Gönderen Konu: Sipahi Armi Cavaliers Yarı Otomatik Yeni Videoları.(Slow Motion)  (Okunma sayısı 2340 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mert PASTIRMACI

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Sahibi olduğum Sipahi Cavaliers in atışlarda videosunu çektik umarım beğenirsiniz. Atışlar 12 yi değil hedefi vurmak için atılmıştır. Red Dot un amacına sadık kalmaya çalıştık kısacası. Red Dot Barska marka sıfırlaması üstünkörü yapıldı ince ayar çekilmedi 70 fişek atıldı sanıyorum sıfırlamasında bir bozulma olmadı. Bozulma olup olmadığını anlamak için daha çok atış yapmak gerekecek sanırım. Fotosu olan hedefe 14 kurşun attık.

https://www.youtube.com/embed/OJQvjWB92iY

https://www.youtube.com/embed/6eHSlXhLzRk

« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2015, 01:52:19 Gönderen: Mert PASTIRMACI »
1992-İstanbul Yenisahra E-5 Gedik Silah Av Ve Outdoor Mağazası

The following users thanked this post: Volkan KÖYDEMİR, Murat AYSİLİ

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Ynt: Sipahi Armi Cavaliers Yarı Otomatik Yeni Videoları.(Slow Motion)
« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2015, 22:30:54 »
Galiba biraz çabuk çabuk atmışsınız ama ona göre isabet iyi aslında. Silah dikiş makinası gibi maşallah :)
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimiçi Hakan ATASOY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2015, 23:50:53 »
Reddotun markası nedir? Memnun musunuz?
Bu memleket tarihte Türktü, bugün de Türktür ve ebediyyen de Türk olarak yaşayacaktır.Türkiye Türklerindir! Ne mutlu, Türküm diyene!1980 BURSA

The following users thanked this post: Selim UYGUN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 23 Ağustos 2015, 14:22:59 »
Galiba biraz çabuk çabuk atmışsınız ama ona göre isabet iyi aslında. Silah dikiş makinası gibi maşallah :)

Red dot ani nişan almak için üretilen bir ürün olduğu için bizde öyle atış yapalım dedik. Bu ürüne 320 lira verdim ama gerçekten çok büyük kolaylık sağlıyor bu kadar kolay atış yapılacağını hiç düşünmemiştim doğrusu. 1000 fişeği geçtik daha bir kere tutukluk yapmadı sağolsun ruhsuz güzel çalışıyor:)

Reddotun markası nedir? Memnun musunuz?

Reddot barska marka electro sight red dot modeli. Sıfırlaması konusunda birşey diyemiyorum ama tüfeği çok daha kolay kullanmayı sağlıyor açıkçası çok memnunum. 40 50 metreden domuzu bununla ıskalamak nerdeyse imkansız gibi

Çevrimiçi Hakan ATASOY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 23 Ağustos 2015, 18:30:21 »
Red dot ani nişan almak için üretilen bir ürün olduğu için bizde öyle atış yapalım dedik. Bu ürüne 320 lira verdim ama gerçekten çok büyük kolaylık sağlıyor bu kadar kolay atış yapılacağını hiç düşünmemiştim doğrusu. 1000 fişeği geçtik daha bir kere tutukluk yapmadı sağolsun ruhsuz güzel çalışıyor:)

Reddot barska marka electro sight red dot modeli. Sıfırlaması konusunda birşey diyemiyorum ama tüfeği çok daha kolay kullanmayı sağlıyor açıkçası çok memnunum. 40 50 metreden domuzu bununla ıskalamak nerdeyse imkansız gibi

Hımm hayrılı olsun  ne kadara mal olmuştu size?
Bu memleket tarihte Türktü, bugün de Türktür ve ebediyyen de Türk olarak yaşayacaktır.Türkiye Türklerindir! Ne mutlu, Türküm diyene!1980 BURSA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 25 Ağustos 2015, 14:59:21 »
Gezli ray ve red dot ortalama 500 lira gibi bir masraf oldu.

Çevrimdışı Yavuz YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 25 Ağustos 2015, 22:03:14 »
güzel olmuş teşekkürler ama çok atıcıda dikkat ettiğim hata kundaktaki el neredeyse kaşıktan tutuluyor şarjörlü tüfeklerde ise çoğu kişi şarjörden tutuyor
bu tip tutuşlar sakıncalıdır tüfeğe hakimiyeti azaltır ve şarjör mandalının gevşemesine zamanla laçkalaşıp atış sırasında çıkmasına neden olur
yavuz yıldız 1978 sivas.İkamet: istanbul

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 26 Ağustos 2015, 03:17:50 »
Önemli değil laçkalaşırsa sıfırıyla değiştirilir. Önemli olan rahat atış yapmak öbür türlü rahat atış yapamıyorum. O tarz bir arızayada tutmanın sebep olmasına imkan görmüyorum. Belki 300 liralık üzümlü mallarında yapıyor olabilir bilemem.
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2015, 03:22:32 Gönderen: Mert PASTIRMACI »