KÖPEKLER HAKKINDA HER ŞEY > DİĞER KÖPEK IRKLARI

Bu kopegin cinsi nedir?

(1/9) > >>

Mehmet Alper YAZAR:
Arkadaslar bugun grupman testi yapiyodum.Bi kopek etrafimda dolanmaya basladi.Neyse bir iki karga vurdum gitti getirdi.Diger kopekler saldirmis heralde kuyrugu falan yaraliydi.Baya bi oksuruk ve ishali var.Pesimden hic ayrilmadi.Malzemeleri toplarken kendini birden bagaja atti.Dayanamadim eve getirdim.Banyo falan yaptirdim.Yemek falan yedirdik.Simdi buzusmus yatiyor.

Selim UYGUN:
cinsi nedir bilemedim bilenler çıkar iyi bir şeye benziyor sahipli eğitimli akıllı gibi sanki biri kaybetmiş havası var fotoraflardan anşıldığı kadarı ile  aç susuz kalmış epey  :)

M.Ali AKDAĞCIK:

--- Alıntı yapılan: Selim UYGUN - 24 Şubat 2017, 21:06:37 ---cinsi nedir bilemedim bilenler çıkar iyi bir şeye benziyor sahipli eğitimli akıllı gibi sanki biri kaybetmiş havası var fotoraflardan anşıldığı kadarı ile  aç susuz kalmış epey  :)

--- Alıntı sonu ---

+1

poanter paftaları var tüy deseninde + kırçıllarsa ilave tüy desenine kırma diyebiliyorum sadece,
süt veren ellerinize sağlık, kayıp veya terk olduğu belli ama insan canlısı av yapıyorsa iyi av köpeği olur.

saygılarımla.

Bahri TUĞRULTEKİN:
S..a alper bey öncelikle bu davranışınızdan ötürü allah sizden razı olsun çok iyi bir hayır yapmışsınız. Cinsini bilmiyorum ama bence önemi yok. Eski avcılardan duyarız nice muhteşem av yapan köpeklere denkgelmişler ama ne cinsleri belliymiş nede av köpeğine benziyorlarmış. Eğer o köpeğe bakacak olursanız belki de size iyi av yaptırır bilemezsiniz. Ancak o kadar zayıf olması sahibini kaybetmiş yada hasta olmuş izlenimini verdi

Mehmet Alper YAZAR:
Valla bodruma koydum su an sessiz sakin yatiyor ama insallah gece havlamaz.Babam veteriner gelince bi muayene ettirecem

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git