FORUMA YENİ BAŞLAYANLAR ve FORUM YÖNETİMİ - AVLAKFORUM > VEFAT, BAŞ SAĞLIĞI, SAĞLIK HABER VE DUYURULARI

ÇOK BEDEL ÖDEDİK!

(1/3) > >>

İbrahim AYSU:

RESMİ KURUMLARIN BAĞIŞ LİNKLERİ VE
DEPREMZEDELER İÇİN HER TÜRLÜ İLETİŞİMİN TOPLANDIĞI PLATFORM

https://deprem.io/

Olabildiğince paylaşabilirseniz çok iyi olur arkadaşlar.

Erol ÖZTÜRK:
Ciğerimiz yandı,Allah birdaha yaşatmasın.

Suat ÇALIŞKAN:
Ülkemizde meydana gelen  binlerce insanımızın hayatına malolan ve onbinlerce  vatandaşımızıda evsiz  bırakan bir felaketle karşı karşıyayız.
Öncelikle yakınlarını kaybeden arkadaş,dost,ve yurttaşlarımızın başı sağolsun.
Rabbim Milletimize ,devletimize zeval vermesin.
Depremin ilk gününden itibaren şahsım adına gerek maddi manevi olarak elimden geldiğince, gücümüz yettiğince ,depremden zarar gören kardeşlerimize elimizden geldiğince yardımlar göndermeye çalıştık.
Gün birlik ,beraberlik,yaraları sarma günüdür.
Biz mağdur olan kardeşlerimizin acılarını belki dindiremeyiz ancak yaralarını sarabiliriz.
Biz yoktan varolmuş bir Milletiniz.Bunu da atlatacağız Allahın izniyle.
Az önce BİGA BELEDİYESİ NİN Yardım toplama merkezindeydim.
Asil milletimizin ,fedakar,cömert ve dünyanın her bir yerindeki mazlumlara yardım eden ellerinin,kendi vatandaşları içinde  çırpınışlarını bizzat gördüm.
Herkes seferber olmuş yardım merkezleri gelen yardımları gindermeye yetisemiyor.
Ne gelen bitiyor ne de giden yardımlar.
Rabbim bu asil millete bir daha böyle acılar göstermesin.
Depremde hayatını kaybeden vatandaslarımıza  Allahtan Rahmet,geride kalanlara sabırlar dilerim.
Birlik zamanı Türkiyem.Elimizden gelen yardımı esirgemeyelim.
Sitemizi tekrar faaliyete geçiren başta İbrahim AYSU ve ekibine teşekkür eder kolaylıklar dilerim.....

İbrahim AYSU:
Elinize emeğinize sağlık.

Allah kolaylıklar versin.

--- Alıntı yapılan: Suat ÇALIŞKAN - 08 Şubat 2023, 12:39:54 ---Ülkemizde meydana gelen  binlerce insanımızın hayatına malolan ve onbinlerce  vatandaşımızıda evsiz  bırakan bir felaketle karşı karşıyayız.
Öncelikle yakınlarını kaybeden arkadaş,dost,ve yurttaşlarımızın başı sağolsun.
Rabbim Milletimize ,devletimize zeval vermesin.
Depremin ilk gününden itibaren şahsım adına gerek maddi manevi olarak elimden geldiğince, gücümüz yettiğince ,depremden zarar gören kardeşlerimize elimizden geldiğince yardımlar göndermeye çalıştık.
Gün birlik ,beraberlik,yaraları sarma günüdür.
Biz mağdur olan kardeşlerimizin acılarını belki dindiremeyiz ancak yaralarını sarabiliriz.
Biz yoktan varolmuş bir Milletiniz.Bunu da atlatacağız Allahın izniyle.
Az önce BİGA BELEDİYESİ NİN Yardım toplama merkezindeydim.
Asil milletimizin ,fedakar,cömert ve dünyanın her bir yerindeki mazlumlara yardım eden ellerinin,kendi vatandaşları içinde  çırpınışlarını bizzat gördüm.
Herkes seferber olmuş yardım merkezleri gelen yardımları gindermeye yetisemiyor.
Ne gelen bitiyor ne de giden yardımlar.
Rabbim bu asil millete bir daha böyle acılar göstermesin.
Depremde hayatını kaybeden vatandaslarımıza  Allahtan Rahmet,geride kalanlara sabırlar dilerim.
Birlik zamanı Türkiyem.Elimizden gelen yardımı esirgemeyelim.
Sitemizi tekrar faaliyete geçiren başta İbrahim AYSU ve ekibine teşekkür eder kolaylıklar dilerim.....

--- Alıntı sonu ---

Samet BİRİCİK:
Ülkemizde yaşanan depremden ölen yurttaşlarımıza Allah rahmet eylesin.. Çok üzücü bir durum umarım en kısa zamanda yaralar sarılır :( ne diyeceğimizi bilmiyorum elimizden geldiğince bişeyler yapmaya çalışıyoruz çaresiz bekliyoruz iyi haberleri sürekli

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git