Gönderen Konu: 2012/2013 sezonunda çıkan yeni avcılık belgesinin şimdi bir yenisi daha çıkıyor  (Okunma sayısı 2766 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
Dün yeni basılan avcılık belgesini getiren milli parklar görevlisi ufuk bey bakanlıktan yeni yazı ellerine ulaştığı ve kartlartların yenisinin çıktığını bunların değişeceğini söyledi biraz hada değişik şekilde tasarlamışlar söylenenlere göre kart olsa ne olur defter olsa ne olur
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2012, 11:58:26 Gönderen: Halil KARADENİZ »
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim

Çevrimdışı İsmail VAROĞLU

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
kart degısınce zamda gelır:)
İsmail  VAROĞLU
1972 SAKARYA
ÇAĞIRAMAZSAN..VURAMAZSIN..!

Çevrimdışı Seyit ÖCAL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ben kursa yeni yazıldım 200 Tl istedi av bayii. Acaba toplam ne kadar cebimden çıkacak bilen varmı.
Seyit-ÖCAL
1983-SİVAS
Arh+

• Free Üye
  • *
Ben kursa yeni yazıldım 200 Tl istedi av bayii. Acaba toplam ne kadar cebimden çıkacak bilen varmı.
cebinden çıkacak parayı tam olarak net söyleyemem çünkü dernekler arası aidat fiyatları değişiyor sabit olan fiyatlar
vergi:117.85 tl.
türkiye geneli pul:110.00 tl
il geneli pul         :50.00 tl.
21 eylül tarihine kadar bu fiyat 21 eylülden sonra
türkiye geneli:150.00 tl.
ilgeneli          :80:00 tl

resim

Çevrimdışı Seyit ÖCAL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
cebinden çıkacak parayı tam olarak net söyleyemem çünkü dernekler arası aidat fiyatları değişiyor sabit olan fiyatlar
vergi:117.85 tl.
türkiye geneli pul:110.00 tl
il geneli pul         :50.00 tl.
21 eylül tarihine kadar bu fiyat 21 eylülden sonra
türkiye geneli:150.00 tl.
ilgeneli          :80:00 tl

Teşekkür ederim Halil bey. Fazla değilmiş ama umarım aidat aylık değildir. Şimdilik il geneli avlana bilelim yeterli.
Seyit-ÖCAL
1983-SİVAS
Arh+

Çevrimdışı Nazmi ALKAN

• *
Halil bey bu bahsettikleri yeni kartlar bu sene verdikleri A4ten bozma kağıt kalitesi en asgari düzeyde olarak hazırlanmış kartvizit kadar boyutu olan kartlara alternatif olarak mı hazırlanmış? Ve bu yeni kartların yerine mi dağıtılacakmış bilginiz varmı net olarak?
1989-Çorlu

• Free Üye
  • *
Halil bey bu bahsettikleri yeni kartlar bu sene verdikleri A4ten bozma kağıt kalitesi en asgari düzeyde olarak hazırlanmış kartvizit kadar boyutu olan kartlara alternatif olarak mı hazırlanmış? Ve bu yeni kartların yerine mi dağıtılacakmış bilginiz varmı net olarak?
herhalde bazı yerlerde a4 kağıtına basmışlar bu kartları dediğiniz gibi bizde kalın kart basılanlar şimdi bahsettiğim bu kartlara alternatif olarak çıkarmışlar daha yenisini göremedik ama bakanlıktan yazısı gelmiş ilerleyen günlerde görebiliriz gören arkadaşımız olursada fotoğrafını yayınlarsa çok iyi olur

resim