Gönderen Konu: -5 LERİ GÖRDÜGÜMÜZ BU GÜNLERDE DRAHTHAARIMA YILAN SOKMUŞ OLABİLİRMİ.  (Okunma sayısı 1527 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer KÜLCÜ

• *
  • (((AVCILIK BİR TUTKUDUR)))
slm arkadaşlar köpegim fabrikada duruyor araziside geniş, pazar günü olmuş diye düşünüyorum. pazartesi fabrikaya bir geldim köpegim 1 günde erimiş resmen Nefes alırken çok zorlanmalr mı dersiniz ağız içinde oluşan yaramı dersiniz köpegim kafasını havaya kaldıramıyor hemen ne olduguna baktım ki burnun sol altında 2 tane ısırık vardı çatalın ucu gibi ben yılan sokmuş diye düşünüyorum bu havada olurmu onuda bilmiyorum veteriner arkadaşları aradım ATROPİN vuruldu ve vitamin verildi bugün de BAYTİRİL 1,5 mg vuruldu ama burun delikleri tıkalı nefes alırken çok zorlanıyor ne yapmam gerek Böyle bir olayla karşılaşan Arkadaşlarımızın ve Veteriner Arkadaşlarımızın yardımını bekliyorum bir av köpegi emeksiz olmuyor şuan 8 aylık olan köpegime verdigim emegin haddi hesabı yoktur herkeze ilgisinden dolayı teşekür ederim. yorumlarınızı bekliyorum ne ısrmış olabilir..
hosting images
hosting images
image hosting gif intahaplı olan yer ısırık yeridir.
image hosting jpeg av sezonundan bir resmi.
image upload
Ömer KÜLCÜ MANİSA&Alaşehir: tel :0532 7712712,,

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
Öncelikle çok geçmiş olsun.
Paylaşımınız mükerrer ve ilgili bölümdede var olduğundan dolayı silinmek üzere kilitlenmiştir.
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul