Gönderen Konu: DRAHTHAAR ADOFF ve BILDIRCIN FERMALARI 17-18 Eylül 2011  (Okunma sayısı 23374 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fatih YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Beypazarı/ANKARA 1979 0533 394 71 93
Ynt: DRAHTHAAR ADOFF ve BILDIRCIN FERMALARI 17-18 Eylül 2011
« Yanıtla #25 : 20 Eylül 2011, 13:46:56 »
MAŞALLAH Emrah estetik fermalarıyla güzel bir drahthaar.adofla birlikte nice doyumsuz avlar dilerim. (geldiğinde haber verde bir hafta sonu beraber gidelim ;) )
Fatih YILMAZ 1979
BEYPAZARI- ANKARA 0533 394 71 93

Çevrimdışı İlyas AYDINALP

• *
« Yanıtla #26 : 20 Eylül 2011, 16:30:14 »
maşallah güzel görüntüler..
İlyas AYDINALP
BATMAN / HASANKEYF

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
« Yanıtla #27 : 20 Eylül 2011, 18:52:43 »
Maşallah Emrah kaldığın yerden devam ediyorsun,
Rita yı fizik olarak çok beğeniyordum :(
Adoff da gönlünce olmuş dostluğunuz uzun olsun inşallah ...

Tuncay hocam kaldığım yerden devam etmiyorum maalesef, sıfırdan başladım tekrar. Rita'nın bendeki yeri çok ayrı ve benimle birlikte mezara kadar gidecek. Adoff'da bu güzide kanları damarlarında taşıdığı için beni hiç üzmedi. İnşallah bu sefer uzun olacak Tuncay hocam..

Faruk bey teşekkürler.

Maaşallah Emrah abi inşallah annesini aratmaz . Avınız daim olsun rast gele ...

İnşallah kardeşim, tüm temennimiz o yönde. İlk sezonunda bu kadar iyi olması bile benim için yeterli.

atma şu fotoları emrahım.....

bir de drathaarcılığı sardırma bana.....:)

rastgele emrah...

Serkanım sende drahthaar konusunda ciddi bir potansiyel ve ilgi görüyorum. ;D

Demedi deme, sen yakında alırsın bir drahthaar. :)

Rastgele..

Estetik fermalarıyla güzel bir drahthaar; avınız ve muhabbetiniz daim olsun..!

Ertan abi teşekkür ederim.

Güzel görüntüler..Açıkça genç bi avcı olarak belirtmek isterim; DD ve pointer tarışması felan oluyor..Ben pointer meraklısıyım..Fakat drahtar denilince 3 kişi aklıma geliyor biri siz..Diğeri 2side Turgay bey ve Emin bey..Çünkü güzel video ve foto paylaşımlarınızı gördüm.Özellikle turgay beyin ve sizin videolar Emin beyin köpeklerininde fotoları.Yani yanlış anlaşılmasın 3 kişiyide  tanımıyorum ama lafla peynir-ekmek gemisi yürütmeyenlerdensiniz tebrikler ve selamlar..

Serhat kardeşim yorumların için teşekkür ederim. En az bizler kadar bu ırka gönül vermiş bir çok arkadaşımız var. Özellikle Rıdvan kardeşimin adını bu konuda zikretmek isterim. Ülkemize çok güzel kanlar kazandırdı ve kazandırmaya da devam ediyor. Nasip olurda bir kameraman bulursam video paylaşımlarına devam edeceğim.

güzel kareler maşallah..

Rahim abi teşekkür ederim.

Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
« Yanıtla #28 : 20 Eylül 2011, 18:55:29 »
MAŞALLAH MAŞALLAH... nice bol fermalı avlara...

Alim bey teşekkür ederim ilginize.

MAŞALLAH Emrah estetik fermalarıyla güzel bir drahthaar.adofla birlikte nice doyumsuz avlar dilerim. (geldiğinde haber verde bir hafta sonu beraber gidelim ;) )

Fatihim teşekkür ederim iyi dileklerin için. Genellikle haftasonları gelmeye çalışıyorum. Haber veririm gidelim beraber, inan Cumartesi akşam avına yalnız başıma gittim. :)

maşallah güzel görüntüler..

Hsankeyf'in görüntüsü kadar güzel olmasa da bizi mutlu ediyor. :)

Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Ramazan BUNARCIOĞLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #29 : 20 Eylül 2011, 19:03:36 »
Vayyy kardeşime bak bee onlar nasıl fermalar bölee Adof gerçekden annesi aratmayacak sanırım evet geliyon gidiyon her hafta sonu hiç haberimiz olmuyor  burdan takip ediyoz seni olmuyoo bak bölee güya bayramda gidecekdik :) yoksa kurban bayramını mı kast etmişdin :)

Çevrimdışı Kenan TEKİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #30 : 20 Eylül 2011, 19:05:01 »
Emrah abi sitilli fermalar yakalamıssın ama bu sefer prodiksiyon ekibi zayıf kalmış yoksa sen ava atışlı aportlu video izletirdin bize . fotograflarda böyle sitilli fermaları varsa videoları merakla bekliyoruz.
ömrü uzun ferması bol olsun
Kenan TEKİN
1985 KONYA\EREĞLİ
NEVŞEHİR

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
« Yanıtla #31 : 21 Eylül 2011, 18:59:58 »
Vayyy kardeşime bak bee onlar nasıl fermalar bölee Adof gerçekden annesi aratmayacak sanırım evet geliyon gidiyon her hafta sonu hiç haberimiz olmuyor  burdan takip ediyoz seni olmuyoo bak bölee güya bayramda gidecekdik :) yoksa kurban bayramını mı kast etmişdin :)

