FORUMA YENİ BAŞLAYANLAR ve FORUM YÖNETİMİ - AVLAKFORUM > KİŞİSEL ŞİKAYETLER, İSTEKLER VE ÖNERİLER

ANTALYA'DA DEHŞET..!! BİR DE UTANMADAN KAMERAYA ALDILAR

(1/4) > >>

Mustafa ÖZKOL:
Antalya merkeze bağlı Duacı Köyü'ndeki köpek eğitim merkezine eğitim amaçlı bırakılan köpeklere, dayak atılması kamera görüntülerine yansıdı.Bir çalışanın sürekli küfür ederek tekme, tokat ve demir sopayla köpeklere vurması, hayvanseverleri ayağa kaldırdı. Köpeklerin bakımını yapan iki çalışandan biri kafeslerdeki köpekleri tek tek döverken bir taraftan da küfür yağdırdı. Köpeklere tekme, tokat ve demir sopayla vuran kişi, yaptıklarını da yanındaki diğer kişiye anlattı. Çalışanın köpekleri döverken, "Böldüm parçaladım seni. Ama ruhunda var senin dayak yemek, Canları da yanmıyor haa, elim acıyor gıkını çıkarmıyor, görüyorsun değil mi. Böyle bildiğin çakıyom tokadı, sana vursam ah uh dersin, bağırırsın. Ama bu hiç. Nasıl bir can var" sözleri görüntülere yansıdı. Personel, geçmişte nasıl dayaklar attığını da anlattı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü, vahşet görüntülerine ilişkin inceleme başlattı. Mehmet ÇINAR ANTALYA -DHA

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/49652/0/1/vahset-bir-de-utanmadan-kameraya-aldilar.aspx

burası bana bayaa bir tanıdık gelince araştırdım ve yabancı olmadığını sitemizden bende dahil olmak üzere bir çok kişinin canını yakan

Tayfun Acar'ın VİP KENNELS çiftliği olduğunu anladım....videoyu izleyip resimlere bakarsanız sizde anlarsınız.....

http://www.vk2001.com/avegitimi/tesis/tesis.htm

İlyas ISI:
Vicdan körelirse,akıl susar,el konuşur...Hayvanlar Allahın sessiz kullarıdır.Kıyamet gününde ise konuşup şahitlik edeceklerdir..

Kaan ÇAKIR:
şerefsizler  , vicdansızlar  görüntüleri görünce yüreğim sızladı ...

Adem KOCA:
bence kameraya alan arkadaş bu şerefsizi yakalatmöak ele vermek için çekmiş farkında iseniz gizli çekim yapıyor çocuk sırtı dönükken çekiyor şerefsizi yüz yüze gelince saklıyor kamarayı çeken bile durumdan rahatsız olduğu için hem çekim yapmış hemde ele vermiş. helal olsun o kardeşe bu rezilliği şerefsizliği ortaya çıkardığı için ama babaklım sonuç ne olacak. bu köpeklerin sahipleri tekme tokat gireceklermi

Hayri IŞITAN:
bu hayvani alip kaziga oturtmak lazim
bu hayvan burada olsa bu goruntulerle enaz 7 ila 10 sene cezayer
cunku hayvan haklari diye birsey var konusulcak cok sey var ama neyse bosverin
insanin degeri olmayan bir yerde hayvanin degeri olurmu;'

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git