Gönderen Konu: 1 günde zayıfladı halsizleşti  (Okunma sayısı 1960 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fatih ÖNGÜN

• AvlakForum Üye
  • *
  • ANTALYA--KORKUTELİ
1 günde zayıfladı halsizleşti
« : 11 Ağustos 2011, 10:46:10 »
köpeğim 1 gün yemek yemdi 2. gün halsiz düştü zayıfladı hemen veterinere götürdüm vitamin antibiyotik 4 taane iğne vurdu bi tanede ağzından verdi  ama yinede iyi olmadı hiç bişi yemiyor sadece sürekli su içiyor kendim zorla sütle mama yediriyorum 5 dk geçmedn tekrar cıkarıyo neden böyle oldu tamda av acılacağı sıra avı öğreneceği sıra köpeğim 6 aylık ne yapmam gerekir  böyle durumlar başından gecen varmık bu hastalığı atlatabilirmi lütfen yardımcı olun  >:( >:( >:( >:( >:(
Fatih ÖNGÜN
1989 ANTALYA Cep:0532 564 61 85
- Ben " αşk " Dedikçe Sen " Suss " Dedin . Ben sevdkçe sen " Unut " Dedin . Laan o zaman - neden bana umut verdin !? ~ :D''

Çevrimdışı Vet.Hek.Hamit AKSAKAL

• AvlakForum Üye
  • *
  • 532 492 52 01
Ynt: 1 günde zayıfladı halsizleşti
« Yanıtla #1 : 11 Ağustos 2011, 10:57:15 »
Fatih kardeşim köpeğinin aşıları tammıydı,özellikle karma aşılarını yaptırdınmı? parvo ve distemper hastalıklarında bu belirrtilerle başlar hastalık yeme içme yoksa serum tedaviside gerekebilir,sen veterinerinle irtibatta kal.
Vet. Hek.Hamit AKSAKAL
0532 492 5201
Yenice/ ÇANAKKALE

Uploade

Çevrimdışı Zafer YOLDAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 11 Ağustos 2011, 12:04:42 »
belirtileri ve zamanı gençlik hastalığına benziyor.. aşısını yaptırdınız mı.. en az iki defa tekrarlanmalı...inşallah tedavisi zor olan gençlik hastalığı değildir.......
A Rh+ Zafer YOLDAŞ 
SARIGÖL/MANİSA

Çevrimdışı Yakup MRAMOR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 11 Ağustos 2011, 12:05:50 »
geçmiş olsun yukarıkada veterıner hekım arkadaşımız yazmış doğrusunu ama .bence gençlık hastalığı dırek bağırsak ve mıdeyı vuruyor belırtılerı de halsızlık ıştahsızlık çok hızlı zayıflama .erken mudahalede tedavısı mumkun veterıner hekım şart damardan serum verılıyor
Yakup MRAMOR
1977 SAKARYA