Ben size hep diyorum ama tutturmuşsunuz bir pointer gidiyorsunuz.. ;D Geldiğimde arıyacağım, gelmeyinde ben sizi tefe koyup çalmıyormuyum bakalım... :)

Emrah abi sitilli fermalar yakalamıssın ama bu sefer prodiksiyon ekibi zayıf kalmış yoksa sen ava atışlı aportlu video izletirdin bize . fotograflarda böyle sitilli fermaları varsa videoları merakla bekliyoruz.
ömrü uzun ferması bol olsun

Kardeşim kamera ekibi zayıf bu sene. Mecburen kendim çekiyorum fotoğrafları da. Yakında birilerini bulursam güzel videolar atmaya başlarım.. :)
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Hasan CAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #32 : 21 Eylül 2011, 19:12:26 »
MAŞALLAH  DİYELİM BENİM NAZARIM DEYMEZ AMA OLSUN YİNEDE EMRAH BEY ÖNÜNDE NİCE AVLAR YAPARSINIZ İNŞALLAH

Hasan CAN
1962 ANKARA

Çevrimdışı Ahmet ÇETİN

• Müdavim Üyemiz
  • DÜNYA AHİRETİN KAZANILDIĞI İMTİHAN YERİDİR.
« Yanıtla #33 : 21 Eylül 2011, 19:42:03 »
MAşallah Emrah kaldığın yerden devam ediyorsun,
Rita yı fizik olarak çok beğeniyordum :(
Adoff da gönlünce olmuş dostluğunuz uzun olsun inşallah ...
rastgele
Ahmet ÇETİN
1967 terme-samsun

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
« Yanıtla #34 : 21 Eylül 2011, 22:52:26 »
MAŞALLAH  DİYELİM BENİM NAZARIM DEYMEZ AMA OLSUN YİNEDE EMRAH BEY ÖNÜNDE NİCE AVLAR YAPARSINIZ İNŞALLAH

Hasan abim iyi dileklerin için teşekkür ederim.

rastgele

Ahmet abi teşekkürler.
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Ümit ÇAKIROĞLU

• *
« Yanıtla #35 : 22 Eylül 2011, 11:24:10 »
hey maşallah emrah abi cok güzel kareler avınız daim ve kanlı olsun.
    Ümit Çakıroğlu 1985 Beypazarı / Ankara 05373760550

Çevrimdışı Bülent PEKPAK

• *
« Yanıtla #36 : 22 Eylül 2011, 11:49:48 »
 USTA BUNLAR NASIL Bİ CANLI ANLAMIYORUM.Ben  pointer besliyen biriyim vede köpeğimi çok seviyorum ama şu Traktörlerin avını gördükce deli oluyorum .Benim köpeği öldürsen , kessen o dikenin içine girmez.Ben girerim dikene fermayı ben verir o da dışarıdan benim fermalara Patrone durur :D :D.Apartan da Taras da köpek bakdığım için Traktör besleyemiyorum.Gün olurda bahçeli evim olursa bu ırkı mutlaka deneyeceğim.Emrah bey harika paylaşım.
Bülent PEKPAK
1978 KÜTAHYA

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
« Yanıtla #37 : 22 Eylül 2011, 19:08:59 »
hey maşallah emrah abi cok güzel kareler avınız daim ve kanlı olsun.

Ümit kardeşim teşekkür ederim. Beraberde gideriz inşallah.

USTA BUNLAR NASIL Bİ CANLI ANLAMIYORUM.Ben  pointer besliyen biriyim vede köpeğimi çok seviyorum ama şu Traktörlerin avını gördükce deli oluyorum .Benim köpeği öldürsen , kessen o dikenin içine girmez.Ben girerim dikene fermayı ben verir o da dışarıdan benim fermalara Patrone durur :D :D.Apartan da Taras da köpek bakdığım için Traktör besleyemiyorum.Gün olurda bahçeli evim olursa bu ırkı mutlaka deneyeceğim.Emrah bey harika paylaşım.

Bülnet bey güzel yorumlarınız iiçin teşekkür ederim. İlk olarak sizi uyarayım drahthaara bir defa bulaşınca başka köpek bakmak içinizden bir daha gelmez. Ayrıca pointeri beslediğiniz balkon yada terasta drahthaarı da rahatlıkla besleyebilirsiniz. :)
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Aykut AYVAZ

• *
« Yanıtla #38 : 27 Eylül 2011, 15:57:43 »
MAŞALLH emrah abi bunların hepsinin MAŞALLAH ı var elimiz deyipte yükleyemedik foto yakında yükleriz ALLAH bunun acısını göstermesin avın bol olsun rastgele
Aykut AYVAZ
1986 ankara polatli

Çevrimdışı Rüştü PEHLİVAN

• *
« Yanıtla #39 : 28 Eylül 2011, 16:18:51 »
maaşallah allahım kazasız belasız bol avlar yapmanızı nasip etsin güzel bir dd niz var göze cok hoş geliyor
Rüştü PEHLİVAN
1987-Antalya

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
« Yanıtla #40 : 28 Eylül 2011, 22:43:24 »
MAŞALLH emrah abi bunların hepsinin MAŞALLAH ı var elimiz deyipte yükleyemedik foto yakında yükleriz ALLAH bunun acısını göstermesin avın bol olsun rastgele

Aykut kardeşim yorumların için teşekkür ederim. Artık eliniz biraz deysin de şu yavrular neler yapıyor biraz görelim. :)

maaşallah allahım kazasız belasız bol avlar yapmanızı nasip etsin güzel bir dd niz var göze cok hoş geliyor

Rüştü kardeşim teşekkür ederim. Allah daha iyilerini sizlere nasip etsin.
Emrah ERDAL
1980-Ankara