Gönderen Konu: 23 OCAK 2011 KIF CAC TR ELZO VOM ÖDEMİŞ SERHAT BOZOĞLAN İZMİR  (Okunma sayısı 4836 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emre ÜRE

• *
MERHABA DEĞERLİ ARKADAŞLARIM SİZLERE DEĞERLİ ABİM VE BAŞKANIMIZ SAYIN İBRAHİM ERKOÇTAN HATIRA BİNAYEN VE BENİ KIRMAYIP BANA YAPTIĞI BÜYÜK JESTLE  ELZO VOM ÖDEMİŞ İSİMLİ KURZHAAR KÖPEĞİNİN YENİ SAHİBİ  YAPTIĞI İÇİN ONA HUZURLARINIZDA TŞK Ü BİR BORÇ BİLİRİM.ELZO YA SAHİP OLUP.TA KIF CAC TR IRK GÜZELLİK YARIŞMASINA KATILMAMAK TA ELDE DEĞİLDİ ÇÜNKÜ GERÇEKTEN IRKININ BÜTÜN ÖZELLİKLERİNE SAHİP OLAN BİR KANDI ELZO VE BUNUDA YARIŞMADA ÇOK DEĞERLİ ABİM SAYIN EMRAH YILMAZIN TECRÜBESİ VE YETENEĞİNLE BÜTÜNLEŞTİRMESİ SONUCUNDA ORTAYA MÜKEMMEL DERECELER ÇIKTI .HUZURLARINIZDA SEVGİLİ ABİM EMRAH YILMAZA DA BANA VERDİĞİ DESTEKLERİNDEN DOLAYI SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM  .ELZO VOM ÖDEMİŞ İN 23 OCAK 2011 YARIŞMASINDAKİ DERECELER LE UMARIM TÜRKİYEDE Kİ İYİ KANLAR ARASINA GİRMESİNİ ÜMİT EDERİM .ÖNÜMÜZDE UZUN BİR YOL VAR TEMENNİM ÜRETİM İZNİ SINAVLARINA KADAR DURMADAN BIKMADAN VE USANMADAN ÇALIŞMAK VE ÜRETİM İZNİ SINAVLARINI BAŞARIYLA BİTİRİP ELZO VOM ÖDEMİŞ İ TÜRKİYEDEKİ KURZHAAR AİLESİNİN DİĞER FERTLERİ GİBİ HAK ETTİĞİ YERE GETİRE BİLMEK DİLEĞİYLE HERKESE SAYGILARIMI SUNARIM SERHAT BOZOĞLAN  
                      ELZO VOM ÖDEMİŞ  İN  ALDIĞI DERECELER              CAC. BOB. BOG. BİS.

IMG]http://i51.tinypic.com/14t7vrl.jpg[/IMG] IMG]http://i56.tinypic.com/2wmf68z.jpg[/IMG]                                                                  
Emre ÜRE
1973 İZMİR
0 532 485 00 08

Çevrimdışı Levent ÖZ

• *
  • BİR LİRALIK TÜFEK ON LİRALIK KÖPEK
Emre bey, ELZO' yu yarışma öncesi gördüğümde bile çok beğendim, çok güzel bir kurzhaar. Irkının tüm özelliklerini eksiksiz taşıyor. ELZO güzel olduğu gibi emin ellerde hazırlandığı belli. Genç yaşına rahmen bu kadar (CAC-BOB-BOG-BİS)  ünvan alması kalitesini gösteriyor. Tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Levent ÖZ. 05324144713
1971 Altınoluk-Balıkesir

Çevrimdışı Emre ÜRE

• *
levent bey yorumlarınız için çok tşk ederim saygılar.
Emre ÜRE
1973 İZMİR
0 532 485 00 08

Çevrimdışı Mutlu SEZYER

• Müdavim Üyemiz
    • http://site.mynet.com/vizsla/vizslaturk/
Tebrik ederim,artık kaliteyi uzaklarda aramaya gerek kalmaması sevindirici.
Mutlu SEZYER1977 Söke AYDIN 05433406518    

Çevrimdışı Türker ÜÇOK

• *
Hayırlı olsun

Çevrimdışı Mustafa ERTAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCI AVINI ALIR...
hayırlı olsun
MUSTAFA ERTAN

Çevrimdışı Arif KAŞLIOĞLU

• *
  • (0532 452 78 44) 0Rh+ ORTAKENT/BODRUM
Hayırlı olsun...

BİR LAFA BAKARIM LAF MI DİYE,BİRDE SÖYLEYENE BAKARIM "ADAM MI DİYE"

Çevrimdışı Emin VURAL

• Onursal Üyemiz
Tebrik ederim
  • Le Fusil Darne Saint-Etienne V 19 Paris France

Hasan Tokgöz

• Ziyaretçi
alan satan hayrını görsün alana rast gele...