Gönderen Konu: Eskişehir Trap Yarışması  (Okunma sayısı 1691 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İkbal PEKER

• AvlakForum Üye
  • *
Eskişehir Trap Yarışması
« : 08 Mart 2013, 16:50:50 »
Osmaniye gibi küçük bir ilimizde Trap atışına gönül vermiş 11 lisanlı atıcı olarak,her yıl olduğu gibi bu yılki,K.Maraş ta düzenlenecek Trap elemelerine katılma heyecanı içinde kendi çapımızda hazırlıklarımızı tamamlıyordukki,Konaklayacak yerimizi dahi ayırtmıştık...
Nasıl düzenlendiğine bitürlü anlam veremediğim katılımcı listeleri açıklandı...Ve biz 11 yarışmacı Osmaniye ye 100km mesafedeki K.Maraş ta değil,yaklaşık 900 Km mesafede olan Eskişehir de Katılıyoruz... >:( >:( >:(
Düzeltilmesi için kendi çapımızda verdiğimiz çabalarımız boşa çıktı.Nedeni ise Bu yılki Maraş taki yarışmaya milli takımın geliyor olması...
Biz amatörleri profesyonellerin arasında görmek istemeyen birileri varmış anlaşılan...
Tabi içimizden gidemeyecek olan arkadaşlarımız oldu 11 kişi gidemiyoruz ama yinede tüm imkanlarımızı zorlayıp max. sayıda katılma çabasındayız...Kimi nereye şikayet edeceğimizi bilmiyorum ama burada yayınlayarak birilerinin okumasını istedim...
Saygılar

Eskişehir Trap 15-17 Mart 2013 sporcu katılım listesi...

MEHMET ŞAHAN          1954                   OSMANİYE   AV SPOR AV.AT.KLB.   B.E
FARUK DOĞAR                  1977                   OSMANİYE   AV SPOR AV.AT.KLB.   B.E
SADİ DARTAR                  1968                   OSMANİYE   AV SPOR AV.AT.KLB.   B.E
LEVENT PAZAR                  1974                   OSMANİYE   AV SPOR AV.AT.KLB.   B.E
İKBAL PEKER                  1978                   OSMANİYE   AV SPOR AV.AT.KLB.   B.E
HALUK ÇİĞİT                  1974                   OSMANİYE   AV SPOR AV.AT.KLB.   B.E
FATİH İSPİR                  1976                   OSMANİYE   AV SPOR AV.AT.KLB.   B.E
FERHAT SANCAR          1982                   OSMANİYE        AV SPOR AV.AT.KLB.   B.E
BURAK YÜCESOY          1979                   OSMANİYE        AV SPOR AV.AT.KLB.   B.E
AHMET KOLAĞASIOĞLU   1987                   OSMANİYE   AV SPOR AV.AT.KLB.   B.E
ALİ DOĞAR                  1975              OSMANİYE   AV SPOR AV.AT.KLB.   B.E
İkbal PEKER
1978 Osmaniye

Çevrimdışı Kadir TOPÇU

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: Eskişehir Trap Yarışması
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2013, 17:19:41 »
özellıkle ahmete ve diger yarışmacılara basarılar.

ahmetin derece yapacagına ınanıyorum.

amatörlerı profesyoneller arasında görmek ıstemıyorlar dıye sınırlenmişsiniz ama gecenki osmanıye yarıslarındada ahmetle benı yarısmalara sokmamıştı osmanıye avcılar kulubu
« Son Düzenleme: 08 Mart 2013, 17:20:44 Gönderen: Kadir TOPÇU »
Kadir TOPÇU
1984-ADANAlıyık

Çevrimdışı Erdal ÇİFTÇİ

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: Eskişehir Trap Yarışması
« Yanıtla #2 : 19 Mart 2013, 09:54:40 »
ikbal böyle olduğu için senin adına üzüldüm

bence bildiğim kadarıyla sebebi elit kadroda ve milli takım kadrosunda olan sporcuların aynı eşit şartlarda yarışmalarını sağlamak amacıyla haksızlık olmaması için düşünülmüş çünkü bu yıl ilk defa gurup birinciliği milli takıma puan vereceği için
düzenleme yapıldı bende 1100 km gitmek zorunda kaldım malum bir ayağı izmirdeydi ve bana 10 km mesafede poligon
ve yeni yönetim çok adaletli davranıyor diye düşünüyorum bazen böyle durumlar yaşanıyor senin adına üzüldüm

selamlar kardeşim atıcılık hayatında başarılar dilerim
Erdal ÇİFTÇİ
1969 izmir 0 532 382 32 17