Gönderen Konu: PARALI AVLAKLARA MERHABA !!! (İMZA KAMPANYAMIZ BAŞLAMIŞTIR !!! )  (Okunma sayısı 72823 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
 geçen sezonki satılan pul 150 bin gibiyse,
imza kampanyasındaki sayı bini zor buldu arkadaşlar,
onbinler 100 ler zorlanmalıydı oysaki sayı çok garip,
arkadaşlarımızında söylediği gibi pek çok etken var katılımı desteksiz kalmasında faktör rol oynayan,
tısıklık, bananecilik, internet, hak aramamak, cehalet, haberdar olmamak sayılabilir sonuçta karşı olan herkes katılabilir 
ama belgesizlik değil faktörel etken bence.
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

Çevrimdışı Osman DÖŞLER

• Expert Üye
  • osman döşler. 1968-istanbul
Geçen sene forumun altına belgeliler belgesinin resmini imzasına ekleyin dediler, tartışma çıktı.

İnternete giriyor ama resim yükleyemiyormuş. (Mod dan yardım da istenebilir bu konu da)

Ne imiş ayrımcılık yapılıyormuş.

Zaten belgesizlerin hakkını belgeliler savunuyor.

Forumda kaç kişi belgeli resmini koyun deseniz sayıya bir de o gözle bakmak lazım.
Osman DÖŞLER
1968 İSTANBUL

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
Şimdilik işin başinda kayhaf var,
federasyon başkani buraya uğradimi, uğradiysada görmedim, özür dilerim
biz burda diken üstünde gibi hergün durum değerlendirmesi yapip çözümleme yapmaya çalişiyoruz
dipsiz kuyuya taş atar gibi düşünüyorum bazen
Adam bi uğrar selam verir ne yaptik ne yapacaz bir açiklama yapsin,
Elimdeki dandik ve dokunmatiği sinir bi tabletle olayi takip edip yazmaya çalisiyorum
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Muhittin YÜCEL

• *
üye sayımız ne kadar acaba yani kaç kişiyizzz
Muhittin YÜCEL
1970 istanbul

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
Forumda kayıtlı 15 000 üye,  günde 3500 farklı avcımızın sitemizi ziyaret ettiğini düşünüyorum ( 1000 tanesi zaten üye olarak giriş yapıyor )
Ülkede Belgeli 150 000 avcımız var, interneti kullanan avcı sayısı tahminim en az 30000 kişidir,

imza atan ise 1200 kişi... mayıs ayında MAK toplantısı var o zamana kadar 5000 imza olsa güzel olurdu.... ki olacağını tahmin ediyorum. özünde 5000 kişi de az :(

Hasan bey Serhat ÇELEBİOĞLU KAYHAF başkan yardımcımızdır, bende acizane yönetimdeyim ( geçici yönetim ) Mustafa SEZER başkanımız da forumda konuya yazar haklısınız, imzasını attı zaten yani KAYHAF burada merak etmeyin...

« Son Düzenleme: 28 Mart 2014, 21:27:28 Gönderen: Tuncay KANDEMiR »
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
biz burda diken üstünde gibi hergün durum değerlendirmesi yapip çözümleme yapmaya çalişiyoruz
Elimdeki dandik ve dokunmatiği sinir bi tabletle olayi takip edip yazmaya çalisiyorum
Hasan bey inanın sizi o kadar iyi anlıyorum ki kaygınız normal empati yapıyorum.Bir çok iş birileri tarafından ortaya atılır fakat takip edilmez.Bir çok oluşum baş gösterir sonra ya yöneteni,ya yöneticisi ortada olmaz.Ancak KAYHAF olarak yönetim kadrosu ile üyeleri ile  bu güne kadar yaptığımız herşeyin arkasında durduk durmaya da devam edeceğiz. Bu konuda hiç şüpheniz olmasın.Sadece buradan değil bu kampanyayı kurumsal ve bireysel olarak güçümüzün yettiğince tanıtmaya anlatmaya ve paylaşmaya devam ediyoruz. İnanıyorum ki bazı arkadaşlar bana ne dese bile seçimler sonrasında bu kampanya biraz daha ivme kazanacaktır.mühim olan yılmadan usanmadan haklı davamızın yanında olmak.Saygılarımla

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
Tuncay abim sizin ve burak 'in konuyla ilgili bağlantinizin farkindayim,
Açiklaman için teşekkür ederim, senin bu esnek mütevazi halini uzaktanda olsa hissedebiliyorum :)

Serhat abim sizden ve genel olarak özür diliyorum, biraz sert bir mizac kullandigimin farkindayim
fevri davrandiğim oluyor, oda haksizliğa gelemediğimden olsa gerek, duyarsiz avcilarimizi hazmedemiyorum, ben ve hepimiz doğaya dağlara gönül vermiş insanlariz, köpeğimiz tüfeğimiz evlat gibidir, sahip olduklarimizi birileri zorla elimizden alip kendi isteklerini zorla empoze etmeye çalişiyor,
bunlari anlamayacak adam avciligi bugün biraksin, anlayipta hicbir mesuliyeti olmayan bir imzayi ezirgeyen adaminda aramizda yeri yok.
Ya av olacaksin, yada avci
Ama asla avi avciya götüren köpek olmayacaksin.
Bir umuttur avcilik.

Saygilar
« Son Düzenleme: 29 Mart 2014, 10:57:07 Gönderen: Hasan AKSU »
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Muhittin YÜCEL

• *
belgeli  avcıların tamamının bu konunun arkasında olması gereklıki ..komık bir duruma düşülmesın 150 bin evraktan bahsediyoruz..kaldiki 1200 yada 5 bin imza komık bir durum.itarazım war dıyecek.imza topladık hemşerim.bak  bu yıl 150 idi  atıyorum 155 olduk ..ama 1500 yada 5 bın imza topladık deyınce bu ıtıraz yada bır kazanım saglamaz büyük düşünmek lazım 1500 yada 5 bın deyıl mınımum 80 bınler olmalıkı vatandaş elıne aldıgında bıraz canı sıkılmalı bızler 1200 lerde kalınca nasıl canımız sıkılıyor halımız ortada .imza kanpanyası.bır önlem başka kazanım.konularıda bulmalıyız.5,10 adet daha kazanım pilanları olmalıkı bırı düştüyunde diyeri devreye girmeli.sadece imza yeterli deyil bence .kaldıki 150 bın belgeli avcının .eline bakıyorsak way way.tuncay hocamın verdiyi bilgiler ortada..masaya oturdugumuzda. tamamını almak warken  1500 yada 5000 imzayla yüzde kacını alabılırız yada alamayız bılmıyorum.slm lar
Muhittin YÜCEL
1970 istanbul

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
Geçmişte de pek çok değişik imza v.s kampanyalar yapıldı ama kimse kaç imza atıldı kimler attı sonucu ne oldu v.b bilgilendirilmedi...
hiç birinden de bir sonuç alınmadı :(
Bu sefer başlangıç ve gelişim biraz daha farklı, listeyi sayıyı görebiliyoruz atılan imzaların bir kopyası okuyorlarsa aynı anda muhataplarına da gidiyor...
Ayrıca liste kaç olursa olsun bu liste ile itirazlarımızı ve görüşme taleplerimizi gerekli yerlere ileteceğiz,
burada amaç aynı anda ortak bir ruh yaratmak her ne olursa olsun sonuçta fiili bir eylem, gösteri olmadan isteklerimizi tam olarak iletemeyiz.
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

• Müdavim Üyemiz
Tuncay abim sizin ve burak 'in konuyla ilgili bağlantinizin farkindayim,
Açiklaman için teşekkür ederim, senin bu esnek mütevazi halini uzaktanda olsa hissedebiliyorum :)

Serhat abim sizden ve genel olarak özür diliyorum, biraz sert bir mizac kullandigimin farkindayim
fevri davrandiğim oluyor, oda haksizliğa gelemediğimden olsa gerek, duyarsiz avcilarimizi hazmedemiyorum, ben ve hepimiz doğaya dağlara gönül vermiş insanlariz, köpeğimiz tüfeğimiz evlat gibidir, sahip olduklarimizi birileri zorla elimizden alip kendi isteklerini zorla empoze etmeye çalişiyor,
bunlari anlamayacak adam avciligi bugün biraksin, anlayipta hicbir mesuliyeti olmayan bir imzayi ezirgeyen adaminda aramizda yeri yok.
Ya av olacaksin, yada avci
Ama asla avi avciya götüren köpek olmayacaksin.
Bir umuttur avcilik.

Saygilar
Bıkmadan usanmadan mücadeleye devam

« Son Düzenleme: 29 Mart 2014, 17:59:43 Gönderen: Serhat ÇELEBİOĞLU »

• Müdavim Üyemiz
Ordu Olay Gazetesi 30/03/2014

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
Ynt: PARALI AVLAKLARA MERHABA !!! (İMZA KAMPANYAMIZ BAŞLAMIŞTIR !!! )
« Yanıtla #211 : 01 Nisan 2014, 13:36:51 »

Hasan abi KAYHAF federasyonunda kimin başkan olduğu önemli değildir..Bu sadece bizim için kurumsal bir sıfattır..KAYHAF'a gönül veren tüm arkadaşlarımız bu federasyonun başkanıdır...Sende bende Ahmet'te Mehmet'te..
Şuanda resmiyet üzerinde babam Mustafa Sezer bu federasyonun başkanıdır..Ve bu federasyonun gerek kurulumunda, gerekse Samsun adına yaptığı çalışmalar herkes tarafından biliniyor..Ama malesef internet kullanımında çağa ayak uydurmak hele ki onun jenerasyonundaki insanlar için biraz zaman alıyor..Bizlerde bu açığı avcılar ile gerek yüzyüze ziyaretlerimiz gerekse telefon görüşmelerimiz ile kapatmaya çalışıyoruz..Yani herkes üzerine düşen görevi yapıyor bu konuda sıkıntı yok.. ;)
Şuan hali hazırda yürütüğümüz birde poligon çalışmamız var..Onda da sona yaklaştık..İnşallah Karadenize KAYHAF adı altında bir poligon kazandıracağız..
Samsun genelindeki kulüp ve avcılara yaptığımız ziyaretleri ve birkaç fotoğrafı sizlerle paylaşayım..

Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #212 : 01 Nisan 2014, 14:07:59 »
Biraz önce kulübümüz üyesi 11 arkadaşımın yerine kendi rızaları ile imzalarını attım..
Sizlerde kulübünüzde bulunan üyelerin kendi rızası ile mail adresleri ile imza kampanyasına katkıda bulunabilirsiniz arkadaşlar...
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #213 : 01 Nisan 2014, 14:31:39 »

Avcılıkta çıta daima yükselecektir.Bu güne kadar avcı camiası içinde oluşan güven sorunu aşılacaktır. KAYHAF olarak yaptığımız çalışmaların tüm göstergesi bu yöndedir ve daima avcıya, avcı haklarına saygı duyulması konusunda ki hassasiyet ön planda tutulmaktadır. bu federasyon bir çok engeli aşarak, hiç bir mazeretin ardına sığınmadan, çalışmalarına devam edecek güce sahiptir.Çünkü arkasında gerçek avcılar vardır. Bölge dışından dahi federasyonumuzun yaptığı çalışmaları takip ederek federasyonumuza üyelik baş vurusunda olan dernekler mevcuttur. Hiç kimse şundan şüphe duymasın varlığımızın asıl sebebi elimizden alınmaya çalışılan haklarımızı muhafaza etmek ve kültürümüzün bir parçası olan avcılığın önünde ki engelleri aşmaktır. Bu  birliktelik içinde yol alan her üyemiz, her avcı kardeşimiz davasına inanmış ve her platformda yanımızda olmuştur.Gücünü gerçek avcıdan almak ayrıcalıktır.Bu yüzdendir ki bazıları varlığımızdan ve çalışmalarımızda da rahatsızlık duymaktadır. Biz kimseye aldırmadan, tabanımızla her avcı kardeşimizin, her üyemizin oluru ile sesimizi daha güçlü duyurmak için çalışmalarımıza yılmadan devam edeceğiz.

Çevrimdışı Mustafa ÇİL 61

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #214 : 01 Nisan 2014, 15:08:48 »
yiğenim senin canını yiyim geç bile kalınmış bir durum
Mustafa ÇİL
1979-Trabzon
0532 598 68 94

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #215 : 01 Nisan 2014, 15:08:49 »
Burak açiklaman için teşekkür ediyorum, sende hak verirsinki çekingen ve ürkek yaklaşan insanlar
için bir görsellik bir gövde gösterisi, reklam cesaret kazandirir,  imza için.
Kayhaf gibi diger bölge federasyonlarimizda bu yönde bir karar alsalar hep beraber olsak istediğimizi aliriz,
mutlaka haberleride vardir, belki bir kivilcim bekliyorlar, sayimiz artikçada yanimizda diğer federasyonlarida göreceğiz
bu arada kayhaf başkaninin baban olduğunu bilmiyordum :) zaten yukarda özrümüde diledim, saygilar mustafa abime  :)
Çarşambaya selam
1981 / Samsun / Malatya

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #216 : 02 Nisan 2014, 00:25:51 »
İmza listesine bakmak için tıklayınız

http://kayhaf.com/imza.htm

Türkiye Avcıları
imza sayısı 1257
01.04.2014 saat 23:00
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #217 : 02 Nisan 2014, 22:24:49 »
Burak açiklaman için teşekkür ediyorum, sende hak verirsinki çekingen ve ürkek yaklaşan insanlar
için bir görsellik bir gövde gösterisi, reklam cesaret kazandirir,  imza için.
Kayhaf gibi diger bölge federasyonlarimizda bu yönde bir karar alsalar hep beraber olsak istediğimizi aliriz,
mutlaka haberleride vardir, belki bir kivilcim bekliyorlar, sayimiz artikçada yanimizda diğer federasyonlarida göreceğiz
bu arada kayhaf başkaninin baban olduğunu bilmiyordum :) zaten yukarda özrümüde diledim, saygilar mustafa abime  :)
Çarşambaya selam

Sıkıntı yok Hasan abim..Biz birbirimizi biliyoruz...
Bilmeyenler içinde sayende bir açıklama yapmış olduk ;)
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #218 : 03 Nisan 2014, 09:40:42 »
Eyvallah burakcim işin gücün rastgelsin kardeşim
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Fazlı BOZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #219 : 09 Nisan 2014, 19:03:00 »
Sevgili Burak bey ben imzamı atıp göndermiştim,listede ismim yok,bir izada benim için göderirsen sevinirim.
Selamlar sevgiler sunuyorum.
Fazlı BOZ
1949 Eynesil GİRESUN

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #220 : 09 Nisan 2014, 22:16:20 »
Sevgili Burak bey ben imzamı atıp göndermiştim,listede ismim yok,bir izada benim için göderirsen sevinirim.
Selamlar sevgiler sunuyorum.

Liste güncellenmemiştir Fazlı ustam...
Güncellendiğinde görünür ismin merak etme sen ;)
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN