Gönderen Konu: Armsan slug namlu şişmesi yardım..  (Okunma sayısı 6721 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gülnar

• Ziyaretçi
Armsan slug namlu şişmesi yardım..
« : 22 Mayıs 2014, 09:34:45 »
Değerli arkadaşlar 2 sene önce aldığım slug namlumla 2koli (400 adet)kurşun attım ,kurşunlar yaf spedyy yarışmalarda kullandığım bu tüfeğimin namlusu halka şeklinde dıştan ve içten belli olacak şekilde şişti: sizden istediğim ne yapmalıyım nasıl bi yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim. Fabrikaya göndermedim fuar var diye  ,fab. kullanıcı hatası der büyük ihtimalle ne yapmalıyım ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı Rasim DİNÇALP

• *
Ynt: Armsan slug namlu şişmesi yardım..
« Yanıtla #1 : 22 Mayıs 2014, 09:47:48 »
Yaf speedy grupmanı güzel kurşun fakat namluya çok sıvanıyor namluyu arada hiç temizledinizmi?Bence fuarı beklemeden fabrikaya gönderin.Armsan çok ciddi firma.
Rasim DİNÇALP
1964 izmir

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 22 Mayıs 2014, 09:53:29 »
Yaf speedy grupmanı güzel kurşun fakat namluya çok sıvanıyor namluyu arada hiç temizledinizmi?Bence fuarı beklemeden fabrikaya gönderin.Armsan çok ciddi firma.
yaf speedy kurşunda yaklaşık 30-40 atıştan sonra namluyu temizlerseniz daha iyi olur. Rasim abinin dediği gibi namluya sıvama yapıyor. bir de çok nadiren olur belki ama plastik kovan kıvrım kısmından yarılıp kopuyor o şekilde kurşunla birlikte namludan çıkmaya kalkınca o da şişme yapmış olabilir.

Çevrimdışı Gökmen TAŞAR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2014, 01:30:58 »
Bende kullanıyorum. 400 degil 1000 ad speedy atmisimdir. Sizdeki şişme nasıl Birşey acaba. Fotograf atarmisin. Armsan gercekten ciddi firma. İlgileneceklerdir. Ama lütfen foto atabilir misin?
Gökmen TAŞAR-1979
Korkuteli-Kumluca-Finike
Antalya

gülnar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 23 Mayıs 2014, 09:41:15 »
selamlar gaz deliklerini hemen geçince tüfeğin orta çizgisinin sag tarafında yarım ay şeklinde içten ve dıştan belli fotoları çekip atacam çekebilirsem.saygılar,,.

gülnar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 23 Mayıs 2014, 09:43:48 »
her on atıştan sonra yarışmada sekme yapmasın diye silerim mutlaka,hiç 30-40 atış bekletmedim ama emrah arkadaşımın söylediği kafama yatıyor.

Çevrimdışı Gökmen TAŞAR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 24 Mayıs 2014, 01:08:34 »
ardarda 200 adet atarım sıkıntı yok. başka bişi olmuş buna yaaa. fabrika kesin ilgilenir.
Gökmen TAŞAR-1979
Korkuteli-Kumluca-Finike
Antalya

Çevrimdışı Fatih ERKAN

• *
« Yanıtla #7 : 24 Mayıs 2014, 01:43:09 »
Namlu çok kirlenirse "yüzük" denen o şişmeyi yapabiliyormuş
1990
Elazığ - Sofya

Çevrimdışı Emrah DUMAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 24 Mayıs 2014, 16:12:25 »
arkadaslar bu tip durumlarda hemen tufegi kotulememek lazim temizlik gercekten onemli ben 5 tane fisek attiktan sonra yarim saat otomatigimi temizligiyorum millet kiziyo bi arkadasim da av sezonu acilirken temizliyo bide av sezonu kapaninca temizliyo  ;D bencede kirlilikten dolayi olmus olabilir.hersey bi yana olabilir yani olmaz diye bisey yok sonucta kul yapisi kesinlikle armsan sizinle ilgilenir asla kulak arkasi etmez oyle bir firma degil oyleki sadece facbook sayfasinda banada sticker yollarmisiniz dedim adres istediler bende 2 aya gelir heralde dedim ertesi gunu kapima geldi hemde sadece kargo pasi odedim  :o bence kesinlikle gorusun
1986 DÜZCE/HOLLANDA

gülnar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 26 Mayıs 2014, 21:21:32 »
kötülemek aklımıza gelmedi ama ne yapabiliriz aşamasındayız .başından gecenlerden akıl almak sadece.tüm yorum yapan arkadaslarıma teşekür ederim

Çevrimdışı Yavuz YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 26 Mayıs 2014, 21:51:14 »
dikkat edin namlu yarılabilir bu gibi durumlarda. namlu eti kalınlığı kaç milim bide foto eklerseniz çok iyi olur
yavuz yıldız 1978 sivas.İkamet: istanbul

gülnar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 13 Haziran 2014, 08:54:59 »
Arkadaşlar armsanın fabrikasına namluyu gönderdim, fabrikadan beni aradılar namlunuzu değiştirmemiz gerekiyor ama tüfeğinizin geri kalan aksamını göndermeniz gerekiyor dediler ve özür dilediler.ARMSAN bence bi alkışı hak etti .bilgilerinize.

The following users thanked this post: Ercan CANLISOY

Çevrimdışı Yavuz YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 13 Haziran 2014, 23:50:03 »
Arkadaşlar armsanın fabrikasına namluyu gönderdim, fabrikadan beni aradılar namlunuzu değiştirmemiz gerekiyor ama tüfeğinizin geri kalan aksamını göndermeniz gerekiyor dediler ve özür dilediler.ARMSAN bence bi alkışı hak etti .bilgilerinize.
aklın yolu birdir tabiki öyle şişmiş namlu ile atış yapılmazdı zaten size bir usta birşey olmaz demişti sanırım sakıncası olmasaydı armsan değiştirmemiz gerekiyor demezlerdi dikkat edin herkes için söylüyorum insan sağlığı kadar önemli hiçbir şey yoktur kendimizi riske atmayalım aslında yeni namlunuzun biraz daha etli olmasını söyleseydiniz iyi olurdu tüfek biraz ağır olsun ama kafanız rahat olsun
yavuz yıldız 1978 sivas.İkamet: istanbul

Çevrimdışı Emrah DUMAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 14 Haziran 2014, 02:38:45 »
ozaman alkislar armsana.... ;)sizede gecmis olsun ;)
1986 DÜZCE/HOLLANDA

Çevrimdışı Sefa GÖKÇE

• *
« Yanıtla #14 : 14 Haziran 2014, 09:20:40 »
ozaman alkislar armsana.... ;)sizede gecmis olsun ;)
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2014, 09:21:44 Gönderen: Sefa GÖKÇE »
1993 ANKARA

Çevrimdışı Sefa GÖKÇE

• *
« Yanıtla #15 : 14 Haziran 2014, 09:21:17 »
+1
1993 ANKARA

Çevrimdışı Burak GAZANHAN

• *
« Yanıtla #16 : 16 Haziran 2014, 11:51:53 »
size çok geçmiş olsun armsan farkı bir kez daha belli oldu
Burak GAZANHAN
1979 İZMİR