Gönderen Konu: HUĞLU NİTRO BEAST KULLANAN VARMII !!!  (Okunma sayısı 40918 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ersen ÖLMEZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: HUĞLU NİTRO BEAST KULLANAN VARMII !!!
« Yanıtla #75 : 09 Mayıs 2014, 14:25:12 »
Alkan Bey, siz benim sorumu anlamamışsınız galiba, ben sizin attığını mesajları eleştirmedim ki sizin mesajlarınıza niye bakıyım, ayrıca yukarıda niye armsanın reklamı var da demedim, Huğlu nun reklam verip vermek istemeyeceği de beni ilgilendirmiyor.

Benim sorum gayet açık, siz teğet geçmişsiniz ama, forum bu kadar Ata ve Armsan övücü yorumla doluyken, yukarıda Armsan reklamı varken ve bu yorumlar halen forumda kalabiliyorken, bir tane Ata ve Armsan övücü şahsa; kardeşim senin Armsan veya Ata çalışanı olduğunu düşünüyoruz, kimliğini doğrular mısın diye bir doğrulama ve engelleme yapıldı mı yapılmadı mı? Bunu söyleyin, tarafsızlığınızı bütün kullanıcılara ispat edin, biz de bilelim
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 14:26:49 Gönderen: Ersen ÖLMEZ »
1983 ANKARA

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #76 : 09 Mayıs 2014, 14:26:07 »
hic bir sey uretemeyip kopyalayan ATAyi oversen iyisin uretmeye calisan Hugluyu oversen kotusun yada uyesisin :))
biz huğluyu eleştiriyoruz ama onlara da söylenecek çok şey var aslında... yaban tv çıkmadan önce kaç kişinin ata dan armsandan haberi vardı ? en çok yaban tv sayesinde tanındılar. ben 10 sene önce avcılığa ilk başladığımda, avcılar arasında muhabbetlere tanık olurdum, birbirlerinin tüfeklerine bakarlardı avda değişik bi marka söyleyince herkes burun kıvırırdı. ama huğlu dedin mi hemen avcılar eline alır bakar inceler kaça aldın nasıl nedir ne değildir ilgi epey yüksekti. şimdi artık  iş biraz tersine döndü ne hikmetse...

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #77 : 09 Mayıs 2014, 14:38:31 »
Burada ve başka forum sitelerinde dünyanın en iyi ital marka tüfeklerini satan çok kişi var . sizin iyi dediğiniz markalarında satışları yapılıyor. HUĞLU satarken fiyatını yüksek tutuyorlar özel tüfek diye not düşüyorlar aslında iyi bir HUĞLU kullanıcısı takipcisi o tüfegin normal STANDART üretim bir tüfek olduğunu anlar. biz bunu çok gördük forum sitelerinde . en çok da 103 FE serisine rastlarsanız standart modeli bile Özel tüfek gibidir gravürleri. ama bilmeyenler tabiki HUĞLU nun özel serisi aaa neden satıyorlar kesin sorunu vardır felan diye düşünebilirler. gayet normal bugün tüfeği kullanmamış kişilerin tüfek hakkında bilgi sahibi olduklarını göstermesi gibi. umarım KADİR beyin sorunu çözülür ve burada YAPACAĞI TEST ATIŞ KAĞITLARINI bizimle paylaşır. diğer markalar elektirik borusuna kağıt pipet yapıp üflerken Huğlu da av tüfeği imal ediliyordu.

