Gönderen Konu: Hangisini tercih etmeli ?  (Okunma sayısı 1482 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cemil TORUN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Hangisini tercih etmeli ?
« : 25 Temmuz 2015, 23:35:25 »
Arkadaşlar Herkese Merhaba,

Öncelikle avcılık ve tüfekler hakkında fazla bilgim olmadığını söyleyerek, yazarken kullanacağım kelime yada üslupta hatalarımdan dolayı affınıza sığınıyorum.

2 hafta öncesine kadar tüfeklere karşı bir ilgim yoktu taaki  yeni arkadaş ortamımda herkes tüfeklerini çıkartıp  havasını atana kadar :D
ortam avcılıktan çok sabit hedefe atış yapma üzerine yoğunlaşmış, benim de tüfeklerle ilk deneyimim böyle oldu ve stress sinir denen bişey kalmadı :D

Sizden öğrenmek istediğim ne tür bir tüfek almalıyım ( arkadaşların çoğu hatta hepsi şarjörlü tüfeklerden kullanıyor.) benim kullandığım çütaş marka bir tüfekti.

Biraz araştırdım aklıma yatan ( özellik olarak anlamam, sadece görüntü olarak);

http://deryaarms.net/derya-mk-10-vr-101-sarjorlu-yari-otomatik-av-tufegi.html

http://www.husanarms.com/#Modifiye_Urunler~2      (mod1)

bu tarzda üzerine aksesuar ekleye bileceğim bir tüfek düşünüyorum farklı sizinde önerilerinize açığım..

Şimdiden öneri ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

1995 KARABÜK

Çevrimdışı Kenan ÇITAK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Hangisini tercih etmeli ?
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2015, 23:53:48 »
Bir avcinin en son alacagi iki model av icinse ikiside hayir hava icinse olabilir..😀😀
1978 istanbul

The following users thanked this post: Cemil TORUN

Çevrimdışı Cemil TORUN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2015, 00:06:58 »
Kenan Bey,

Zaten avlanmak için değil de sabit hedef için kullanacağım, benim özellikle merak ettiğim; Sağlamlık, satış sonrası destek, uzak mesafede yüksek isabet oranı, tabi birazda görüntü olacak.
1995 KARABÜK

Çevrimdışı Semih TURAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2015, 00:22:40 »
can beyle iletişime geçin size harika bi husan sağlayacağına eminim

tüfeğin videosu budur gördüğün gibi yorumlarda can beyin numarası var iletişime geçerseniz sonradan uğraşmadan  1kerede modifiyeli bi husan almış olursunuz şimdiden alacağınız tüfek hayırlı olsun allaha kaza bela vermesin
ayrıca derya 3 yıl garanti verirken husan 10 yıl garanti vermekte bunuda göz önüne almanızı öneririm
« Son Düzenleme: 26 Temmuz 2015, 00:24:33 Gönderen: Semih TURAN »
Semih TURAN
1983 ESKİŞEHİR

The following users thanked this post: Cemil TORUN

Çevrimdışı Cemil TORUN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 26 Temmuz 2015, 00:29:44 »
Semih Bey,

İnanınki o videoyu kaç kere izledim bilmiyorum, Can beyin göz bebeğim dediği makina ( video da 2. gösterdiği) çok hoşuma gitti. 3 hafta sonra konya ya gitmeyi planlıyorum bizzat uğrayacam inş.

Konyaya gitmişken iki model den birini alayım diyorum, ama sağlamlık ve yedek parça konusunda hangisini tercih etmeliyim karar veremedim. Ama aklım Husan a gidiyor gibi :D

1995 KARABÜK