Gönderen Konu: sanırım türkiye benelli crıo comfortdan başka tüfek kullanmıyo  (Okunma sayısı 12259 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer ÇİRKİNYILAN

• *
sevgili dostlar 1 aydır benelli crio comfort arıyorum bulamıyorum.ne 2.el  nede sıfır yok. anlaşılan herkes çok memnun. alan satmıyo.bayilerdede yok hemen tükeniyo diyolar.yanlız,crio bazı bayilerde var.ama onunda ikinci eli yok.sanırım crio bakmak zorunda kalacaz bu saatten sonra. ^-^
Ömer ÇİRKİNYILAN
1983-Hatay 
resim upload servisleri

The following users thanked this post: Mustafa DİZİBÜYÜK

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
sevgili dostlar 1 aydır benelli crio comfort arıyorum bulamıyorum.ne 2.el  nede sıfır yok. anlaşılan herkes çok memnun. alan satmıyo.bayilerdede yok hemen tükeniyo diyolar.yanlız,crio bazı bayilerde var.ama onunda ikinci eli yok.sanırım crio bakmak zorunda kalacaz bu saatten sonra. ^-^
çok doğru tespit BENELLİ modellerinin içerisinde ülkemiz şartlarına ve av çeşitliliğine en uygun silah CRİO COMFORT bu yüzden sıfırı hemen tükeniyor ikinci elede kolat kolay düşmüyor....
Hakan AKMAN
1970 ANKARA / AFYONKARAHİSARC:\Users\2012\Pictures\photog254iw0.jpg

Çevrimdışı İlhan EKİCİ

• Free Üye
  • *
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2012, 10:15:27 Gönderen: İlhan EKİCİ »
İlhan EKİCİ 
1973 Ereğli KONYA        
Ümraniye İSTANBUL 0 533 637 53 04

Çevrimdışı Ramiz TERCAN

• Müdavim Üyemiz
Ömer beyhaklısın.Ben 4 ay önce sattım.1 ay önce dayanamadım yine sıfırını aldım.O tüfeği kullanan kişinin başka tüfek kullanması zor.
Ramiz TERCAN
1967 ORDU

Çevrimdışı Mehmet ALTAN

• *
ahşap olanını al fark yok aralarında hem hilal avda indirim yapmış fiyatta araştır istersen bi

1980 erz/ispir/ANTALYA

Çevrimdışı Hidayet EVREN

• *
Ömer bey bende Benelli Crio comfort modelinde karar kıldım.Piyasa araştırıyorum ancak 67 namlumu 71 mi alayım onda kararsızım Sizin tavsiyeniz ne olur
  • Huğlu 401B
  • Benelli Rafaello SL
  • Beratta 390 AL Silver Mallard
  • Beratta 391 Urika
  • Pointer
  • Kurzhaar
1970 BALIKESİR/ANKARA

Çevrimdışı Bahadır AKGÜL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
merhaba arkadaşlar.sizce crio comfort mu yoksa sbe 2 mi ?birbirlerinden farkı sadece sbe2 nin 89 yatak olması?buna gerek olmadıgından mı yoksa düşük gramajlarda sbe 2 nin verimsiz olma olasılığı mı?ikiside aynıysa 89 yataklı tüfeğin ne gibi dez avantajı var?tesekkürler
1986-AKHİSAR

• *
ben şahsen crio comfort öneriyorum yada cordoba  super sport  asla pişman olmassınız
Ömer ÇİRKİNYILAN
1983-Hatay 
resim upload servisleri

• *
ewet  otomatikte son noktaymış bir kez daha bir çok marka  ve modeli hepsini bir arada inceleme fırsatım oldu bizim ülkemizde hatta combo set olarak kullanılabilecek  tek tüfek benelli crio comfort tabi bu benim düşüncem herkesin zevki farklıdır.bu arada geçen yıl çok aradım bu tüfekren bulunmuyordu  bayiler hep yok çekiyodu bu yıl hemen hemen her bayiide mevcut. fiyatlarda geçen yıla göre oldukça uygun ):
Ömer ÇİRKİNYILAN
1983-Hatay 
resim upload servisleri

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
abiler bu crio comfortta ne fark var merak ettim o kadar, ben benelli vinci aldım güzel tüfekti ama 28 gr dan başka gramajlarda o kadar tatlı av yapmadı yani benelli satanlara soruyorum sevdiği sıkılar nedir diye ne koyarsan atar avına göre fişek seçimi diyorlar, kimi 24gr 28gr diyor. vincimi farklıydı acaba sonuçta kinetik tüfek gramaj seçmez dedilermi ben ben inanmakta güçlük çekiyorum gazlı olsa tamam. hele crio comfort çok hafif bi tüfek yani sıcak havalarda 32 gr fişekle iş yapması bence olası şey değil.
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Halil ÖZTÜRK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
benelli rafaello crio ile benelli rafaello crio comfort arasında ne gibi fark var beyler hangisini almak daha mantıklı crio comfort olanın kasası hoşuma gitmiyor nedense veya bunlardan daha üstün benelli modeli varmı
1971 antalya

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Halil Bey "comfort", "crio" Benelli'nin geliştirdiği özelliklerden bazıları. Comfort, tepme konusunda konfor için yapılmış. Crio ise namlu ve şok çeliğinin hazırlanışıyla ilgili bir özellik. Çeliğin yapısını daha düzgün hale getirdiğini, sağlamlaştırdığını, sürtünmeyi azalttığını, daha az esnediği için daha iyi dağılım vereceğini belirtiyorlar. Bu iki özellik bir çok modellerinde mevcut.

Benelli bildiğim kadarıyla yivsiz modeli sayısıyla öncüdür. 90-100 tane kadar seçenekleri var. Belki de geçmiştir.

Ahşap model tüm Benelliler benim zevkime daha uygun. Yani daha klasik. Crio ve Crio Plus özellikli olanlar hoşunuza gidecektir bence. Satılması gerektiğinde de daha kolay alıcı bulacağına inanıyorum.

Benelli'nin geliştirdiği özellikler:

http://www.benelli.it/en/tech/comfortech-plus

Soldaki listeden diğerlerini ve her özelliğin alt satırlarında kullanıldığı modelleri görebilirsiniz. Ülkemizde bulunan modelleri buradan incelemeniz daha kolay olabilir.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Süleyman VAROL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Arkadaşlar bulabilirseniz  birde Rafaello special lusyo modelini deneyin asla vaz geçemezsiniz.İstediğiniz fişeği gönül rahatlığı ile atabilir, müthiş performans sağlamaktadır. Ben Rafaello crio konfort satıp lusyo modelini seçtim.Tabii bu insanların zevkine göre değişebilir.
Süleyman VAROL
1965 samsun terme