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #78 : 09 Mayıs 2014, 14:39:10 »
hele de '' fabrikaya siparişle özel yaptırılmış '' yazıyor ilanlarda. özel yaptırılmış tüfek senesini doldurmadan neden satılır ki ? bahaneler de öyle çok ta inandırıcı değil. 10 senelik 20 senelik huğlu tüfeğini satan yok. bırak satmayı benim en az 20 yıllık pozenin yerine aynısından 2 tane sıfır verseler ben şahsen değişmem. ama yenisini alanlar bunu diyemiyor...
iki sezom önce 66 namlu huğlu eagele karakafa almaya karar vermşiştim fakat onlarda fırın boyalarında hatalar olduğunu yerine 71 namlu gönderelim isterseniz dedilier (süleyman bey ) benimle görüşen kişi  bende kabul ettim 71 namlusunu 900 tl aldım sezon sonu 450 tl sattım aldığımada bin pişman olmuştum ama arkadaşımda 66 namlu 103 ce ve bir abimde hangi modelini bilmiyorum eski fix şoklu pozesi var gerçekten çok iyi av performanslarıda harika kayınçoyada 2013 model  103 fe aldık  sıfır  namlu şeritinde paslanma oluşmuş kılıfında ama kayınçonun hatası ama başka bir sebeb sezon kapağında özel avlakta keklik avına gittik benim gördüğüm kadar vurduğu keklikler çelgin düştü bakalım bu sezon nasıl bir performans alıcak
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 15:07:52 Gönderen: Özgür TAŞ 45 »
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus armsan phenoma argentum, akkar churcıll 812, doxcarms sp, doxcarms mx2 , tuka çifte

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #79 : 09 Mayıs 2014, 14:56:53 »
özel avlakta keklik avına gittik benim gördüğüm kadar vurduğu keklikler çelgin düştü bakalım bu sezon nasıl bir performans alıcak
benim gördüğüm kadarıyla 6-7 sene öncesine kadar üretilen huğlu tüfeklerin (poze-çifte) avda yıkmayanını hiç görmedim. çevremde neredeyse her evde huğlunun ya pozesi ya çiftesi ya da tek kırması vardır. hepsi eski ama 80 lerden 90 lardan kalma.. hepsine tek tek sor tüfek avı havada söndürüyor zehir gibi derler. yani istisnası yok. ama yenilerde bu istisnalardan çok çıkıyor. sadece huğludan da değil diğer markalardan da çıkıyor. hangi fişeği attıysam tüfek yıkmıyor yaralı bırakıyor diye gözümün önünde kaç tane tüfek geldi bayiye o meşhur reklamı yapılan markalardan. acaba diyorum namlu hammaddesi mi değişti ki ? %90 firmaların kullandığı çelik aynı diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin. sonradan çeliği herkes kendine göre işliyor. hani şu meşhur 4140 SAE çelik.. bendeki poze epey eski, biyerde okumuştum huğlunun üretimdeki önceki çelikleri 4160 çelik miş, sondaki 2 rakam çelikteki karbon miktarını gösteriyormuş. yani daha yumuşak çelik. belki eskilerin hepsi öyledir. sonradan karbonu azaltıp çelikler sertleştirildi galiba. zaten 76 mm fişek yatakları ondan sonra piyasaya çıktı. benim tüfeğim 70mm yataklı. 1050 bar da test edilmiş. şimdikiler 1200-1350 barda test ediliyor. ama namlunun yakıcılığı yıkması olayını halen daha çözemedim. bazen çıkıyor üretimlerde, öyle fişek değiştir gramajla oyna onunla da alakası yok. ne acayip bir iştir anlamadım gitti...
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 15:00:40 Gönderen: Emrah CANDAN »

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #80 : 09 Mayıs 2014, 14:57:08 »
Benim sorum gayet açık, siz teğet geçmişsiniz ama, forum bu kadar Ata ve Armsan övücü yorumla doluyken, yukarıda Armsan reklamı varken ve bu yorumlar halen forumda kalabiliyorken, bir tane Ata ve Armsan övücü şahsa; kardeşim senin Armsan veya Ata çalışanı olduğunu düşünüyoruz, kimliğini doğrular mısın diye bir doğrulama ve engelleme yapıldı mı yapılmadı mı? Bunu söyleyin, tarafsızlığınızı bütün kullanıcılara ispat edin, biz de bilelim
Ersen Bey, Hatırladığım kadarıyla Girsan la ilgili aşırı övgü ve yergiden iki kişinin üyeliği silindi. Ayrıca değişik konularda özellikle satılık tüfek ve köpek ilanlarında Kimlik Sorgulaması sonucunda ortaya çıkan pek çok çift üyelikler silinmiştir.

Kartal KAFADAR Beyin kimlik doğrulaması bir üyemizden gelen şikayet üzerine istenmiştir. O üyemiz gerekirse kimliğini açıklar.

Kusura bakmazsanız, ben size sorayım o zaman, Ata ve Armsan firmalarını öven böyle bir üye vardı ve şikayet ettiniz de biz mi pas geçtik.

Ersen Bey, Üyelerden şikayet gelmediği yada şu anda olduğu gibi bir sorun olmadan, kimsenin Profili inceleme gereği duymayız, zaten buna zamanımız da yok.  Tekrar üstüne basa basa belirtiyorum bu konunun bizi ilgilendiren tek yönü Foruma ve Forum Yönetimine yapılan "bu forum amacından sapmış, işi paraya dökmüş, oysa bir forum tamamen tarafsız olmalı." suçlamasıdır. Yoksa, şahsen yada Site olarak hiç bir Firmaya ya da Markaya karşı ön yargımız yok olamaz da. Bakın yıllar önce 2006 yılında sizler bu ortamlardan çook uzaklardayken, ben Yerli Tüfek Sanayii diye bir konu açmışım ve Huğluyu ve İnternet Sitesini de birinci sıraya yazmışım.
http://avlakforum.com/forum/satilik-av-tufekleri-yerli-av-tufekleri/yerli-tufek-sanayii/
Lütfen insanları tanımadan yargılamayın ve ithamlarda bulunmayın.
[/color]
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 14:58:16 Gönderen: Alkan YOKSUL »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Osman DÖŞLER

• Expert Üye
  • osman döşler. 1968-istanbul
« Yanıtla #81 : 09 Mayıs 2014, 15:03:54 »
Emrah bey hep tüfeklerde mi kabahat.

Avcılarımızın hepsi süper atıcı mı ?
Osman DÖŞLER
1968 İSTANBUL

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #82 : 09 Mayıs 2014, 15:09:22 »
Emrah bey hep tüfeklerde mi kabahat.

Avcılarımızın hepsi süper atıcı mı ?
Arada tüfekler de hatalı çıkabiliyor. kuzenim sarsılmazın concord otomatiği kullanıyor. zehir gibi tüfek. 99 model, aldığından beri şov yapıyor avda. ona güvenerek gitti pozesini de aldı ama tam bir fiyasko. neye attıysa ne fişek denediyse hep yaralı hep yaralı. 32 gram 8 no ile 10 tane saçma almış çulluk kan revan içinde 50-60 metreye yakın uçabilir mi Allah aşkına? üstelik delip geçme yok vücutta... o tüfekle peşpeşe 10 defa duble atış yapıyoruz namlu halen buz gibi. başka tüfekle yapsan namlu ateş olur elleyemezsin bile...
Avcılarda da kabahat olmaz mı abi var tabi. serpinti saçmalarla avı yaralı salıp tüfek vurmuyor diyen de var. daha ne hikayeler var..
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 15:11:47 Gönderen: Emrah CANDAN »

Çevrimdışı Ramazan KİLLİ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #83 : 09 Mayıs 2014, 15:19:34 »
Sn Ersen ÖLMEZ : Kartal Bey, bu forum amacından sapmış, işi paraya dökmüş, oysa bir forum tamamen tarafsız olmalı.

İddiasında bulunmuşsunuz,

Sn Mehmet AKKUŞ: Aynen sizinle beraberim sitemiz ve paylaşımlarımız nereye koşuyor belli değil

AYNEN KATILMIŞSINIZ.

Sn.Kartal KAFADAR : Ersen bey ve Mehmet bey. size katılıyorum.

DİYORSUNUZ.

Ben bu sitenin yöneticilerinden birisiyim. Sizin benim ve arkadaşlarımın "işi paraya döktüğümüzü ve taraflı" olduğumuzu söylediğinizi görüyorum.

Hiç demagojiye gerek yok benim ve arkadaşlarım hakkında düşünceleriniz buysa;

Ya ispat edin,   Ya lafı evirip çevirmeden -erdemdir falan demeden- özür dileyin.

Ya da işi paraya döken taraflı sitemizden ilişiğinizi kesip sizi kurtarayım.

Bu sitede mümkün olduğunca engelsiz paylaşım alanı sağlamaya çalışıyoruz. Ama kendimize iftira ve hakaret ettirecek de değiliz.

