Gönderen Konu: ata arms culluk hk.da  (Okunma sayısı 1652 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kemal SAV

• *
ata arms culluk hk.da
« : 10 Ağustos 2016, 12:14:06 »
Merhaba arkdaşlar ata arms otomatik culluk modelini kullanan arkadaşlar 32 gram fişeklerde tepme namluda şahlanma yapıyormu birde keklik avında kullanan arkadaşlar varmı
bu konuda kullanıcı arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım
Kemal SAV
1985 MANİSA

Çevrimiçi B.Ulaş EREN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: ata arms culluk hk.da
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2016, 13:18:37 »
Merhaba arkdaşlar ata arms otomatik culluk modelini kullanan arkadaşlar 32 gram fişeklerde tepme namluda şahlanma yapıyormu birde keklik avında kullanan arkadaşlar varmı
bu konuda kullanıcı arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım
Kullanan arkadaşım var kemal gayet memnun bende culluk olmasada neo 12 kullanıcısıyım gayet güzel keklikte dersen 61 namlu sana bağlı gittiğin merada keklik mesafesi yakın kalkıyosa fişek şeçiminde güzelse tereddütsüz kullan ata güzel silah yapıyor emin ol
  • D.K MAYA
ULAŞ EREN
Antalya / konyaaltı

Çevrimdışı Kemal SAV

• *
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2016, 13:34:27 »
senede bir iki kere ankara veya iç anadoluya çıkıyorum onun haricinde burlardaki kuşlar hep yakın kalkıyor. keklik fişeğim 32 gram sipe olduğu için uzak mesafelerden sonuç alırım gibi ama tek düşüncem namluda şahlanma yapması yaparmı yapmazmı
Kemal SAV
1985 MANİSA

Çevrimiçi B.Ulaş EREN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2016, 13:56:37 »
senede bir iki kere ankara veya iç anadoluya çıkıyorum onun haricinde burlardaki kuşlar hep yakın kalkıyor. keklik fişeğim 32 gram sipe olduğu için uzak mesafelerden sonuç alırım gibi ama tek düşüncem namluda şahlanma yapması yaparmı yapmazmı

Yapıcağını sanmıyorum sonuçta kinetik sistem verimi güzel silah
  • D.K MAYA
ULAŞ EREN
Antalya / konyaaltı