULLANANLARDAN BİLGİ ALMAK İSTİYORUM
ben de ata neo yu yenı aldım ve gayet memnunum bence yerlı yapım sılahlarda bası ceken bı tüfek cunku ben dıkkat ettım çevremde herkes ata neo kullanıyor bıde bazı soylenımler donuyor ıste tüfek yaralı dusuruyor ıste fısek sıkıştırdı falan fılan hurafeye kanma bence kalıtelı fısek kullandın mı hıc bı sıkıntıısnı gormedım ben açıkçası gonul rahatlıyla alınabilecek bı sılah ben kanaatimce sıddetle tavsıye ederım al kullan evladıyelık bı sılah huseyın kardesım karar dusunce senın
  • D.K MAYA
ULAŞ EREN
Antalya / konyaaltı

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 16 Ekim 2014, 10:42:52 »
Ata neo yeni bir model olmadigi icin ilk yillarda cok konusu acildi ve baya yorum oldu şuan soruldugunda pek yazilan olmuyo eski konulardan takip ediniz daha faydali bikgilere ulaşabilirsiniz. Yinede kisaca bende bi katkida bulunayim size bence cok guzel bir silah 3050 gr ortalamali hafif bir silah icin cok iyi bir fisek secmesi var ve etkili vurusa sahip. Ben daha once kullandim  ikinciye bidaha aldim kolay silah begenmem ikinciye yeniden alinacak kadar memnun edici bi silah. Av bayiligi yaparken epey bi ata neo sattim inanin hic arizadan geri gelen olmadi.
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Emre GÖK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 20 Ekim 2014, 13:14:57 »
Abi ben 2 ay önce aldım neo12 su ana kadar hiç bi sıkıntım  olmadı
cCc

Çevrimdışı Hüseyin DAŞKIRAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 29 Ekim 2014, 11:12:25 »
TÜM ARKADAŞLARIN GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ARTIK BENDE BİR ATA NEO 12 71 NAMLU KULLANICISIYIM HAFTA SONU DENEME ATIŞLARI YAPTIM HİÇ PROBLEM YAŞAMADIM ARKADAŞIMADA 66 NAMLUSUN ALDIK ŞUAN İÇİN ÇOK MEMNUNUZ
1984-Manisa/Salihli