Gönderen Konu: armsan phenoma carbo mu ata venza sentetik mi baikal mp 155 sentetikmi  (Okunma sayısı 9167 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
yeni bir silah almayı düşünüyorum armsan phenoma carbo mu ata venza sentetik mi baikal mp 155 sentetikmi sebebi ile yazarsanız çok memnun olurum...benim için aksam ucarı ördek kaz avında hangısı daha performanslı olur 
namlu boyunuda 66 namlu düşünüyorum yorumlarınızı beklıyorum saygılar...
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2014, 16:28:26 Gönderen: Mehmet YAŞA »
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
Venza daha denenmedi,,İpsala soğuğunda Phenoma,Akkar ve Baikal iş yapar..selamlar
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
baikal iş yaparda 71 namlu oluşu kafada soru işareti bırakıyor...aksam avında ördek yakın gelıyor cunku...
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
baikal iş yaparda 71 namlu oluşu kafada soru işareti bırakıyor...aksam avında ördek yakın gelıyor cunku...
Mehmet bey hangi marka alırsanız hayırlı olsun ama ördek avı yapan biriyseniz eğer 71 namlu almazsanız sonradan pişman olursunuz. akşam beki avını ben de çok severim ve ördek alçak geçiş yapar. 71 namlu olması hiç te dezavantaj olmaz. 3 no şok ve keçe tapa seçeneğiyle olayı çok güzel şekilde dengeleyebilirsiniz
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2014, 19:51:31 Gönderen: Emrah CANDAN »

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Cok tesekkur ederim verdiginiz bilgiler icin bunun bilincindeyim ama silah olarak hangi tercihi yapayim onun kararsizligi var....
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
Cok tesekkur ederim verdiginiz bilgiler icin bunun bilincindeyim ama silah olarak hangi tercihi yapayim onun kararsizligi var....
Mehmet Bey, yazdığınız markalar hakkında bilgisi olanlar size yardımcı olurlar. yalnız Edirne taraflarında ördek avı genelde soğuk ve sert havalarda olur diye tahmin ediyorum. tüfeğinizi de buna göre soğuk ve sert havada sizi yanıltmayacak şekilde seçerseniz daha verimli olur galiba

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Sagolun tesekkurler
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Çevrimdışı Gökmen TAŞAR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
tabiki phenoma. gerek grupman gerek her gr fişek için. eline bi al tüfeği anlarsın. 5 no şok inanılmaz ii grupman veriyor. düşünün birde 3 no şok ve keçe tapa artı 66cm namlu. mahşerin 4 atlısı gibi maşallah.
Gökmen TAŞAR-1979
Korkuteli-Kumluca-Finike
Antalya

Çevrimdışı Durmuş ÖZKAN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
phenoma 4 şok 6 veya 7 no saçma 32 veya 33 grm 😄saçma
1977 - Antalya
0553 0083630

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
değerli bilgileriniz için çok teşekkur ederim....hayırlısı ıle bı karara varacağız inşallah...mahşerin 4 atlısı onde gibi duruyo ama bakalım hayırlısı..:):)şu venzayıda bı gorelım ole karar vereceğiz artık...
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2014, 11:52:04 Gönderen: Mehmet YAŞA »
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Çevrimdışı Samet AKSEL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
bulunduğunuz şartlara baikal mp-155 uygundur diye düşünüyorum. soğuk hava tüfeği soğuk havada yapılır :)
1986 samsun

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
 ^-^sagolun versiginiz bilgiler icin hayirlisi ile bakacagiz bakalim kismet artik
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
ördek ve kaz avlarında en çok tercih edilen tüfek armsan phenomadır 71 namlu alırsanız uygun şokla neredeyse bütün avlarda kullanabilirsinz her şokta mükemmel grupman yapıyormuş bu tüfek

1985
BURSA

Çevrimdışı Akif ARSLAN

• *
Akşam ördeği ile kaz avı bir birine çok ters avlar. Tam tersine şok ve namlu gerektirir. Fakat şoklarla bunu telafi etmek mümkün tabi. Kaz avı için Phenoma'yı çok uygun görüyorum.Kendim kullanmasam da Düzce'deki Avcıbaşı yarışmasında Phenoma kullanan bir arkadaş vardı. Plakları fazla salan biriydi ama uzak mesafelere rağmen plakları öyle patlatan tüfek pek görmedim doğrusu. Çok beğenmiştim. Buna istinaden phenoma diyorum.
Akif ARSLAN
1980 KARAMAN

