KARA AVCILIĞI:---TÜRÜNE GÖRE AVLAR VE AVCILARI--- > KARGA, SAKSAĞAN İLE DİĞER KUŞ AVLARI VE AVCILARI

KESKİN ATIŞLAR

(1/2) > >>

Emrah AKDENİZ:
Av günlerinde, her zaman olmasa da denk geldikçe tırtıkladığım kargalardan tek atışlı net vuruşları derleyip bir video hazırladım.

Videodaki atışlarda; 61 namludan 76 namluya 5 farklı tüfekle
25 gramdan 40 grama
2 numaradan 7 numaraya
Power tapadan keçe tapaya, hem hazır hem el dolusu olmak üzere çeşitli fişeklerle;
Hafif gramaj olup kalın saçma içeren, ağır gramaj olup ince saçma olan, delip geçen, saçması içinde kalan, yakın veya uzak mesafe gibi birçok varyasyon mevcut...
Kısa ama güzel bir video oldu, umarım izlerken keyif alırsınız.
İyi seyirler...

Deniz HANÖZ:
Emrah bey 61 namlunun bir dezavantajı var mı tecrübelerinize göre? Mesafe, fişek seçimi, av türü neler oldu. Bende 61 ve 71 (ikisi de şerit, mobil şok) var. Sezon boyu bir onu taktık bir ötekini. Zaten çok fazla avda yoktu, acemilikte olunca pek anlayamadım. Vuramadım namluya bahane buldum sök takla geçti sezon  ;D

Abdullah ORUÇ:
gargalar bile başlarına gelecekleri öğrenmişler. gören yolunu nasıl değiştireceğini şaşırıyor.  ;) :) ;D ;D

rasgele
daim olsun.

Uğur YILMAZ:
Maşallah , fişek-tüfek-atıcı bir bütün olunca kargaların  >:D havada kontak kapatması kaçınılmaz olmuş . Daim olsun,

Erol ÖZTÜRK:
Tüfek çok yakıcı,namlular zehirli mi ne  :) :)
Tebrikler.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git