Gönderen Konu: BOZKIR AVCILARI DOMUZLARIN GEÇİT YOLLARINI KESTİLER.  (Okunma sayısı 4915 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fazlı BOZ

• Müdavim Üyemiz
Sevgili avcı dıstlar epey zamandan beri sizlerle av anılarımı paylaşamadım,daha doğrusu paylaşmaya imkanbulamadım.Malum köyde oturmaktayım,bilgisayara ulaşmam biraz zor,inşallah yakın bir zamanda bu sıkıntıdan kurtulacağım.Sizlerle daha sık av anıları paylaşma imkana kavuşacağım.
Arasırada olsa internete girip avcı dostların av sezonunu nasıl geçirdiklerini öğrenmek istiyorum ama,bilhassa domuz ve tavşan avcılarında fazlaca bir hareketlenme göremiyorum.
Halbuse bu sezon gerek kanatlı avcı dostlar ve gereksede domuz ve tavşan avcıları açısından verimli bir av mevsimi olduğunu düşünüyorum.Bizim Karadenizde popilasyon biraz fazlaca ve avlarda bereketli geçiyor.
Bizler Bozkır avcıları derneği olarak haftaları hemen hemen hiç boş geçirmedik,üstüne üstlük.ben şahsen domuz avcısı olmama rağmen her hafta bir ikide çulluk vururyorum.
Kanatlı avcı dostlarımın hakkınıda gasbetmiş oluyorum ama,Bu sezon kanatlı avcı dostların KARAGÖZLÜLERİ Benim av sahalarımı mesken tuttular.Bayağada zevkli avı oluyormuş,Çünkü köpeğim olmayınca vurduğum çulluğu saatlerce aramak zorunda kalıyorum.
Domuz deseniz üçerli,beşerli,onarlı guruplar halinde kalkıyorlar ama,bizler her hafta av bulabilmemiz açısından bir iki domuzla yetinmek zorunda kalıyoruz.
Darası  popilasyonu dostların başına diyor,görüntülerimizi sizlerle paylaşmak istiyorum,umarım beğenirsiniz.
Tüm dostlara sevgiler saygılar sunuyor,kazasız belasız nice mutlu avlar diliyorum.

jpg image hosting

image host

image hosting png

image host

image hosting jpeg
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2011, 21:40:23 Gönderen: Ş.Burak SEZER »
Fazlı BOZ
1949 Eynesil GİRESUN

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
Ynt: BOZKIR AVCILARI DOMUZLARIN GEÇİT YOLLARINI KESTİLER.
« Yanıtla #1 : 22 Aralık 2011, 17:52:27 »
Fazlı ustam nerelerdesin sen özlettin kendini... :)
Bir çırpıda okudum yazını ellerine sağlık mükemmel olmuş..Fotoğrafları da olsaymış tadından yenmeyecek :)
Fotoğraf yüklemede sorun yaşarsan emrine amadeyim haberin olsun ;)
Daha nice güzel avlar yapman dileğiyle...
Rasgele..
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Fazlı BOZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 22 Aralık 2011, 19:41:51 »
Sevgili Burak Bilsen ben sizleri nekadar özledim.Hele hele Çarşambaya gelipte sizleri unutmak mümkünmü.Babana ve sana kucak dolusu selamlar sevgiler sunuyorum.Çarşambalı dostları unutmak hiç mümkündeyilki..
Sevgili Burak bu yazıyı yazdım yazalı resim atmaya çalışıyorum bir türlü atamadım.Formülü yazarsan sevinirim.
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2011, 19:45:18 Gönderen: Fazlı BOZ »
Fazlı BOZ
1949 Eynesil GİRESUN

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2011, 20:03:37 »
Sağolasın Fazlı amca bi uğramak nasip olmadı yanına...
Fotoğraf yükleme ile ilgili özelden mesaj attım sana ;)
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Hasan CAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 22 Aralık 2011, 20:18:18 »
fazlı abi önce hoşgeldiniz  uzun zamandır görüşemiyoruz  artık tamamen kendinizi ava verdiniz  bu arada bizleride unuttunuz avlarınız dosluklarınız  muhabbetleriniz daim olsun belasız kazasız avlar dilerim anlattığınıza göre çok güzel avlar yapmış sınız bu yıl fazlı abi avdan hiç bir şey anlamadım ot çok kopaylar düzgün çalışmıyor tavşan ota atıyor kendini kopaylar çok sıkıntı çekiyor bir de tavşanlar çok uzak gidiyor nedir anlayamadım yinede bizim fukara kazanı güvecimiz kaynıyor  tüm bozkır avcılarına saygılar sevgilerimle RASGELE
free image hosting

Hasan CAN
1962 ANKARA

Çevrimdışı Ümit BERBEROĞLU

• *
  • hemşinli
« Yanıtla #5 : 22 Aralık 2011, 20:43:55 »
FAZLI USTA KARASUDAN SELAM VE SAYGILAR RASGELE.AMAN POSTU DELDİRME DİKKAT ET
Ümit yaşar BERBEROĞLU
1974 karasu

Çevrimdışı Fazlı BOZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 22 Aralık 2011, 21:13:30 »
Sevgili Hasan sizleri unutmam mümkünmü,ancak bu ara çocukların yana gidemiyorum,dolaysıyla internete de girme imkanım olmıyor,çocukların yanına geldikce sizlerle haberleşme imkanı bulabiliyorum.Sevgili Hasan Tavşanın uzun kaçması fazlz av yemesinden veya da peşinden gelen köpeğin suretli olmasından uzun kaçar.Kanımca köpeklerin süratli av kovuyor.Yeterki av olsun.Er veya geç avcının torbasında sonbulur.
Kazasız belasız nice güzel av dileklerimle gözlerinizden öperim.
Fazlı BOZ
1949 Eynesil GİRESUN

Çevrimdışı Fazlı BOZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 22 Aralık 2011, 21:18:51 »
Sevgili Ümit bey Karadenizden de tüm karasulu dostlara selamlar ve sevgiler sunuyorum.Sevgili Ümit bey atalarımız Acı patlıcanı kıravu çarpmaz demişler.Ustalar işini biir,potu kolay kolay deldirmezler.
Selam ve sevgilerimi sunuyorum.
Fazlı BOZ
1949 Eynesil GİRESUN

Çevrimdışı Fazlı BOZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 22 Aralık 2011, 21:22:14 »
Sevgili Burak bey herşey için teşekkürler.Selam ve sevgilerimi sunuyorum.
Fazlı BOZ
1949 Eynesil GİRESUN

Çevrimdışı Ümit BERBEROĞLU

• *
  • hemşinli
« Yanıtla #9 : 24 Aralık 2011, 12:04:48 »
güzel avlar çıkarmışsınız büyük usta.nazar değmesin karadenize karasudan selam ve saygılar
Ümit yaşar BERBEROĞLU
1974 karasu

Çevrimdışı Fazlı BOZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 04 Ocak 2012, 11:37:20 »
Sevgili Ümit bey domuz bu sene birhayli fazla,boş geçen avgünü olmıyor.Eynesilden tüm karasulu avcı dostlara selam olsun.
Fazlı BOZ
1949 Eynesil GİRESUN