Çevrimdışı Gökmen TAŞAR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
ördek ve kaz avlarında en çok tercih edilen tüfek armsan phenomadır 71 namlu alırsanız uygun şokla neredeyse bütün avlarda kullanabilirsinz her şokta mükemmel grupman yapıyormuş bu tüfek

66cm in bile grupmanı + penetrasyonu harika.
Gökmen TAŞAR-1979
Korkuteli-Kumluca-Finike
Antalya

Çevrimdışı Çağkan DURMAZ

• *
Daha bu geçtiğimiz hafta ata arms genel satis pazarlama ve müdürü bolgemize gelmiş denk geldim.muhabbettimiz oldu..geçen yil fuar da da incelemistim venzayi onunlada epey bi konuştuk derim ki mutlaka bekle venza al cok üst testlerden gecerek hazirlaniyor avrupa kalitesinde ben bunun inancindayim..fiyati da huglu nitro yu piyasadan kaldirmak icin 1.650 civarında olacakmış.bu tüfek seni memnun eder.guzel dusunmussun 66 namlu al.cunku günümüz tufeklerinde şok olayi tüfeği tamamlayıcı özelliğe kavusturuyor.71 gerek yok
Çağkan DURMAZ
1992 çaycuma/ZONGULDAK

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
çok tesekkur edıyorum verdıgınız bılgılerden dolayı..venzanın cıkıs tarıhı yakın onu bekleyıp gorup ole bı karar verecegım hayırlısı ıle.... baikaldan vazgectım phonema ıle venza arasından bır tercıh yapacagım kısmet olursa saygılar....
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Çevrimdışı Reha GÜREL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
mehmet abi bende seninle aynı üç tüfek arasında kaldım. yaklaşık 1500-1600 tl limitim var gazlı otomatik bir tüfek arıyorum, satın alma belgemi de çıkardım fakat bu üçünden birini seçemedim. Sivasta keklik bıldırcın çok nadir de ördek avına gidiyorum. Kullanan tecrübeli arkadaşların yorumları çok önemli
  • FABARM ELOS B
  • cesa süperpoze mod.1700 monoblok
1986 SİVAS

Çevrimdışı Kenan ÖZKAN

• Müdavim Üyemiz
BEN ŞAHSEN ATA VENZAYI DAHA ÇOK BEĞENDİM ata venza derim saygılar
_____SiVeR öLüMüNe SeVeR____ KeNaN ÖzKaN 1989 B Rh+ istanbul  SİVASLI YİĞİDO

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
'

bu açıklamayı neye istinaden yaptınız.açıklarsanız sevinirim.
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Gökmen TAŞAR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
abicim 66 phenoma. inan bana şıkır şıkır. üveyklerin canını okuyo. arkasındaki de atıcıysa vuramayacağın av yok. yarabbim bana ilk tüfek olarak phenoma nasip etti. çooooooook şanslıyım abi çooook. kesinlikle ğişman olmazsın. acayip mutlu olursun. dene gör. etrafında varsa bi eline al bir iki atış yap. sonra zaten alırsın.
Gökmen TAŞAR-1979
Korkuteli-Kumluca-Finike
Antalya

Çevrimdışı Zafer YILDIRIM

• *
Senin alacagi  tüfek stoeger m3000 max5 66 namlu mehmet abi. :)
Zafer YILDIRIM / 1985 / SAMSUN/TERME

Çevrimdışı Fehmi TAŞKIN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
İpsala da defalarca avlanmış aynı zamanda sezonda ciddi ördek kovalayan biri olarak size naçizane tavsiyem Ata Neo veya Stoeger m3000 almanızdır. Şu an Neo kullanıyorum. Stoeger çok hoşuma gidiyor.  Büyük konuşmayı sevmem ama özellikle ördek kaz gibi zor doğa şartlarında yapılan avlarda bundan sonra gazlı tüfek kullanmayı düşünmüyorum.
  • MAUSER M03 300 Win. Mag.
  • Beretta A400 Xtreme Plus 76
  • Akus Custom Deluxe 71-76
  • Glock 19 Gen 5
  • Sig Sauer P 229 ALSO 9mm
  • Smith Wesson 686 4'' 357 Mag.
1977-İZMİR

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
öncelikle selamlar herkeze...degerli yorumlarınız için cok tesekkur ederım...bende kararımı stoger m3000 den yana verdım ıyıkı stoger almısım cok guzel bır sılah....phenoma ılede ata neo ılede kıyasladık stoger hep bır adım onde...alacak arkadaslar hıc dusunmesın bıle cunku dusunmeye kalkanlar bakıyorum yıne gıdıp stoger alıyor...:)  saygılar...
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE