FORUMA YENİ BAŞLAYANLAR ve FORUM YÖNETİMİ - AVLAKFORUM > KİŞİSEL ŞİKAYETLER, İSTEKLER VE ÖNERİLER

ANTALYADAKİ REZALETE BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ

(1/5) > >>

Özhan KELEŞ:

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/49735/23357133/1/antalya-daki-rezalete-bir-yenisi-daha-eklendi.aspx

NOT:

HÜRRİYETTV DEN ALINTIDIR

Mustafa ÖZKOL:
izledikçe canım sıkılıyor..o yüzden izlemedim..ne olduklarını zaten biliyordum bu videolarda tescil oldu...bunları sürekli yayınlayıp hatta sabit konu yapıp

kurulan yada kurulacak olan yeni tuzaklara avcılarımızın dostlarımızın can yoldaşımız köpeklerimizin düşmesini engelleyebiliriz...en çok üyesi olan

en çok ziyaret edilen site olarak bu yazdıklarımı  avcılarımıza borçlu olduğumuzu düşünüyorum....

Kemal YILMAZ:
ya bu ne biçim insanlık yaaa hiç mi vicdanınız yok bir köpeğe bunu yapan bir insana da aynısını yapmaz mı
insanlar ne hale gelmiş
videonun tamamını sinirimden seyredemedim içim acıdı
rabbim bunları ıslah etsin

Özhan KELEŞ:
Dikkat ediyorum da izlediğim kadarıyla köpeklerin hepsi av köpeği bu köpeklerin sahibide çok büyük ihtimalle avcıdır.
Bu kişilerin elinde köpeği şiddet gören avcı arkadaşımız varsa mağduriyetini bizlerle paylaşırsa ve ne kadar çok bilgi deşifre edilirse bu kişilerin bir daha böylesine insanlık ayıbı işlemesini engellemiş oluruz.
Lütfen bu konuda duyarsız kalmayalım

Özgür ATAŞ:

--- Alıntı yapılan: Kemal YILMAZ - 04 Temmuz 2013, 10:18:18 ---ya bu ne biçim insanlık yaaa hiç mi vicdanınız yok bir köpeğe bunu yapan bir insana da aynısını yapmaz mı
insanlar ne hale gelmiş
videonun tamamını sinirimden seyredemedim içim acıdı
rabbim bunları ıslah etsin

--- Alıntı sonu ---

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git