Gönderen Konu: Köpek Satışı ve Eğitimi  (Okunma sayısı 13425 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yücel BİNGÖL

• *
Ynt: Köpek Satışı ve Eğitimi
« Yanıtla #25 : 03 Nisan 2009, 18:39:48 »
Ercan bey bu şekil düşündüğünüz için çok çok teşekkür ederim. Ahaki beni anlayan biri çıktı. Maksat bağcıyı dövmek değil üzüm yemek. Bizler Erzincan avcısı olarak birbirimizi çok tenkit ediyoruz. Çok vuran değil az vuranı takdir ediyoruz. Vurduğu avın derisini soymayanını, kanadını dipten kesmeyenini boynunu kafaya en yakın yerden keseni takdir ve teşekkürle karşılıyoruz. Ve bir keklik pişirdipğimiz zaman sebze ve salatsıyla ve tereyağıyla o kadar zenginleştiriyoruzki inanın bizi çok fazlasıyla tatmin ediyor.
Yücel BİNGÖL
1965 ERZİNCAN

Çevrimdışı Ali AKTÜRK

• *
« Yanıtla #26 : 03 Nisan 2009, 18:57:22 »
Sizi ekran başında oturan bir çok insan işin başında çok daha iyi anlayabilirdi en son mesajınızı en başında söyleseyediniz.Orda keklik bitti mi vs gibi sözler yerine.

Saygılarımla...
Ali AKTÜRK 1977 KAYSERİ
Sözün bilmez bazı nâdan elinden
Yol ağlar, usûl ağlar, erkân ağlar...

Çevrimdışı Fatih TAMUL

• *
« Yanıtla #27 : 04 Nisan 2009, 09:23:48 »
arkadaşlar bu nedir ya anlamıyorum erzincan ve sivaslı avcılarda kandilerinden başka hiç kimseyi istememe durumu var tabi sizin istememmeniz sadece sözde kalır ben tc vatantaşıyım her yerde avlarım varsa bi yanlışım düzeltme işi sadece görevli mercilerindir başka hiç bir kimse karışamaz. Birde araştıralım bakalım milli parklarda ve jandarmada en fazla cezayı hangi illerimizin avcıları yemiştir, çok tanıdığım avcı arkadaşım var erzincan ve sivasda haftanın her günü avlıyorsunuz limit felan umurunuzda değil tabi orası sizin memleketiniz dışardan gelene gelme kardeşim neden geliyorsunuz diyorsunuz siz kimsiniz göreviniz nedir bu nasıl bir cürettir.Bu şekil düşünen  avcıları şiddetle kınıyorum.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2009, 09:59:53 Gönderen: Fatih TAMUL »
Fatih TAMUL
1979 KAYSERİ
beretta 687 el gold pigeon

Çevrimdışı Hüseyin TUNÇAL

• *
  • Köpegin kralı ıng.pointer avın kralı keklık
« Yanıtla #28 : 29 Ekim 2009, 11:24:58 »
bu sene erzıncana geldıgımızde yıne aynı sorun nedır oranın avcılarının bu tutumu anlamıs degılım alısverıs yaptıgımız dukkan sahıbı bıle neden geldınız kardesım gelmeyın buralara dıyor nasıl bır zıhnıyet anlamıs dedılım belgem var pulum var canım nerde ısterse avlanırım kurallar dahılınde kımsede engel olamaz
Hüseyin TUNÇAL
0 Rh + 1986 SAKARYA
0 546 557 89 41       [email protected]

Sakarya Merkez Avcılar Kulübü

Çevrimdışı Zerin GÜNEY

• *
« Yanıtla #29 : 28 Kasım 2009, 15:28:09 »
Bu sitede modlar gevşek galiba , çok insan kısa zamanda siteyi bırakıyor.
Bir mesaj yazıldımı istenirse kısa zamanda değişiklik yapılır o mesajdan sonra mesaj yazıldımı  "
" sil " "değiştir " butonları  iptal olur .
Bölgelere gelince kendi bölgelerine zamanında sahip çıkmayanlar bölgesine sahip çıkanlara kızıyor neden ?
Birbirimizle didşmeyede gerek yok bu yaşadığımız memelekette fişek ve hertürlü mühimmat 
bakkaldan ekmek satar gibi satılıyor, ve avcı olmayan iki ayaklı yaratıklar gece gündüz hafta sonu başı dinlemeden hayvanları katlediyor .
Peki bu yaratıklar fişek bulamasalar ne yapacak oturacak poposunun üstüne  ben Türkiyede 20 yıldır avanıyorum 2008 yılı Ağustos ayında birkere kontrol edildim , bir sezonda 50 sefer en az kontrol edilmeliyim ki yaratıkların avlanamayacağını bileyim.
Köylerde kaçak tüfek binlerce siz gelin yasal avcılar olarak birbirinizle didişin yasa gereği herkes her yerde avlanır tabi yukümlülüklerini yerine getirerek .
Bölgelerinde av olmayanlara tavsiyem biraz eti yenmeyen hayvanları avlayın Çakal , tilki , karga , saksağan gibi  yırtıcılar azalınca doğa kendini dengeler keklik tavşan bollaşır.
Kim kaçsefer  yırtıcı hayvan avına çıktı bu sene ?
derelere geceledikleri yerlere  saksağan vurmaya sık giderim  benim arabayı tanıyorlar  pek başarılı olamaz oldum .
Hepinize tavsiye ederim gidin akşam çulluk beki yerine saksağın beki yapın önemli olan birkaç fişek atmak değilmi ,
gece gümede ördek katletmek yerine(buna vurmak denmez)  çakallara pusu atın o geceyi öyle veya böyle feda etmişsiniz doğaya katkınız olsun.
Göçlerde teyple bıldırcını katletmeyin yarınada kalsın hele birazda varlıklı olan avcı arkadaşlarda teypler birkaç çeşit .

Avcı olanlara rastgele  selamlar saygılar.....

Zerin GÜNEY
1968 BURSA

Çevrimdışı Recep İLGİN

• fethiyeli avcı
  • *
  • www.kayraconstruction.com
    • KAYRA İNŞAAT FETHİYE
« Yanıtla #30 : 28 Kasım 2009, 16:03:17 »

Bu sitede modlar gevşek galiba , çok insan kısa zamanda siteyi bırakıyor.
Bir mesaj yazıldımı istenirse kısa zamanda değişiklik yapılır o mesajdan sonra mesaj yazıldımı  "
" sil " "değiştir " butonları  iptal olur .

Zerrin bey, Unutmamak gerekirki burasi sosyal bir paykasim sitesi ama bazen kimi arkadaslar sosyal ortamlarda konusulmayacak kelimeler yaziyor ve tabiki bolum moderatoru arkadaslarda butur olaylara mudahale etmek zorunda kaliyorlar bu arada siz bir yil boyunca sadece 17 kez paylasimda bulunmussunuz yani devamli burada olmayan bir uyesiniz isterseniz akliniza gelen avcilik forum sayfalarinin istatiklerine bakin ve turkiyedeki en iyien cok paylasim yapan siteyi gorun ...
Recep İLGİN Cep Tel:05327779355
1978 Fethiye - MUGLA  ''Beni Öldürmeyen Darbe Herdefasında dahada ÖLÜMSÜZLEŞTİRECEKTİR''

Çevrimdışı Zerin GÜNEY

• *
« Yanıtla #31 : 29 Kasım 2009, 15:14:32 »
Az yazdığım doğrudur çünkü yazmış olmak için yazmıyorum benim üyeliğim 2007 veya 2006 olabilir mesaj sayım 90 .
Eleştiri yapıyorumdiye yasaklandığımda oldu 6 ay sonra yine görüşelim ve kaçtane moderator değişmiş bir görelim.Gelen ilkzamanlar zehir gibi sonra kendi yazdığını bulamaz oluyor form içinde , bir kuş vuran ayrı konu açıyor forum oluyor ümraniye çöplüğü gibi marmara bölgesinde sadece 690 ayrı konu var  .
Burada bir bilgi paylaşımı yok desem yalan olmaz ben daha vazla bilgi edinmek üzere rus ve bulgar forumlarını tercih ediyorum ve oralarda üzülerek söylüyorum kültür seviyesi buradan çok yüksek .O forumlarda moderatoru eleştirirsen mesajını silmezler birkaç ay önce A. Selçuk beyin yazdığının yanlış olduğunu yazdım mesajımı sildi defalarca . 3-4 gün önce yavru satışı bölümünde adam seceresiz yavruya scere var yazmış uyarı yaptım benden mesajımı silmemi rica etti ben silmedim moderetora sildirmiş .
Fazlada uzatmanın anlamı yok 6 ay 1 yıl sonra zaten sizde buraya girmez olacaksınız .
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2009, 15:18:54 Gönderen: Zerin GÜNEY »

Zerin GÜNEY
1968 BURSA

Çevrimdışı Yusuf TANOBA

• *
« Yanıtla #32 : 15 Aralık 2009, 12:47:54 »
yücel bey bana pointer tam eğitimli bir av arkadaşı lazım lütfen yardım edermisiniz
maliyeti nekadar olur. saygılar
Yusuf TANOBA
1981-Tokat/erbaa
Kısmet Kuyumculuk,Otel,Emlak,Sigorta Arc. Hizm.
erbaa'da 24 saat hizmetinizdeyiz
EE REKLAMIN YERİ VE ZAMANI OLMAZ TABİ ÜCRETTİZSE