Alkan YOKSUL Bey, Konuya müdahil olmuş ve çok yapıcı davranmış sağ olsun.

Gardaş hakkını helal et, ama benim bu konuya tahammülüm yok. Öz veriden başka hiç bir suçu olmayan yöneticilere defalarca yapılan bu haksız suçlamaların sonu gelmeli bence.

Kartal Bey, bu forum amacından sapmış, işi paraya dökmüş, oysa bir forum tamamen tarafsız olmalı. Hayretler içinde okuyorum, neler yazılıyor neler. Saçma sapan tüfekleri, kendilerini authority (otorite) olarak ilan eden firmaları," kaldı ki bir şeyi veya birisini otorite ilan etmek halkın ya da kullanıcının takdirindedir, aklı başında olan hiçbir firma kendini otorite ilan etmez", beretta çakması tüfek yapanları, 200-300 Tl ye üzümlüde tütek toplatıp vatandaşa 1000 liraya kakalayanları yücelten ve aslı astarı olmayan yorumlara çanak tutuluyor bu forumda. Huğlu Koop hakkında iyi şeyler söyleyen, memnuniyetini aktarmaya çalışanlara da hemen "kimliğinizi doğrular mısınız, sizin Huğlu Koop çalışanı olduğunuzu düşünüyoruz" yaftası vuruluyor. İçler acısı...

Eminim benim bu yazdıklarımı da ya silerler ya da benden de kimlik doğrulaması isterler

Kartal Bey, bu forum amacından sapmış, işi paraya dökmüş, oysa bir forum tamamen tarafsız olmalı. Hayretler içinde okuyorum, neler yazılıyor neler. Saçma sapan tüfekleri, kendilerini authority (otorite) olarak ilan eden firmaları," kaldı ki bir şeyi veya birisini otorite ilan etmek halkın ya da kullanıcının takdirindedir, aklı başında olan hiçbir firma kendini otorite ilan etmez", beretta çakması tüfek yapanları, 200-300 Tl ye üzümlüde tütek toplatıp vatandaşa 1000 liraya kakalayanları yücelten ve aslı astarı olmayan yorumlara çanak tutuluyor bu forumda. Huğlu Koop hakkında iyi şeyler söyleyen, memnuniyetini aktarmaya çalışanlara da hemen "kimliğinizi doğrular mısınız, sizin Huğlu Koop çalışanı olduğunuzu düşünüyoruz" yaftası vuruluyor. İçler acısı...

Aynen sizinle beraberim sitemiz ve paylaşımlarımız nereye koşuyor belli değil

Ersen bey ve Mehmet bey. size katılıyorum. burada nedense bütün firmalar çok kaliteli tüfek ürün yapıyorlar 1 tek Huğlu koop kötü kalitesiz bozuk tüfek üretiyor damgası vuruluyor. forumdaki konuları inceledim sizinde arz etmiş olduğunuz gibi kullanıcısına teknik servis hizmeti veremeyecek kadar ucuz firmalar varki ama nedense bunlar burada çok üst düzeyde el üstünde tutuluyor. fiyatlarını düşük tutup malzeme kalitesini kısmış sadece görsel olarak önem verilmiş o kadar markanın tüfeklerini görüyoruz ava hevesli olan kullanıcılara ne yazıkki bu ürünler kaliteliymiş gibi reklamları yapılıp iteleniyor. nedense bu duyarlı avcı arkadaşlarımızın hiç sesi cıkmıyor. kimse 100 yılını doldurmuş bir firmanın başarısını 6000 tüfeğin icerisinden cıkan bir kaç sorunlu tüfek için karalayamaz . biz HUĞLU AV TÜF. KOOP ' sevenler olarak buna müsade edemeyiz . kimsede kusurabakmasın. internette Huğlu koop ' tüfeklerinden memnun olan o kadar kişininde hakkını yemesin. dünkü firmaların renkli tüfekleri ile bu işler yürümüyor ne yazıkki . saygılarımla.
1970 Antalya (İkamet Eşme/UŞAK) 

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #84 : 09 Mayıs 2014, 15:21:08 »
 Huğlu tüfeklerinin hepsi 1400 BAR ile test edilir. 1400 BAR altında test yapılmaz . yalnış bilgi vermeyelim konu dışında bunlar. neyse inşallah kadir beyin sorunu çözülür. isteyen HUĞLU alır isteyen gider renkli tüfek alır. konuyu uzatmaya gerek yok. bütün firmanın Malı ortada. saygılar.

