Gönderen Konu: venza, Neco , cy ahşap mı  (Okunma sayısı 6864 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Haldun ERŞAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: venza, Neco , cy ahşap mı
« Yanıtla #25 : 19 Aralık 2015, 10:56:25 »
Herkese merhaba ve rast gele öncelikle
ibrahim bey bende 20 calibre ata cy ahşap kullanıyorum bu sezona kadar hep süperpoze ile avlandım ama inanın boşuna o kadar agırlık taşımışım 20 ata cy akşap var geniş bant inanın çok iyi sonuçlar veriyor heleki uçar avında keklikde yormuyor çok çabuk nişana getirebilyorum grupman olarakta çok iyi fişek seçmedi bu güne kadar avrupa fişek attım yerlii attım hiç teklemede yapmadı ama garanti kapsamı olarak birşey diyemem  nacizane benim fikrim tercih sizin iyi günler
selamun aleykum arkadaşlar bende bi ay önce venza aldım çok memnunum gurupmanından deliciliğinden görünüşünden ağırlığından yanağa gelişinde çalışmasından herşeyinden memnunum şu toplu atıyor yalanıda nerden çıktı bilmiyorum alır almaz gittim test ettim ve birkaç avcıya gösterdim herkez hayran kaldı arkadaşlar benim çervremde herkez ata kullanıyor diğer markaları arkadaşlar gibi kötülemicem çünkü onlar hakkında bilgim yok .
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2015, 10:58:25 Gönderen: Haldun ERŞAN »
1980 ANKARA KEÇİÖREN

Çevrimdışı İbrahim ÖZTÜRK 27

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: venza, Neco , cy ahşap mı
« Yanıtla #26 : 19 Aralık 2015, 17:26:29 »
Öncelikle herkese mrb. Aranıza yeni katıldım. İlk defa tüfek almıyorum ama ilk defa y oto alıcam. herkes gibi bende git geller yaşıyorum. Bulunduğum yer kış memleketi genelde keklik tavşan ördek avı yapıyoruz. Ata nın üç modelinden hangisini önerirsiniz. Başka önerilerde olursa değerlendiririm. Fazla Zaman kalmadı evraklar hazır gibi. Karar vermemde yardımcı olursanız sevinirim.
av sezonu bıttı sayılır
1976 gaziantep