Çevrimdışı Tolga GÜVENDİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #85 : 09 Mayıs 2014, 15:24:22 »
hele de '' fabrikaya siparişle özel yaptırılmış '' yazıyor ilanlarda. özel yaptırılmış tüfek senesini doldurmadan neden satılır ki ? bahaneler de öyle çok ta inandırıcı değil. 10 senelik 20 senelik huğlu tüfeğini satan yok. bırak satmayı benim en az 20 yıllık pozenin yerine aynısından 2 tane sıfır verseler ben şahsen değişmem. ama yenisini alanlar bunu diyemiyor...
2012 model FE var ben diyebiliyorum..kundak ölçülerini kendime göre yaptırmıştım belki de ondandır...satış konusunda size katılmıyorum o mantıkla bakarsak avda hiç kullanılmadan satılan avrupa tüfekler var..eski avcılarla(insanlarla), her sene telefon modelini değiştiren yeni avcıları(insanları) karıştırmamak lazım..tüfek işi zevk işi isteyen satar istemeyen yıllarca kullanır..

Ama maalesef huğlunun hayranları olduğu gibi huğluya karşı antipati duyanlar da var ve bu sitede sayısı hayli fazla..

yanlış hatırlamıyorsam Abdullah bey Stoeger p350 pompalı modelini defalarca fabrikaya göndermiş ama sonuç alamamıştı,, en sonunda parası tüketici hakem heyeti sayesinde geri verildi..ama nedense bu konu unutuldu gitti şimdi herkes stoeger ın reklamını yapıyor ???  Ama konu huğlu olunca üretimi hatalı olan bi kaç model bahane edilip konu uzatılıyor amacını aşıyor

Bir de girsan mc312 modeli konusunda Şamil Kartal isimli bir avcı girsan modelinden memnun olmadığını söylemişti..olayı ispatlayamadı sonra üyelikten ayrıldı ve ŞAMİL KARTAL ismiyle bir hesap açıldı ve yanlışlık oldu ben çok memnunum tüfek çok güzel dedi,, konu kapandı.. Ben şimdi girsan çalışanı olsaydım ve konuyu takip etseydim bakardım bi avcı ürünü kötülemiş ve ispatlamadan üyelikten ayrılmış,, hemen aynı isimle bi hesap açıp ürün çok güzel yanlışlıkla yazdım deseydim benim de kimlik doğrulatmam gerekmezmiydi ??
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 15:28:27 Gönderen: Tolga GÜVENDİK »
Tolga GÜVENDİK
1990 / MANİSA
ImgLand.net image

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #86 : 09 Mayıs 2014, 16:09:11 »
Tolga bey kimlik bilgileri genelde HUĞLU severlerden isteniliyor HUĞLU nun her yerde bir ayrıcalığı vardır nede olsa kalitesi var FAKE kişilerin eline düşecek kadar basit bir firma değil :)

Çevrimdışı Ramazan KİLLİ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #87 : 09 Mayıs 2014, 16:28:00 »
Sn Mehmet AKKUŞ'un üyeliği sonlandırılmıştır.

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #88 : 09 Mayıs 2014, 16:29:48 »
2012 model FE var ben diyebiliyorum..kundak ölçülerini kendime göre yaptırmıştım belki de ondandır...satış konusunda size katılmıyorum o mantıkla bakarsak avda hiç kullanılmadan satılan avrupa tüfekler var..eski avcılarla(insanlarla), her sene telefon modelini değiştiren yeni avcıları(insanları) karıştırmamak lazım..tüfek işi zevk işi isteyen satar istemeyen yıllarca kullanır..

Ama maalesef huğlunun hayranları olduğu gibi huğluya karşı antipati duyanlar da var ve bu sitede sayısı hayli fazla..

yanlış hatırlamıyorsam Abdullah bey Stoeger p350 pompalı modelini defalarca fabrikaya göndermiş ama sonuç alamamıştı,, en sonunda parası tüketici hakem heyeti sayesinde geri verildi..ama nedense bu konu unutuldu gitti şimdi herkes stoeger ın reklamını yapıyor ???  Ama konu huğlu olunca üretimi hatalı olan bi kaç model bahane edilip konu uzatılıyor amacını aşıyor

Bir de girsan mc312 modeli konusunda Şamil Kartal isimli bir avcı girsan modelinden memnun olmadığını söylemişti..olayı ispatlayamadı sonra üyelikten ayrıldı ve ŞAMİL KARTAL ismiyle bir hesap açıldı ve yanlışlık oldu ben çok memnunum tüfek çok güzel dedi,, konu kapandı.. Ben şimdi girsan çalışanı olsaydım ve konuyu takip etseydim bakardım bi avcı ürünü kötülemiş ve ispatlamadan üyelikten ayrılmış,, hemen aynı isimle bi hesap açıp ürün çok güzel yanlışlıkla yazdım deseydim benim de kimlik doğrulatmam gerekmezmiydi ??

Tolga Bey, böyle bir olay dikkatinizi çekti de niye şikayetçi olup, Yönetime haber vermediniz. Bu Sitenin 15.000-16.000 Üyesi var, hergün yüzlerce mesaj yazılıyor. Siz üyeler yardımcı olacaksınız ki, bizler de olaya hakim olabilelim.

Yukarıda da belirttiğim gibi Kartal KAFADAR Beyin Kimlik Doğrulamasına, bir üyemizin şikayeti üzerine Profilinin incelenmesi neticesinde "Kartal Beyin sitemize 4 Mayıs 2014 de üye olduğu ve neredeyse bütün mesajlarının Huğlu Nitro Beast övgüleriyle ilgili olduğu için" karar verilmiştir.

2- Forumun sadece yöneticileri değil özellikle çok aktif üyeleri ve bütün üyeleride kural ve ilkelere sahip çıkmalı, uygun uslup ile yeni yada forum kullanma bilgisi az olan üyelerimize gerekli uyarıyı ÖZEL MESAJ göndererek rehberlik yapmalıdır.

3. Yöneticiler her yazılan mesaji yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

12. Bu forum gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla fikir alişverişinde bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir.

Ama kurallar niye ki, canımız sıkıldı mı Yönetimi suçlarız olur biter değil mi?
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Tolga GÜVENDİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #89 : 09 Mayıs 2014, 16:52:45 »
Alkan hocam ben onu şikayet edecektim ama hesabın altında ziyaretçi yazıyordu.. ziyaretçi olarak hesap açılabiliyormu yoksa üyeliği mi silindi onu anlayamadım.. Şamil beyin ilk yorumu da sağlıklı değildi çünkü ispatlayamamıştı ama dışarıdan bakan biri onu algılayamaz yani hangisi kötü niyetle yazdı o belli değil.. belki de gerçekten arızalı bi tüfekti belki de sonraki hesap konuyu kapatmak için açıldı ??? Site yönetimine saygımız sonsuz fakat üyeliklerde daha fazla bilgi istenmeli bence eğer mümkünse tabi.. özellikle huğlu konularında tüfeği kötüleyip ortadan kaybolan nasıl oldu deyince cevap vermeyen kişiler oluyor..takip edebildiğim kadarıyla size bildirmeye çalışacağım
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 16:54:15 Gönderen: Tolga GÜVENDİK »
Tolga GÜVENDİK
1990 / MANİSA
ImgLand.net image

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #90 : 09 Mayıs 2014, 17:36:07 »
Tolga Bey, isminin altında Ziyaretçi yazan üyelerin üyeliği silinmiş demektir.
Özellikle sizin gibi sitenin müdavimi olan arkadaşların yardımılarını bekliyoruz. Yoksa her konuyu takip etmemiz mümkün değil. Moderatöre Bildir kısmından bizleri haberdar ederseniz memnun oluruz.
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #91 : 09 Mayıs 2014, 17:48:42 »

SN . yönetici . dün bana huğlu çalışanı muamelesi yaptınız . kimlik bilgilerimi istediniz gönderdim. şimdi buradan özürdilememi istiyorsunuz kullanıcılardan . aslında siz bana bir özür borclusunuz . bana karşı böyle bir söz kullandığınızdan dolayı...

"Huğlu çalışanı muamelesi..." Bu kötü, utanılacak bir durum mudur, Kartal Bey? Huğlu'da çalışıyor musunuz, diye sorduğum için sizden özür mü dileyeyim? Pes! Tüm mesajlarınız kooperatifi savunmak için, kaç tüfek üretilmiş, kaçı arızalı çıkmış biliyorsunuz. Tüfeğinden şikayeti olandan seri numarası isteyip araştırmaya kalkıyorsunuz ama Huğlu çalışanı olup olmadığınızı sorunca buna itham diyorsunuz ve bir de özür dileyelim, öyle mi? Kusura bakmayın!
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #92 : 09 Mayıs 2014, 17:56:17 »
Arkadaşın altta yazdıklarını okuyunca bende Huğlu çalışanı sanmıştım :( bende sizin kadar safım Volkan bey :( Hatta bu arkadaş eğer Huğlu çalışanı ise HUĞLU ya zarar veriyor şeklinde düşünmüştüm. HUĞLU dan özür dilerim. Kartal KAFADAR sizi de tebrik etmek lazım :)

http://avlakforum.com/forum/huglu-av-tufekleri/2014-nitro-beast/25/
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 18:42:09 Gönderen: Tuncay KANDEMiR »
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Ramazan KİLLİ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #93 : 09 Mayıs 2014, 17:57:44 »
Arkadaşlar amacımız kimseyi üzmek yada bizlerden uzaklaştırmak olmadı hiç.

Bütün yönetici arkadaşlarımız, üyelerimize karşı son derece saygılı olmaya dikkat etti.

Bu bir bayrak yarışıdır, bu gün biz yöneticiyiz, yarın siz yönetici olursunuz dedik hep.

Ama her konu dönüp dolaşıp yöneticileri suçlamaya hatta iftira boyutuna dayanıyor.

Bu yüzden üç üyemize de yönetici arkadaşlarımdan pazartesi saat 13:00 a kadar özür dilemelerini aksi takdirde üyeliklerinin silineceğini ilettim.

Pazartesi günü gereği yapılacaktır.

Bütün üyelerimize keyifli paylaşımlar dileriz.

Çevrimdışı Kadir MADRAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #94 : 09 Mayıs 2014, 18:08:56 »
Kartal bey kardeşim lütfen diyorum artık. Eskiye nazaran teknoloji çok ilerledi hata payı çok DÜŞÜK diyorsunuz.  Bir tüfek 3 ayda 3 kez fabrikaya mı gider peki. Birde 3 ay önce yeni aldığımda orjinal olarak da sorunlu geldi. alın size 4 (dört) peki neyini savunuyorsunuz Kartal bey. Ne oldu da teknolojiyi kullanıp, sağlam bir tüfek gönderemediler daha.
Kadir MADRAN
1980 AYDIN-ÇİNE
0506 574 30 38
UÇAR AVCISI

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #95 : 09 Mayıs 2014, 18:28:14 »
günün en popüler konusu, 61 yorum yapılmış ve  pek fazla bir yere varılamamış . sürekli aynı konuya tekrar tekrar yorum yapılmış ve diğer yorumlar arada kaynayıp gitmiş , buda sitenin kalitesini düşürüyor .
 acizanede olsa şöyle bir öneri sunuyorum değerli yönetici kardeşlerimize .

bir günde , bir konuya en fazla 15 veya 20 yorum yapılabilsin , ki diğer yapılan yorumlarda üyeler tarafından okunabilsin , bilgi paylaşımı olsun , iş zıvanadan çıkmasın .  15 veya 20 yorumdan sonra konu otomatikman kilitlensin . böylelikle sinirleri gerilen ve olaya sürekli yorum yazan üyeler , biraz olsun kendilerine gelsin ve sağlıklı düşünebilsin .  olay , hem  yatışır , hem üyeler sağlıklı düşünebilirler, hemde diğer paylaşımlar ve yorumlar daha sağlıklı görülebilir .

bu nedir kardeşim yahu , giriyorum foruma , huğlu nitro beast kullanan varmı , çıkıyorum aynı , kabak tadı verdi resmen. diğer üyelerede yorumlarada biraz saygı .
  • SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #96 : 09 Mayıs 2014, 18:29:14 »
Kadir bey . 4 kere servise giden tüfeğinizin neden değişimini istemiyorsunuz ? istedinizde yokmu dediler ? benim tüfeğim sorunsuz çalışıyor . ozaman tüfek de sorun yok sorun sizde ateş etmesini bilmiyorsunuz . sizin anlayışınız bu sanırım. tüfeğiniz gelsin servisten hatta atış test kağıtlarınıda isteyin burada yayınlayın bakalım. birde ondan sonra konuşun. yok huğlu işi bilmiyor yok 4 kez gitti aynı. bu tür yorumlara gerek yok.

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #97 : 09 Mayıs 2014, 18:40:44 »
Kartal bey Huğlu nun neredeyse 3 te birini tanıyorum ve telefonlada sürekli görüşüyoruz..bu namuslu ve yetenekli insanlar benim gibi çalışarak ve didinerek ekmek parası kazanmaya uğraşıyorlar,hepsini takdir ediyorum...buraya kadar her şey normal...şimdi büyük yazayımki aklınıza yatsın;1700. LİRAYA. PİYASANIN. EN. YÜKSEK. FİYATLI .YERLİ .OTOMATİĞİNİ. SUNARSAN. BEKLENTİLERDE. YÜKSEK .OLUR,HER KELİMENİN ARASINA NOKTA KOYDUMKİ BİR ÇIRPIDA OKUMAYIN BİRAZ DÜŞÜNEREK OKUYUN...NOTTT;BENDE HUĞLU KULLANIYORUM ŞU ANDA..MARKA BELİRTMEYECEĞİM..SELAMLAR
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Şevket ŞİMŞEK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #98 : 09 Mayıs 2014, 18:41:03 »
Kadir bey yaşadığınız sorundan dolayı öncelikle geçmiş olsun diyorum. Bu gibi durumlarda ben Huğlu Koop'un yerinde olsam tüfek firmaya gediğinde şikayet ile ilgili hemen test atışları yaptırırdım. Yani Huğlunun nitro beast grupman test atışı yapılan sabit sistemle hem tek kurşun hemde grupman test atışları yaptırırdım. Eğer müşterinin söylediği gibi bir sorun varsa sorunu giderir yeniden ilk baştaki gibi test atışları yaptırırdım ve sorun giderilmişse eğer bu test atışlarının sonuçları olan hedef kağıtlarını da tüfekle birlikte müşteriye gönderirdim. Bak kardeşim ilk hedef kağıdın da senin sorun yaşadığın tüfekle iliği yapılan test atışlarını gösteriyor, sonrasında ise senin tüfeğinin sorunları giderilmiş ve ondan sonra yapılan test atışlarını gösteriyor. Şuan da senin tüfekle ilgili bir sorun kalmadı diyebilir. Forumlardan da okuduğum kadarıyla Huğlu Koop teknik servis konusunda çok iyi davranıyormuş. Bence bu testleri yapması onlar için çok kolay bir iş olacak.
Yrd.Doç.Dr.Şevket ŞİMŞEK

1981 ADANA/KOZAN

Çevrimdışı Muzaffer KUZU

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #99 : 09 Mayıs 2014, 18:42:57 »
Arkadaşlar bu iş imamın kabagına döndü.Kabak tadı verdi .Sonuçdan hanginiz mutlu olacak.Mesaj verilmiştir.Alan alır,sorunu olan giderilmesi için çalışır.Sevenler olur,sevmeyenler olur.Birbirinizi kırmaya gerek yok.
  • Huğlu Süperpoze 12 Skeet Özel yapım 71 namlu
  • Huğlu Çifte 12 Çukurbant 71 namlu 1-2 şok
  • Marocchı 12 Süper Poze 71 namlu 2-4 şok
  • Üzümlü Çifte 12 jetli yüksek bant 71 namlu 1-3 şok
İZMİR 1957   0Rh+     05344463032
Branş Kodu:2036